škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2016 model prestige superb dizel dsg

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ecz.taha

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İyi geceler.
Hem bu Forumu hem de başka yerde Renault talisman ile ilgili başka bir forumu  aylardır takip  ettim. Sonunda superb almaya karar verdim. Bütçem 130 civarı olduğundan 2016 modellere bakabildim sadece. Bana tavsiyeleriniz olursa çok memnun olurum. Uzun bir süre kullanmak üzere alacam çünkü arabayı. Teşekkür ederim.

İstanbul'dayım. Gerek alınacak yer gerek donanımsal ve fiyat açısından her türlü değerli fikirlere ihtiyacım var

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence kör nokta şerit takip adaptif hız sabitleme çarpışma önleme sistemli 19 jantlı dolu bi araç alın binin o fiyata da bulunabilir.Saydığım opsiynel donanımlar çok güzel özellikler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı ecz.taha

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Özellikle kör nokta benim için çok önemli. Diğer opsiyonları hiç kullanmadım ama takip ettiğim kadarıyla baya tavsiye edildi. Kör nokta şerit takip çarpışma önleme bunlar tek paket halinde mi oluyor

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Hayırlı olsun güzel seçim yapmışsınız kesinlikle. Ben 1 ay önce 30b km de aldim standart prestige 2016 127bin di

Çevrimdışı ecz.taha

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ecz.taha

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erhan126;622733
Arabayı aldınız mı ki ?

Hayır daha almadım. Çağrı bey verdiğim karar için hayırlı olsun dediği için ben de o şekilde mukabele ettim. Bayram sonrası inşallah bir sıkıntı olmazsa almayı düşünüyorum.

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cagri33;622697
Bence kör nokta şerit takip adaptif hız sabitleme çarpışma önleme sistemli 19 jantlı dolu bi araç alın binin o fiyata da bulunabilir.Saydığım opsiynel donanımlar çok güzel özellikler.

2016 model o opsiyonlarda bir aracı 130'a vereceklerini sanmıyorum. Hatta benim aracım 2015 model , ben bile 130'a vermem, hatta o kadar inmeyi düşünmem bile. Gerçi  benim aracımda sunroof, Canton, vs. gibi ekstralar var.

Çevrimdışı ecz.taha

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
:hmm:
Alıntı yapılan: namre3kutuk;623517
2016 model o opsiyonlarda bir aracı 130'a vereceklerini sanmıyorum. Hatta benim aracım 2015 model , ben bile 130'a vermem, hatta o kadar inmeyi düşünmem bile. Gerçi  benim aracımda sunroof, Canton, vs. gibi ekstralar var.

Haklısınız. Sunroof olmasa bile Dediğim özellikteki araçlar 140 tan aşağı değil. 150 ve üstüne gayet güzel az kullanılmış bulunuyor. Benim bütçeme sadece prestige baz modeli denk geliyor. Km sine göre 120 ile 130 arasında  artıyor azalıyor  Sadece

Sırf bu kör nokta meselesi yüzünden Talisman almayı bile düşünüyorum
« Son Düzenleme: 13 Eylül 2017, 00:32:32 Gönderen: ecz.taha »

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kör nokta özelliği uyarı ışığı mahiyetinde olduğunu unutmayın. Sadece uyarı için kullanacaksanız tek başına anlamlı olmayabilir, zira Superb'in kör nokta oranı çok düşük. Ancak sistem lane assist ile birlikte kullanıldığı zaman direksiyonda titreme ve düzeltme ile geçişinizi engelliyor. Kör nokta modülünün aynı zamanda "Rear Cross Traffic Alert" gelmesi özellikle dikey park çıkışlarında muazzam işe yarıyor. Aynalarınızla göremediğiniz halde çok uzaktan yaklaşmakta olan arabaları radar haber veriyor.

Çevrimdışı ecz.taha

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;623725
Kör nokta özelliği uyarı ışığı mahiyetinde olduğunu unutmayın. Sadece uyarı için kullanacaksanız tek başına anlamlı olmayabilir, zira Superb'in kör nokta oranı çok düşük. Ancak sistem lane assist ile birlikte kullanıldığı zaman direksiyonda titreme ve düzeltme ile geçişinizi engelliyor. Kör nokta modülünün aynı zamanda "Rear Cross Traffic Alert" gelmesi özellikle dikey park çıkışlarında muazzam işe yarıyor. Aynalarınızla göremediğiniz halde çok uzaktan yaklaşmakta olan arabaları radar haber veriyor.

Rear cross traffic alert sistemi mevcut araçlarda var mı

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ecz.taha;623726
Rear cross traffic alert sistemi mevcut araçlarda var mı

Kör nokta modülü olanlarda oluyor bildiğim kadarıyla.

Çevrimdışı ecz.taha

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;623729
Kör nokta modülü olanlarda oluyor bildiğim kadarıyla.

http://i65.tinypic.com/ae5dg0.jpg
Fotoğraftaki görüntüde bahsettiğiniz özellik var mı
« Son Düzenleme: 13 Eylül 2017, 17:52:37 Gönderen: ecz.taha »

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ecz.taha;623779
http://i65.tinypic.com/ae5dg0.jpg
Fotoğraftaki görüntüde bahsettiğiniz özellik var mı

Hayır göründüğü kadarıyla yok, arka park çizgilerinin sağ ve solunda ek renk alanları olması gerekir.

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benim aracımda şerit takip var, geri çıkarken araç geldiği zaman uyarı sinyali kesiksiz bir şekilde ötüyor.