škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aldik bir canavar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turgutktu

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun sevdiklerinle beraber kazasız belasız güzel sürüşler dilerim.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Ugur A.

• Ziyaretçi
Kazasız belasız İnşaallah.
Alıntı yapılan: 06navy;431783
Hayırlı olsun, jeep'in kıralını almışsınız.
Jeep' in kralı 5.7' dir.:wnk:

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;431817

5.9 daha iyi degil mi..?? 245 hp kadar...:):):)

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Dark_ottoman;431767
Hayırlı olsun.Allah nazardan korusun :)
Tesekkur ederim, amin cumlesini
Alıntı yapılan: schumici;431772
Hayırlı olsun, fotoları bekliyoruz :)

Alıntı yapılan: chook;431777
fotoları merakla bekliyoruzz

Onumuzdeki hafta so nu insallah, pztesi mekanikle basliyoruz.

Alıntı yapılan: 06navy;431783
Hayırlı olsun, jeep'in kıralını almışsınız.

Gucumuz yettigince iyisini almaya calistik. 2.7 ve 3.1 sorunlu, 3.0 a gucumuz yetmedi, 5.7 de fazla olacakti:)

Alıntı yapılan: turgutktu;431789
hayırlı olsun sevdiklerinle beraber kazasız belasız güzel sürüşler dilerim.
Amin, hep birlikte insallah
Alıntı yapılan: mustisahin;431792
Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın,
Cook tesekkur ederim

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;431817

Amin, hepimizi insallah. 4.7 ye gaz verince soyle saga sola sallanmasi ve V8 in dadi bir baska, hemi nin keyfi ise 4.7 kesmediginde cikar:)

Allah tum arkadaslarima cok daha iyilerini nasip etsin insallah.

Çevrimdışı palandoken

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: c@n77;431842
5.9 daha iyi degil mi..?? 245 hp kadar...:):):)
5.9' u koymuşlar mıydı Cherokee' yeki?:hmm::blm:

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;431850
5.9' u koymuşlar mıydı Cherokee' yeki?:hmm::blm:

Grandlarda var...:):):) kullanmisligimda var, haz anlatilmaz yasanir..:):):)

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tekrar merhaba arkadaslar,

Arac satin alindiktan, bakimi yapildiktan ve bugunde plaka islemlerini tamamlamamin ardindan keyifli bir 100 km kullandim. Daha sonra guncellemek ve yagmurlarin gecmesinin ardindan guzel bir temizlik yapildiktan sonra fotograflarini cekme sozunu de vererek ilk izlenimlerimi aktarmak istiyorum:

Standart donanim: hiz sabitleme, elektrikli ve isitmali koltuklar, cift bolgeli klima, kol dayama, 10 lu CD degistirici, kararan ic dikiz aynasi, elektrikli ve katlanir yan aynalar, 4 cam otomatik, yol bilgisayari , tavan rayi, karartilmis arka camlar, surekli 4 ceker, celik jant

Ilave donanim: kirmizi isikta herkesi gecme modu, korna yerine gaz pedali kullanabilme ozelligi, selektor yapmadan yol alabilme fonksiyonu, koltukta kaykilarak oturabilme, agir abi takilabilme, econ mod (gaz pedali alti yumurta), Sol ayak dinlendirme ozelligi(otomatik vites), navigasyon (dijital pusula), park sensoru (ceki demiri sagolsun), evlenmeden cocuk sahibi olabilme ( her parcasinda ayri detay, surekli ilgi bekleyen bir yapisi var).

Yakit: Încir agaci modunda Allah ne verdiyse.sehir ici basmazsan 12lt, basarsan 22 Lt. Düplü.(tam rakamlari gas bitince yazacagim)

Kisaca boyle. Genel olarak sormak istedikleriniz olursa memnuniyetle cevaplarim

Selamlar, saygilar...

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LeChiffre;432788

Arac satin alindiktan, bakimi yapildiktan ve bugunde plaka islemlerini tamamlamamin ardindan keyifli bir 100 km kullandim. Daha sonra guncellemek ve yagmurlarin gecmesinin ardindan guzel bir temizlik yapildiktan sonra fotograflarini cekme sozunu de vererek ilk izlenimlerimi aktarmak istiyorum:

Standart donanim: hiz sabitleme, elektrikli ve isitmali koltuklar, cift bolgeli klima, kol dayama, 10 lu CD degistirici, kararan ic dikiz aynasi, elektrikli ve katlanir yan aynalar, 4 cam otomatik, yol bilgisayari , tavan rayi, karartilmis arka camlar, surekli 4 ceker, celik jant

Ilave donanim: kirmizi isikta herkesi gecme modu, korna yerine gaz pedali kullanabilme ozelligi, selektor yapmadan yol alabilme fonksiyonu, koltukta kaykilarak oturabilme, agir abi takilabilme, econ mod (gaz pedali alti yumurta), Sol ayak dinlendirme ozelligi(otomatik vites), navigasyon (dijital pusula), park sensoru (ceki demiri sagolsun), evlenmeden cocuk sahibi olabilme ( her parcasinda ayri detay, surekli ilgi bekleyen bir yapisi var).

Yakit: Încir agaci modunda Allah ne verdiyse.sehir ici basmazsan 12lt, basarsan 22 Lt. Düplü.(tam rakamlari gas bitince yazacagim)

Selamlar, saygilar...

Allah kazasız belasız binmek nasip etsin. ilave donanımlar baya iyiymiş...:)

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LeChiffre;432788

Selamlar, saygilar...

Kaptanım, ilave donanımları okumaya başladım (kirmizi isikta herkesi gecme modu) bu ney diye düşünürken, bunu okudum (korna yerine gaz pedali kullanabilme ozelligi), jeton düştü.. Jetonum tahta mı köşeli mi?:++::++:

Artık resim ve 1-2 hızlanma videosu bekleriz;)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Akif Hoca;432861
Kaptanım, ilave donanımları okumaya başladım (kirmizi isikta herkesi gecme modu) bu ney diye düşünürken, bunu okudum (korna yerine gaz pedali kullanabilme ozelligi), jeton düştü.. Jetonum tahta mı köşeli mi?:++::++:

Artık resim ve 1-2 hızlanma videosu bekleriz;)
Ben cümlenin sonunda ancak ayıktım.:D Benim jeton paraşütle iniyor bugün.:kiki:

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;432870

Az da olsa moralim düzeldi;)

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;432870

yaşlılıktan :dede::dede::dede:olmasın haşmetlüm. senin jeton paslanmıştır...:adm::kro::adm:

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mihalgazi;432959
yaşlılıktan :dede::dede::dede:olmasın haşmetlüm. senin jeton paslanmıştır...:adm::kro::adm:
Ya hadi git yat uyu ya!:rm: