škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Acill lütfen octivia çalıştıktan w dk sonra stop ediyor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Semihh

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 2000 model octiviam var aracı yeni aldım arabayı  çalıştırıyorum(tek marşta çalışıyor) 5 dk sonra stop ediyor arka arkaya marşa basıyorum çalışmıyor ama bekleyip 10 dk sonra falan marşa basınca çalışıyor benzindeyken de yapıyor lpg deyken de ustaya götürüyorum usta arızalı olduğu zaman görmem gerek diyor ne yapacağımı şaşırdım yardımcı olursanız çok memnun olurum

Çevrimdışı izmirli öğretmen

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yakıt ile ilgili bir sıkıntı var motora yakıt ulşmıyor veya az geliyor. Ustanın yanında çalıştır. Binip denesin

Çevrimdışı frezya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Soğukkken çalışıyor,biraz ısındıktan sonra çalışmıyor. Anladığım kadarıyla. Aynı sorunu ben bu şekilde yaşamıştım. Yalnış hatırlamıyorsam marş sensörü değişmişti.

Çevrimdışı emrefe

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2001 octavia varken bende seyir halindeyken stop ediyordu. ısınınca düzeliodu. bi marş kömürü vardı sanırım o tükenmiş olabilir.

Çevrimdışı Kerim42

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba 2001 Octaviamda da benim başıma geldi aracımı 3 yıl önce yeni aldığımda araç hareket halindeyken herhangi bir vitesde birden stop ettiğini görüyordum tabi hareket halinde olunca vurdurup tekrar calistiriyordum sonra bu sık sık olunca sanayiye gittim usta baktı pek bişey göremedi test etmem lazım dedi sonra ben bide tüpçü ye göstereyim dedim gösterdim bilgisayar a bağladı tüpçü regülatörün arızalı olduğunu gördü aşırı fazla yakıt gönderiyor dedi ondan stop ettiğini söyledi tüp regülatörünü degistirtdim sonra sorun çözüldü.