škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Style Araca Geri Görüş Kamerası Montajı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı OsmanŞENGÖZ

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhabalar;
Ben forumda daha çok yeniyim. Bu yüzden konuların tümünü okuyamadım. Bu durumla ilgili daha önceden açılmış bir konu göremedim. 1,6 TDI DSG Style paket bir superb 2 hafta sonra teslim alacağım. Bilgidğiniz gibi araçta 6,5" Bolero ekran mevcut. Bu ekranla uyumlu kullanabileceğim bir geri görüş kamerası taktırmayı düşünüyorum. Hatta bu geri görüş kamerasını bayiden hediye olarak istemeyi düşünüyorum. Daha önce Style pakete geri görüş kamerası taktıran var mı? Ya da böyle birşey olur mu? Tecrübe ve görüşlerinizi bekliyorum.

Çevrimdışı Hipek

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadasım prestij pakette de aynı 6,5 bolero takılı ama geri görüş kamerası mevcut. Kesinlikle takılır. Ama sana bunu hediye etmezler+ hediye etmeyi bırak taktırabilirsen iyi. İleride taksalar bile gerçek değerinin 10 katına takarlar herhalde.

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: OsmanŞENGÖZ;575122
Merhabalar;
Ben forumda daha çok yeniyim. Bu yüzden konuların tümünü okuyamadım. Bu durumla ilgili daha önceden açılmış bir konu göremedim. 1,6 TDI DSG Style paket bir superb 2 hafta sonra teslim alacağım. Bilgidğiniz gibi araçta 6,5" Bolero ekran mevcut. Bu ekranla uyumlu kullanabileceğim bir geri görüş kamerası taktırmayı düşünüyorum. Hatta bu geri görüş kamerasını bayiden hediye olarak istemeyi düşünüyorum. Daha önce Style pakete geri görüş kamerası taktıran var mı? Ya da böyle birşey olur mu? Tecrübe ve görüşlerinizi bekliyorum.

Sizi hediye olarak kamera istemeye iten nedir ? Çok merak ettim :)

Çevrimdışı OsmanŞENGÖZ

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: icarus;575440
Sizi hediye olarak kamera istemeye iten nedir ? Çok merak ettim :)

aç gözlülük :)

Çevrimdışı Mertabibibi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: OsmanŞENGÖZ;575122
Merhabalar;

650 Tl ye takılıyor orjinal :ok:

Çevrimdışı yufotym

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mertabibibi;604684

Nerede takılıyor?

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mertabibibi;604684

bende merak ettim ? nerede  ?

Çevrimdışı Mertabibibi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: icarus;604949
bende merak ettim ? nerede  ?

istanbulda biyerdi ya facebookda skodu grubu var orda bir kişi takıyomus servisle anlasmıs bulursam atıcam buraya

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14567]Mertabibibi[/MENTION] kardeş valla sabırsızlıkla bekliyoruz

Çevrimdışı orkodem

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba; 650 TL ye orjinal kamera olacağını sanmıyorum. Opsiyon listesinde bile fiyatı en son 1150 TL idi fiyat sebebiyle paspas konusunda bile hediye için bir sürü nağme yapıyorlar kamerayı hediye vereceklerine ihtimal vermem. Ben Aliexpressten aldım kamerayı beraberinde kablosuz görüntü aktarma aparatı ile birlikte 55 USD geldi montajını kendim yaptım. 2014 bolero sistem görüntü vermedi. Forumlarda araştırdım servisten destek aldım ve kodlama yapılması gerektiği sonucuna ulaştık. Gerekli kodlama yaptırdım görüntü aldım şu an montaj kısmındayım. Bittiğinde proje olarak resimleriyle paylaşacağım

Çevrimdışı Mertabibibi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;605056
@Mertabibibi kardeş valla sabırsızlıkla bekliyoruz

05428006584 Dursun Keleşcan İstanbul Bahçelievler fiyatta 650 TL

Alıntı yapılan: orkodem;605143
Merhaba; 650 TL ye orjinal kamera olacağını sanmıyorum. Opsiyon listesinde bile fiyatı en son 1150 TL idi fiyat sebebiyle paspas konusunda bile hediye için bir sürü nağme yapıyorlar kamerayı hediye vereceklerine ihtimal vermem. Ben Aliexpressten aldım kamerayı beraberinde kablosuz görüntü aktarma aparatı ile birlikte 55 USD geldi montajını kendim yaptım. 2014 bolero sistem görüntü vermedi. Forumlarda araştırdım servisten destek aldım ve kodlama yapılması gerektiği sonucuna ulaştık. Gerekli kodlama yaptırdım görüntü aldım şu an montaj kısmındayım. Bittiğinde proje olarak resimleriyle paylaşacağım

Tamam siz uğraşmaya devam edin kamera hediye diye bir şey yazmadım keşke okuyup yorum yapsaniz keşke
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2017, 10:52:30 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı orkodem

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mertabibibi;605255
05428006584 Dursun Keleşcan İstanbul Bahçelievler fiyatta 650 TL

Tamam siz uğraşmaya devam edin kamera hediye diye bir şey yazmadım keşke okuyup yorum yapsaniz keşke

OsmanSENGÖZ isimli arkadaşımız hediye olarak bayiden istemeyi düşündüğünü ifade etmiş. Sözüm size değildi zaten ;) Araçla uğraşmayı seviyorum. Octavia A7 bölümünde detaylı bir şekilde konuyu anlattım.