škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Torpido lambasi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DES2009

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Torpido lambasi nasil yanar arkadaşlar kisa öz soru kontakla alakasi varmi yani farlari açmadan yanarmi bu dediklerimle alakasi varmi
torpido kapağiniaçinca yanar kapatinca söner doğrumu
elektrikci dövecem idda ediyo benle

Çevrimdışı rapidy

• YM Remaps / VAG Store
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
benim arabada torpitoyu açınca yanar,kapatınca söner. Kontaklada alakası yok.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
torpido kontaktan ve park devresinden bağımsız, yani torpido açık olarak arabayı kilitlerseniz de o yanmaya devam eder.
Reno grubunda parklara bağlı, gündüz yanmaz.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Belli bir süre sonra iç aydınlatma grubunun lambaları söner tekrar kapat aç yapmak gerekir vag grubunun güzelliği işte

Çevrimdışı Kerim42

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba aynı sorun 2001 Octaviamda oldu ilk başta lamba patlak zannettim ama sıfır lamba takmama rağmen çalışmadı sorun belki bağlantı yerindedir dedim torpido yu sokup lambanın bağlantı larini kontrol ettim herhangi bir hasar yok bir sorunu çözemedim sonra bir kaç kere gece torpido yu açmak icap etti açtığımda lambanın yandığını gördüm herhalde temassizlik olduğu nu düşündüm daha sonra tekrar gece yandığını gördüm gündüz yanmiyor gece yanıyor yani anladım ki ve tekrar tekrar denedim aracın farı açıksa torpido yanıyor eğer far açık değilse yanmiyor öyle bir düzen yapmış adamlar :)aslında hiç bir sorun yokmuş en başından beri:))

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güncel modellerde belirtildiği gibi kontak ve parklardan bağımsız yanıyor ve belli bir süre açık kalsa bile ECU otomatik enerjiyi kesiyor. Uyumlu teyplerde sanırım bu süre bir saat.

Çevrimdışı Sergurbuz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selamun aleyküm arkadaşlar bende de 2003 octavia ambiante var bende bir süre torpido lambası ile uğraştıktan sonra parklara bağlı olduğunu fark ettim bilginiz olsun