škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2004 octavia alınır mı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emirdede

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bende octavia ya geçiş yapmayı düşünüyorum bu aralar.şuanki aracım 193 bin km de ve otomatik vites golf 4 1999 model,aracımın ağır bakım vaktinin geldiğini düşünüyorum ön takım ve ön amortisörler değişecek triger,şanzıman yağı değişimi ve aracımda 300 tl lik bir kaporta masrafım var,aracıma harcayacağım paraya biraz ilave edip değişim yapmak istiyorum,bir octavia buldum 2004 elegance 88 bin km ve 23 bin tl fiyat yazmış sahibi;şu özelliklere sahip:

zavolli marka LPG ruhsata işlenmiş( 2012 de takıldı)
hasar kaydı tramerden cıkıyor 1200tl lik sadece bu kadar..
88binde orjinal km...
bej döşeme orjinal.. 4airbag, dijital klima, on ve arka kol dayama, 4cam otomatik, arka park sensoru (orjinal), çelik jant ve lastıkler michelin energy (6aylık-1500tl) vs... (ozellikleri işaretlidim)..
05/12 de triger seti, baskı balata, amortisor takoz,alt takım vs yenilendi.. (agır bakım)
10/12 de lpg filtre ve bakımları...
01/13 de hava,benzin,yağ,polen filtreleri vb hafif bakımları..

1200 lük hasar sağ-sol çamurluk ve ön kaputu bir kısmının boyanması sonucu ortaya çıkmış;anladığım kadarıyla çok önemli bir hasarı yok

Benim aracımda SR motor yani yabancı değilim motor özelliklerini biliyorum
Bu geçiş hakkında ne dersiniz

Çevrimdışı MuhammedSaid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
büyük bir arabaya ihtiyacınız olduğu için değiştiriyosanız olabilir. Aksi takdirde ben olsam golften inip octaviaya binmem.

Çevrimdışı emirdede

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MuhammedSaid;423161
büyük bir arabaya ihtiyacınız olduğu için değiştiriyosanız olabilir. Aksi takdirde ben olsam golften inip octaviaya binmem.

kendi arabamı yenileyeceğim parayla biraz yıl olarak yükseltmek istiyorum sadece birde aracım 193 binde 200 bini geçince satışı zor olur düşüncesindeyim aynı parayıda vermezler heralde psikolojik olarak bana öyle geliyor :sck:

Çevrimdışı MuhammedSaid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
golf le octavia arasında bir uçurum fark yok.octaviadaki ses problemi golfte de olduğunu sanmıyorum ama.bence sizden çıkacak paraya 5 yaş daha genç araba alabiliyorsanız neden olmasın.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Octavia zaten golf 4 şasi üzerine kurulu bir araç. Tek farkı 550 lt lik bagajı olur diğer herşeyi golf ile aynıdır size kendini yabancı hissettirmez bence mantıklı bir tercih olur.Hatta imkanınız varsa collection plus donanım bakın ağzına kadar dolu bir araçtır :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;423195
Octavia zaten golf 4 şasi üzerine kurulu bir araç. Tek farkı 550 lt lik bagajı olur diğer herşeyi golf ile aynıdır size kendini yabancı hissettirmez bence mantıklı bir tercih olur.Hatta imkanınız varsa collection plus donanım bakın ağzına kadar dolu bir araçtır :)
:kat::kat::syg:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı emirdede

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sahibinden i araştırdım biraz çok az business ve collection var onlarda yüksek km de

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyat biraz daha uygun olabilir diye düşünüyorum, 22 ve altı olursa alınabilir. Ayrıca Golf'den sonra hiçbir eksiklik hissettirmez merak etmeyin, oturaklı görüntüsü, muazzam bagaj hacmi de cabası olur. Düşük km'de collection plus, business veya elegance plus bulabilirseniz biraz daha fazla verip alın derim.

Çevrimdışı veys

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyat hakkında bilgin olsun 2 hafta önce arkadasa ankaradan 2004 gri 80 bin km tüp yok boya yok 22 ye aldık

Çevrimdışı emirdede

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veys;423415
Fiyat hakkında bilgin olsun 2 hafta önce arkadasa ankaradan 2004 gri 80 bin km tüp yok boya yok 22 ye aldık

elimdekini satamadığımdan daha pazarlık yapamadım adamla o fiyatlara düşebilirim inşallah

Çevrimdışı vospar34

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://vospar.com/
Golften sonra geniş bir araca binmek iyidir bence insan içinde daha ferah hissediyor kendini en azından bana ole gelıyor .Pazarlıkla iyi bir fiyata alınabilir.

Çevrimdışı hsarkin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
oktay sattım oktay aldım yine oyle bişi olsa yine baska dusunmem :)

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende satıyorum Octaviayı başka bir octavia için.Bağımlılık yapıyor bu aletler.
elegance=ugurcnplt