škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aracimi satip Suv mu alsam

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Araci alali 40 gun oldu i30 dan gectim araca iki defa balikesir yaptim, 2800 kmde araç. Dsg guzel bir sistem müthiş rahatlik araca cam filmi ses yalitimi kaput koruma koltuk koruma boya koruma motor koruma vs. Yaptirdim. Alirken 105 liradan gram altin bozdurdum sonrasında altin 120 ye çıktı yikildim bir yildir benim satmami beklemis namert. Her neyse arac guzel vs. Ama cok buyuk is yerinde olsun otoparkta  olsun park sıkıntı.  Hatta araci avm de geri geri park ediyorsun demire degdigi zaman diger taraftan park eden kişide park sensoru yoksa o da demire dayayim derse aracin bagaji tamponu zarar gorur. Haliyle fazlads km yapmadan satip tiguan yada seatin yeni gelecek suvunumu alsam dusuncesi aklimi çeliyor. Araci park edip evden yukardan bakiyorum yaninda ki araclar resmen civciv kalıyor vw Transporter caravelle bile. Hanimda kullanmaya korkuyor,  bir kac defa servise gittigimde bir cok kişi superb aracini garaj giris ve çıkışina surtmus. Ayrica skoda servislerinide begenmedim ilerde onemli bir.sorunla karsilasirsam papaz olurum iyice.Sozun ozu araftayim.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Değiştirin bence.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Superb satıp, suv almak istediğinizi yazmışsınız ama suv dediğiniz arabalarda çok küçük arabalar değil ki golf leon vb alsanız küçültmüş olursunuz. Dediğiniz modeller boyutlarıyla kayda değer bir uzunluk farkı olacağını düşünmüyorum. Tekrar aynı sorunu yaşamamak adına istediğiniz araçları en azından 1 gün kiralayın.Bu arada dediğiniz 2 modelde daha gelmedi sanırım. Muhtemelen son çeyrekte gelirler

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
Super B
Uzunluk (mm) 4,861
Genişlik (mm) 1,864
Dingil mesafesi (mm) 2,841

Tiguan
Uzunluk (mm) 4,426
Genişlik (mm) 1,809
Dingil mesafesi (mm) 2,604

Octavia
Uzunluk (mm) 4,659
Genişlik (mm) 1,814
« Son Düzenleme: 10 Mart 2016, 14:57:39 Gönderen: Özgür Şahin »

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: Hukuki;564407
Araci alali 40 gun oldu i30 dan gectim araca iki defa balikesir yaptim, 2800 kmde araç. Dsg guzel bir sistem müthiş rahatlik araca cam filmi ses yalitimi kaput koruma koltuk koruma boya koruma motor koruma vs. Yaptirdim. Alirken 105 liradan gram altin bozdurdum sonrasında altin 120 ye çıktı yikildim bir yildir benim satmami beklemis namert. Her neyse arac guzel vs. Ama cok buyuk is yerinde olsun otoparkta  olsun park sıkıntı.  Hatta araci avm de geri geri park ediyorsun demire degdigi zaman diger taraftan park eden kişide park sensoru yoksa o da demire dayayim derse aracin bagaji tamponu zarar gorur. Haliyle fazlads km yapmadan satip tiguan yada seatin yeni gelecek suvunumu alsam dusuncesi aklimi çeliyor. Araci park edip evden yukardan bakiyorum yaninda ki araclar resmen civciv kalıyor vw Transporter caravelle bile. Hanimda kullanmaya korkuyor,  bir kac defa servise gittigimde bir cok kişi superb aracini garaj giris ve çıkışina surtmus. Ayrica skoda servislerinide begenmedim ilerde onemli bir.sorunla karsilasirsam papaz olurum iyice.Sozun ozu araftayim.

