škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid gizli özellik?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar rapid gizli özelliklerinde neler var? Açtıran oldumu? İstanbul avrupa yakası siteden kimse mevcutmu? Araç 2015 spaceback manuel tsi

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Rapid in leon ve golf kadar açılıcak özelliği var dün gece araştırıp bulabildim. Burdan izleyebilirsiniz.
http://www.youtube.com/playlist?list=PLfbZtq6EMuEQIv-jkn-Z9zbORjdFoW_mm

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Özelliklerin çoğu açılmadı arkadaşlar. Video lardaki araçlardaki beyinler farklı demekki. Videolardakiler genelde 2014 benimkisi 2015 sadece ciddiye alınıcak kadran selamlama var.

Çevrimdışı winstoncash

• 1.4 TSI 150hp
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yeşil R53;519773
Özelliklerin çoğu açılmadı arkadaşlar. Video lardaki araçlardaki beyinler farklı demekki. Videolardakiler genelde 2014 benimkisi 2015 sadece ciddiye alınıcak kadran selamlama var.

Kendiniz mi yaptınız? Ben de istanbul'da bu işi yapan birini arıyorum. Kendiniz yapmadıysanız yapan kişinin bilgilerini paylaşabilir misiniz?

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı halilkoyuncu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Bunlara Gerek Yok Buyrun Hazır Kodlamalar Bu Sitede Var Neler Açılır Kendiniz Bakın ;)

http://www.stemei.de/pages/coding/skoda-rapid-nh.php

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: halilkoyuncu;520752
Arkadaşlar Bunlara Gerek Yok Buyrun Hazır Kodlamalar Bu Sitede Var Neler Açılır Kendiniz Bakın ;)

http://www.stemei.de/pages/coding/skoda-rapid-nh.php

Bu özellikler benim 2015 te farklılık gösterdi çoğu kısmı açılmadı.

Çevrimdışı Çetsa571

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selam aleyküm arkadaşlar bende rapid 2015 vag com açtırmak istiyorum ama tecrübeli bilgili olması gerekiyor çünkü forumlarda deyişik bilgiler var avrupa yakasında iyi bi bilen varsa bana özelden adres verirse sevinirim

Çevrimdışı fatihmercan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bu işin piri ender elektronik diyorlar. benim araç da 2016 aslında ben de viraj aydınlatma farı açtırmayı düşünüyorum.

şirinevler tarafında var mıdır acaba iyi bir yer

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Artık kablosu olan bir şekilde yapabiliyor. Yakınlarda kablosu olan bir arkadaş yardımcı olacaktır size.

Çevrimdışı fatihmercan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;650922
Artık kablosu olan bir şekilde yapabiliyor. Yakınlarda kablosu olan bir arkadaş yardımcı olacaktır size.

Recep abi bu cevabı benim için yazdın sanırım. viraj aydınlatma özelliğinin açılması uzun sürer mi acaba

Çevrimdışı khalil

• Kahraman Üye
  • KAMIQ
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatihmercan;650915
bu işin piri ender elektronik diyorlar. benim araç da 2016 aslında ben de viraj aydınlatma farı açtırmayı düşünüyorum.

şirinevler tarafında var mıdır acaba iyi bir yer

Merhaba. Bu konuda Rapid ile ilgili birçok özelliği kişisel çabalarım sonucu açmış bulunmaktayım. Avcılara gelirseniz birşeyler yaparız.:gut:

Çevrimdışı Çetsa571

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;650922

Evet haklısın ama işte araca zarar verme konusunda çekinceler oldugundan dolayı kime göveneceyini bilemiyorsun garantili bilgili olması daha iyi olur bi defada gerekenleri açmak iyi olur diyer forumda yani skodam sitesinde baya güzel bi liste yayınlamış ama msj atim bekliyorum en güzel özellik arasında direksiyon 3 mod oluyor sağ dikiz aynası r de aşağı iniyor fıren ve disk temizliğinden fren sertlik ayarı eyer doğru ise süper ki makul bi fiyat yapıyor 1 haftadır bekliyorum geç olsun güç olmasın acelem yok ilginiz teşekürler daha iyisi varsa değerlendirilir sonuçta bir defa olsun tam olsun

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatihmercan;650966
Recep abi bu cevabı benim için yazdın sanırım. viraj aydınlatma özelliğinin açılması uzun sürer mi acaba

Benim PQ35 platformda tek tık, MQB platformda iki tıkla haledilecek bir iş;)

09-Cent.Ekect./Long coding->Byte 14, Bit 7 işaretlenerek

ya da

Select STG 09 (vehicle power)
STG access authorization -> Function 16
Enter Unlock Code 31347
STG adjustment -> function 10
Select a channel (5) Leuchte12NL LB45-light function B12
Abbiegelicht links

Select a channel (5) Leuchte13NL RB5-light function B13
Abbiegelicht rechts

Kod bilindikten sonra gerisi bir kaç tıklama. Bir çoğunu ezberlemeye bile gerek yok, internette bulmak mümkün.

Alıntı yapılan: Çetsa571;650981
Evet haklısın ama işte araca zarar verme konusunda çekinceler oldugundan dolayı kime göveneceyini bilemiyorsun garantili bilgili olması daha iyi olur bi defada gerekenleri açmak iyi olur diyer forumda yani skodam sitesinde baya güzel bi liste yayınlamış ama msj atim bekliyorum en güzel özellik arasında direksiyon 3 mod oluyor sağ dikiz aynası r de aşağı iniyor fıren ve disk temizliğinden fren sertlik ayarı eyer doğru ise süper ki makul bi fiyat yapıyor 1 haftadır bekliyorum geç olsun güç olmasın acelem yok ilginiz teşekürler daha iyisi varsa değerlendirilir sonuçta bir defa olsun tam olsun

Araca zarar verilmesi bilinçli olduktan sonra söz konusu değildir. Anormal bir durum olması durumunda kodlama öncesi mevcut hali kaydederek ya da vcds programı debug dosyasında yapılan değişiklikler kayıt altına alındığından geri dönüş mümkündür.
« Son Düzenleme: 20 Temmuz 2019, 12:36:06 Gönderen: rsimsek »

Çevrimdışı Çetsa571

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;650985
Benim PQ35 platformda tek tık, MQB platformda iki tıkla haledilecek bir iş;)

09-Cent.Ekect./Long coding->Byte 14, Bit 7 işaretlenerek

ya da

Select STG 09 (vehicle power)
STG access authorization -> Function 16
Enter Unlock Code 31347
STG adjustment -> function 10
Select a channel (5) Leuchte12NL LB45-light function B12
Abbiegelicht links

Select a channel (5) Leuchte13NL RB5-light function B13
Abbiegelicht rechts

Kod bilindikten sonra gerisi bir kaç tıklama. Bir çoğunu ezberlemeye bile gerek yok, internette bulmak mümkün.

Araca zarar verilmesi bilinçli olduktan sonra söz konusu değildir. Anormal bir durum olması durumunda kodlama öncesi mevcut hali kaydederek ya da vcds programı debug dosyasında yapılan değişiklikler kayıt altına alındığından geri dönüş mümkündür.

Iyi ozaman bildiginiz tecrubeli bi yer var galiba iletişim bilgilerini özelden yaz bi görişim mümkünse şimdiden teşeķürler