škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İlk Görüşte Aşk :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Blackhawk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Blackhawk;369485
Herkese merhabalar aranızda yeniyim...Aslınd yaklaşıp bir aydır forumdaki yeti ile ilgili çoğu mesajı okudum sanırım ve sonunda bir yeti sahibi olmaya karar verdim yani karar sürecinde etkili olduğunuzu söyleyebilirim... Uzun araştırmalar ve kıyaslamalar sonucunda varmış olduğum son nokta aracım hazır bayide beni beklemekte.Plaka işlemleri vs 2 3 gün içerisinde sürüş deneyimlerimi paylaşmak isterim. Karar aşamasında paylaşımlarınızla fikirlerime ışık tuttuğunuz için teşekkürler...

Sahibi olduğum yeti ile ilk karşılaşmamı sizlerle paylaşmak istedim.... Saygılar...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Maşallah, benim de Fabiam 1.2 TSI DSG, arkadaşımın Yeti aracını da kullandım, yüklü ve klima açıkken bile o motorla bayıldığını rampada bile görmedim. Sakin sürüşte gayet güzel değerler almak mümkün. Ama gazlarsan fabrika değerlerini kolayca geçer  ;)

Çevrimdışı Furkann

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ÜATK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı birolsonmez

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı azakoglultd

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı erdemguner35

• Choice
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
vay be birden aracı servisten çıkarırken ki duygularım geldi aklıma... güle güle kullan...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.2 tsi olmasına rağmen o kocaman cüsseyi nasıl rahatlıkla kaldırdığını bizzat tecrübe etmişliğim vardır.Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler.adaptif farlıydı kullandığım hayran olmamak elde değil.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Folyoya dikkat etmemişim, çift renk sandım ilk başta.

Alıntı yapılan: erdemguner35;373144
vay be birden aracı servisten çıkarırken ki duygularım geldi aklıma... güle güle kullan...

Araç servisten çıkarılırken ilk duygu benzin istasyonu olsa gerek. Bugüne dek 3 kez sıfır araç aldım istasyona zor yetiştim hepsinde de.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: agasarca;373573

Araç servisten çıkarılırken ilk duygu benzin istasyonu olsa gerek. Bugüne dek 3 kez sıfır araç aldım istasyona zor yetiştim hepsinde de.
:ok::++::++: değil mi ya,o kadar para ver istasyona zar zor ter içerisinde yetiş.:sopa::sopa:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Darqer

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. :ok:

Rengi çok alımlı aşık olunmayacak gibi değil :))

Çevrimdışı erdemguner35

• Choice
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle

neyseki servisin karşısındaydı benzinlik... bi de pompacıya bayılmıştım bahşiş....

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Biz yolda bile kaldık :D gazı kökleye kökleye bayiden çıkınca bir U dönüşü yapıpta caddede varamadık istasyona :D

Çevrimdışı Blackhawk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: birolsonmez;373079
hayırlı olsun. güle güle kullanın.

978 km olunca malesef ters yönden gelen bir aracın sıkıştırması ile ufak bir dokundurma oldu pasta cila ile geçicek durumda ama canım sıkılmadı değil sıfır aracın çileside bu adamı geriyor genede

Çevrimdışı Blackhawk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Suleyman;369596
Kazasız belasız 1000...

978 km olunca malesef ters yönden gelen bir aracın sıkıştırması ile ufak bir dokundurma oldu pasta cila ile geçicek durumda ama canım sıkılmadı değil sıfır aracın çileside bu adamı geriyor genede