škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Kodiaq'ın Fiyat Listesi Belli Oldu

baba63 · 83 · 36879

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ahmetgulsen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1.6 dizel bu aracı taşımaz arkadaşlar 1700kg yakun arac ford kuga da var gitmiyor araç

Çevrimdışı Ercan87

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmetgulsen;615079
1.6 dizel bu aracı taşımaz arkadaşlar 1700kg yakun arac ford kuga da var gitmiyor araç

1.4 tsi 125lik motor kadar ceker iste. 1.6 dizel 120hp 250 tork. Gitmesede Türkiye de satar:)

Çevrimdışı muathalit

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı gazi59

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muathalit;615087
7 koltuklusu geldi mi acaba bir bilgisi olan var mı?

Gelmedi Sipariş dahi alınmıyor 7 kişilik icin

Çevrimdışı muathalit

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün bayiye gittim sordum sipariş alıyoruz dediler ama temmuz ağustos diyorlar ne yapıcam bilemiyorum

Çevrimdışı drmoral78

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muathalit;615087
7 koltuklusu geldi mi acaba bir bilgisi olan var mı?
Diyarbakır 7 koltuklu Prestige paket için şu an transfer sürecinde olduğunu belirtti...

Çevrimdışı muathalit

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Türkiye pazarına 2.0 tdi gelecek bildiğim kadarıyla. Burada yine marka stratejisi devreye giriyor. Adamların hem Seat Ateca, hem Kodiaq hem de Tiguan satması lazım. Öncelik her zaman olduğu gibi VW'de. Ben bu üçlüden en çok f/p olarak Ateca'yı beğendim.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu üçlü arasında ateca f/p olarak önde bu sefer. bu fiyatlarla suva geçecek olsam ateca alırım ben de.

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ateca Excellence hakkaten alınabilecek bir araba, içi Audi ayarında.
Bu arada Kodiaq karaborsa olmak üzere, çoğu bayide teşhir aracını bile satmışlar. Malum ilan sitesinde de 7 tane ilan var an itibariyle.

Çevrimdışı Ercan87

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ateca nin skoda daki muadili karoq olacak sanirim. Kodiaq biraz daha buyuk bir arac. Bugum karoqun tanitimi yapildi. Buyuk bir ihtimal 1.6 dizel Turkiyeye gelir. Bakalim KAROQ ta fiyatlar nasil olacak.

Karoq  ateca ile ayni boyutlarda ve ayni fabrikada uretiliyormus.  2018 ilk ceyreginde Tuekiye ye gelmesi planlaniyormus.  1.0 tsi 115hp ve 1.5evo(tsi)150hp  ve 1.6tdi olacakmis.
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2017, 21:43:14 Gönderen: Ercan87 »

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada Karoq'ta hayalet ekran da var, Skoda da sonunda modaya ayak uydurdu bu anlamda...

Bir de 1.6 TDİ DSG kombinasyonu ile de satışa sunulacakmış, fiyat da makul olursa iş yapar gibi...

Çevrimdışı TATMACA

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kodiaq sahibinden.com'a düşmüş fakat bayide görmeye araç yok. Bence siteye girip ilanlara bir bakın, görmeye değer. 190k yazan bile olmuş.

Ben eşimin fabişini satıp kendi oktimi eşime verdim. Kendime Kodiaq alacaktım, çok bekledik ve halen beklemek gerekiyordu. Açıkçası durum bana saçma geldi. Bende tiguan aldım. 2 gün içinde de teslim ettiler.

Çevrimdışı mcbtr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kodiaq resmen Türkiye için bir fiyasko oldu. Bari ön talep topladıktan sonra getirselerdi. Türkiye'ye aylar sonrasına giriş yapmasına rağmen, hala çok büyük stok sıkıntısı var. Sanki tiguan'dan yeterli doyum alınamadığı için Kodiaq yokuşa sürüldü Doğuş tarafından diye düşünüyorum. Ayrıca hem Kodiaq, hem de Tiguan, fiyatlandırmada çok yükseğe çıktı. Ambition paket harici çok yüksek bir fiyat var. Bunu safi vergi olarak düşünmüyorum ben. Sınıfları farklı olsa da, Q3'ün 180bin olduğu bir yerde, Tiguan'ın ve Kodiaq'ın 165 bin olması, biraz garip geliyor bana.

Karoq eğer Doğuş Tiguan'dan yeterli doyuma ulaşmazsa, Kodiaq'tan çok daha fena patlayacak. Ama şu anki piyasaya göre Karoq'un Kodiaq'taki ambition paket gibi bir paketinin, 102bin civarına gireceğini düşünüyorum, tabi sene içerisindeki kur dalgalanmaları vb. etmenler de eklenecektir. Yeni vergiler ve kurda aşırı dalgalanma olmazsa 2018 başı maksimum 95-105bin civarı bir fiyata girer Karoq. Benim tahminim döviz çok oynamazsa, 100 bin psikolojik barajında tutmaya çalışırlar giriş fiyatını.

Çevrimdışı OZDI

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bugün kodiaq a bayiden en dolu paketini ve 4* 4 inceleme fırsatını buldum
Benim için fiyasko oldu
İç kalitesi ve görselliği benim beklentimin çok altında kaldı
Dış tasarımı idare eder ama kasanın büyüklüğünden olacak herhalde bana çok yayvan geldi araba
Hele fiyatı çok uçuk 175 000 tl ne demek