škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda rapid kullanıcı yorumları

Capiche · 36 · 31559

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Eğer müzik dinlemeyi çok seviyorsanız 320 kbps mp3 çekin cd yada flash belleğe  öyle dinleyin. En kaliteli radyo yayınına dahi arada çok fazla kalite farkı oluyor.

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Mercedesi olup orjinal ses sistemi söküp çöpe atıp 30bin tl harcayan arkadaşlarım. Alfa sından bose yi söküp yerine 25bin harcayan kuzenim.
Rapidinide söküp sistemleyen ben fiyattan bahsetmeyeyim.
Orjinal ses sistemlerinin araç ne olursa olsun kaliteyle müzikle uzaktan yakından alakası yok. İki dandik hoparlör yüzünden firmaya suc bulmayın! Onlarda bize ucuza araba satmaya çalışıyor. Benim rapidimle aynı paraya clio lar var onlardan birde müzik dinlemenizi öneririm

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Ersoy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar tepkilerinizi anlayışla karşılıyorum ama inanın arkadaşımda ki ford fiestanın bile ses sistemi rapid e göre inanılmaz.
ikinci konu zaten servis ücretlerinin çok oluşu ki arabanın borcu bittiği gün satılığa çıkartacağım önümüzdeki haziranda.Derdim 800tl verememek değil,ne olursa olsun bu araç skoda.Bu araç ne bir BMW 1 ne de bir Mercedes A.inanın servis ücretleri arasında 300tl var.sıfırına gücüm yetmez ama haziranda satıp 2. el ya 1.16 yada merdeces A bakıcam.Biraz araştırın parça fiyatları bile çok yakın. yani bu kafayla şu an araç alacak olsam 60.000 e rapid alacağıma 2. el 1.16 veya A alırım hiç düşünmem.

Çevrimdışı dtmaden

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ersoy;588187
Arkadaşlar tepkilerinizi anlayışla karşılıyorum ama inanın arkadaşımda ki ford fiestanın bile ses sistemi rapid e göre inanılmaz.
ikinci konu zaten servis ücretlerinin çok oluşu ki arabanın borcu bittiği gün satılığa çıkartacağım önümüzdeki haziranda.Derdim 800tl verememek değil,ne olursa olsun bu araç skoda.Bu araç ne bir BMW 1 ne de bir Mercedes A.inanın servis ücretleri arasında 300tl var.sıfırına gücüm yetmez ama haziranda satıp 2. el ya 1.16 yada merdeces A bakıcam.Biraz araştırın parça fiyatları bile çok yakın. yani bu kafayla şu an araç alacak olsam 60.000 e rapid alacağıma 2. el 1.16 veya A alırım hiç düşünmem.

Araci almadan once servis ucretlerini yedek parca fiyatlarina bakmadan almissiniz anlasilan..renualt fiyatlarini bekliyosaniz yaniliyosunuz...onceki aracim ford fiesta idi ses konusunda rapid bariz ustun bnce..

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ersoy;588187

Evet renault gibi ucuz parçalar bütününden oluşmadığı için parça fiyatları da haliyle pahalı olacaktır. Koskoca vwag un parçaları var yani bulunmayan parça değil tamamen parça kalitesinden fiyatları pahalıdır. Bu konuda mercedes e yakınsa ne mutlu bize. 30 bin için servise gitmenize gerek yok zaten garanti bitmiş. Sanayide keyfinize göre 350-400 tl ye rahat yaptırırsınız. Eleştirilerinizin bazıları haklı olsa da aracın fiyatı ne ki ne bekliyorsunuz. Ben aldığımda aracın ham fiyatı 25 bin tl anca vardı.

Çevrimdışı Pielstick

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba 1.2 tsi 90 hp manuel aracım 4 bin km yi geçti. Uzun yolun tamamına yakınını Antalya Burdur Burdur Antalya arasında yaptım. Bugüne kadar kullandığım en keyif veren benzinli araç. Çubuk ve Çeltikçi rampalarını 4. vitese düşmeden çıkabilmek ,90-110 aralığında oldukça düşük  tüketim değerlerine sahip olmak, vites ve direksiyonun çok rahat olması ve hepsinden önemlisi bu sınıftaki araca göre çok geniş bagajının olması çok keyif veriyor. Her güzelin minik kusurları da var tabi ama beni en çok rahatsız eden( en azından sürücü tarafında ) çift açılı dış dikiz aynalarının  olmaması. Kalabalık şehir içlerinde sorun yaratabiliyor.