SuperB, Audi A6, 2 adet Passat vs vs birçok araç kullandım. 2011'de yine 2.0 TDİ SuperB'm vardı. Sattım. Bir hata ettim SUV aldım. Fiat Freemont. Bildiğiniz Dodge Journey. Pişman oldum. Uzun yolda bildiğiniz kamyon. 200 km lik yol gidiyorsunuz, 500 km gitmiş gibi oluyorsunuz. Arkadaşımda Tiguan var. Araç çok rahat fakat yine uzun yola yatkın bir araç değil. Yani otomobildeki yol tutuşunu, yüksek yapısı nedeniyle SUV'da bulamıyorsunuz. Mutlaka otoban testi yapıp, aracı ondan sonra alın.

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;564433
SuperB, Audi A6, 2 adet Passat vs vs birçok araç kullandım. 2011'de yine 2.0 TDİ SuperB'm vardı. Sattım. Bir hata ettim SUV aldım. Fiat Freemont. Bildiğiniz Dodge Journey. Pişman oldum. Uzun yolda bildiğiniz kamyon. 200 km lik yol gidiyorsunuz, 500 km gitmiş gibi oluyorsunuz. Arkadaşımda Tiguan var. Araç çok rahat fakat yine uzun yola yatkın bir araç değil. Yani otomobildeki yol tutuşunu, yüksek yapısı nedeniyle SUV'da bulamıyorsunuz. Mutlaka otoban testi yapıp, aracı ondan sonra alın.

Superb zaten maşallah gemi gibi, camlarda filmde var bir numara gerçi sizinki 3 numara içi hafif loş oluyor herkes mışıl mışıl uyuyor. Kaynanam bile normalde hükümet gibi kadındır geçen baktım yayılmış arkada koltuğa uyku moduna geçmiş. Uzun yol için araç hakkaten iyi, şehir içinde ise park olsun manevra olsun zor. Burdan arkadaşları tekrar uyarayım aracınızı park ederken özellikle geri geri park ediyorsanız kesinlikle demire dayamayın.

Çevrimdışı cello123

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Belli bir süre jipe binip sedana geçince zor oluyor bizde santa fe vardı 8 sene bindik superb aldık superb gerçekten güzel araba ama suv de rahat oluyor özellikle inip binmek
Ben skoda kodaikı bekliyorum superbin suv'si olacak eğer superb gibi konforlu olursa tasarımı güzel olursa değiştirebiliriz
Ateca tiguan ayarında bir suv baya ufak kodaik ise 4.75 metre olacakmış baya büyük yani

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
SUV dediğin budur:
http://www.landrover.com.tr/Images/L494_15SVR_EXT_LOC13_02_dfc_281-163843_628x353.jpg?v=2

Gerisi azıcık yerden yükseltilmiş C sınıfı araçlar. Hiçbir zaman D sınıfı konforu vermezler

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;564470
Yazıya karşı tepkim
http://youtu.be/1n1aI6QbPJI

Zevkler ve renkler diyelim usta. Benim gibi ş.içi bisiklet gibi kullanıyorsa büyük araç handikap olacaktır ki buna suv da dahil. Bu isteklerde ufak bir tutarsızlık var.

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: **SEMİH**;564483
Zevkler ve renkler diyelim usta. Benim gibi ş.içi bisiklet gibi kullanıyorsa büyük araç handikap olacaktır ki buna suv da dahil. Bu isteklerde ufak bir tutarsızlık var.

Tiguan ve diğer muadillerinin ölçüleri çok büyük değil, birde Hb olduğu için daha kolay yanaşması kaldırıma çıkması vs. Herşeyden önemlisi Skodanın bayi ve servis kalitesine önem vermesi lazım, doğuş oto Ankara'da Skoda bayi açsa iyi olacak o da Ufukta yok heralde

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
suv olsun içi geniş dışı küçük olsun istiyorsan Yeti alacaksın :). Yeti golften daha büyük değil ş .içi kullanım için uygun

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
alın size küccük suv
yer yere girer çıkar. fiat sedici