škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Modifiye arac avi

DDŞ · 21 · 4350

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Son gunlerde hepimizi yakindan ilgilendiren devletimizin yeni para toplama sistemi modifiye arac avi hakkinda forum ahalisi ne dusunuyor?

Nasilsa bana denk gelmez benim araba cakal arabasi degil diye dusunmeyin bircok fabia2 sahibinin sonradan yaptirdigi siyah ya da beyaz tavanlar bile cevirmede sikinti yaratiyor.

Nedir bu modifiye arac tanimi? İnsanlar kendi mallarini nasil susleyeceklerinin iznini devletten mi alacak? Veya nasil oturdugumuz evde buyuk tadilat yapinca evin projesine isletiyorsak araclarimizda neden bunu yapamiyoruz?

Acayip doluyum ilk cevirmeyi bekliyorum sanirim kiyamet kopacak..

Çevrimdışı mustang

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Modifiye ile ilgili değilim, trafikte ve sokak aralarında eksoz sesi, makas, yüksek baslı müzik vs. rahatsızlık duyan birisiyim... Ancak memlekette öğrenemediğimiz şey ifrat ve tefritte kalmak, yasaklar, hukuki zemin eksiksikliği vs... Azımsanamayacak sayıdaki insan bu hobiye her şeyi göze alarak ilgi duyuyorsa bu insanların bu arzularını devlet olarak kontrollü bir şekilde tatmin etmek zorundasınız. Cam filmi şu numaradan daha yüksek takamazsın, eksoz istediğini yap ama şu desibeli aşamazsın, marşpiyel yaptırdın şu yollara çıkamazsın gibi sınırlarını çiz, bu adamların dernek vs. her neyse onlarla iletişime geç... Gerekirse bu insanlara özel lisanslar çıkartıp ambulansını verip dirft mi yapacak, drag mı yapacak ne yapacaksa zemini hazırlanmalı... Ha bu tür önlemlerden sonra hala trafikte insanların can ve mal güvenliğine kast edenler çıkarsa da gerekeni yapmak yine devletin görevi tabii...

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hadi ya tavan fln. sorun çıkarıyor mu? Bu kadar da olmaz ya. Hadi kesik yaylı, çakma xenonlu, gök gürültüsü melodili(!) teybi fln. anlarım da insanlar kendi araçlarını istediği gibi dizayn edebilmeli. Bu kadar olmaz yani.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Doğukan gardaşım, şu ev tadilatı benzetmesini hiç beğenmedim :mad:. Maliyecilere tüyo verdiğinin farkında mısın :mad:? Yarın öbürgün gapımızı dıhlatırlarsa yahana yapışırım alimAllah :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Oh canıma değsin kanımca. İnşaallah hemen her gece saat 2' de camın altında egsoz patırtısı yapan değişiği de toplamışlardır.:D

Çevrimdışı ali dayı

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustang;472378
Modifiye ile ilgili değilim, trafikte ve sokak aralarında eksoz sesi, makas, yüksek baslı müzik vs. rahatsızlık duyan birisiyim...

:+1:
terasda uyuyan biri olarak sabaha kadar aşırı derecede muzdaribim..

modifiye,eksozu açıp yardıra yardıra gazı kökleyip eksoza iç çektirmekse gecenin bi vaktinde höyküre höyküre korna ötürmekse,cezalar ikiye hatta üçe katlanmalı..5 de olabilir bence mahsuru yok..:D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ali dayı;472436
:+1:
terasda uyuyan biri olarak sabaha kadar aşırı derecede muzdaribim..

modifiye,eksozu açıp yardıra yardıra gazı kökleyip eksoza iç çektirmekse gecenin bi vaktinde höyküre höyküre korna ötürmekse,cezalar ikiye hatta üçe katlanmalı..5 de olabilir bence mahsuru yok..:D
Beslemeyelim asalım netekim.:D

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Anlasildi ben su egzoza bi duz boru yaptiriyim hepsini ilk bulusmaya ilaclama arabasi gibi geliyim de bi dumanliyim abi sizi :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: DDŞ!;472440
Anlasildi ben su egzoza bi duz boru yaptiriyim hepsini ilk bulusmaya ilaclama arabasi gibi geliyim de bi dumanliyim abi sizi :D
İl sınırını geçtiğin anda ayıklarlar.:D

Çevrimdışı ali dayı

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
pirinçmi la bu ayıklancek,sen gel bişecik olmaz..
biraz eksoz koklayıp kafa yapalım..:rm:
nasıl olsa ramazan diye rakı yok mangal yok,anasını satayım.:D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Modifiye ruhunu öldüremezler :adm::adm::adm:

Çevrimdışı ali dayı

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T