škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid koltuk ısıtma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gorkem5934

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bazı videolarla asr tuşunun yanında ve en sağda iki tuş olduğunu gördüm araştırdığımda koltuk ısıtma olduklarını öğrendim ve kendi aracım 2015 model elegance paket bizde niye yok aracında olan varsa yazabilirmi ? İyi forumlar :)

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Koltuk ısıtma opsiyoneldir. Octavia full pakette de opsiyonel :)

Çevrimdışı ümit Aziz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.piramitinşaatyapimarket.com
Rapidlerde türküyeye gelmiyo koltuk ısıtma ve sanroof,ben özel yaptırdım aracımı lakin bu istediklerimi türkiyeye yollamıyorlar diye red etmişlerdi

Çevrimdışı ozyy23711

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aslında bu soğuk havalar için şu koltuk ısıtma pedlerinden alsak çakmaklıkta kullansak zararı olur mu?

Çevrimdışı guthrie

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Evet cakmakliktan koltuk isitma kullananlar yada fikri olanlar aydinlatirlarsa seviniriz. Bu camilerdeki film rezistanslar kac watt ile calisio acaba aslinda onlardan da olabilir.

Çevrimdışı Balasagun

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • https://www.facebook.com/sadayrapid/
O iki tuş koltuk ısıtmanın boş olan tuşları, eğer isterseniz koltuk ısıtma ünitesi ve tuş takımını alıp taktırabilirsiniz, ama aracın bcm ünitesi bunu destekliyormuydu hatırlayamadım, eğer desteklemiyorsa bcm de değişmesi lazım, servislerin siperişte koltuk ısıtma türkiyeye gelmiyor demesi de bundan dolayı olabilir.

Çevrimdışı timbaz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Waeco olabilir,
Ama tekli...
Waeco msh 601, teklisi,
Ciftlisi de msh 60,
Bu arada 12v yerden isitma filmi kullananlar da varmis ;)
« Son Düzenleme: 12 Mart 2016, 23:19:36 Gönderen: timbaz »

Çevrimdışı Managerhtd

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
65-70 bin TL lik sıfır alınan araçlarda elektrikli battaniye gibi fişli kablolu ilavelerin pek de hoş olacağını düşünmüyorum. Bizim kanımız sıcak üşümüyoruz, Türkiye paketine bu özellik konulmamış o yüzden. Avrupa insanı soğuk kanlı Üşüyor be de olsa :)

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Düğmeler edinilip sanayide gayet nizami yapılabilir. Bu koltuk ısıtma için deri döşeme şart mı?

Çevrimdışı timbaz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Normal kumas doseme sokulup altina monte edilebilir, alt parcalarda bazi urunlerde ortada kopca icin yer oluyor veya kesilebilir yerler oluyor..