škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2015 Rapid spaceback 1.6 tdi elegance

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kursat7452

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar bu hafta 2015 model Rapid Spaceback 1.6 dizel DSG elegance paket almayı düşünüyorum forumda baktım kullanıcılarda var. Görüşleriniz ve önerileriniz nelerdir?

Cam tavan istemedim çünkü annem kırılır vs. dedi vazgeçirdi beni sizce cam tavan almalımıyım?
Birde avrupa modelinde olan 3.5 inc lik ekranın Türkiye modelinde olmaması canımı sıktı :uve:

Bu arada aklımda 1.4 TSİ Yeti vardı ama araç bayiyi bırak Türkiye'de olmadığı için vazgeçtim dizel yeti demeyin çünkü bütçemi çok aşıyor.:)

Küçüklüğümden beri Crossover tarzı araç sahibi olmak istediğim için  Yeti'ye çok heves etmiştim haliyle 1.4 TSİ DSG'nin Türkiye'ye neden getirilmediğinide merak ediyorum şahsen
« Son Düzenleme: 08 Şubat 2015, 18:16:06 Gönderen: Kursat7452 »

Çevrimdışı mehmetflk

• Kademeli ST Üyesi
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Meraba hoş geldiniz bende 2015 1.6 skoda rapid sedan  dizel elagance aldim gayet memnunum dediğiniz gibi avrupa moddelinde olan turkiye modelinde yok buda can sıkıcı birşey olsa daha iyi olurdu bıldığım kadarıyla opsiyonel olarak alınabılıyor bayıye bi sorun derim  onun haricinde araba gayet iyi test sürüşü yapmanizi öneririm

Çevrimdışı Kursat7452

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Gidip test ettim zaten hatta fiyat konusunda'da anlaştık navigasyon olayında biraz bozuldum bayiye sadece 3.5 inc'lik navigasyon için 2500 tl fark istemek bana göre çok fazla artık navigasyonsuz alıcam bende çoğu rapid sahibi gibi :)

birde renk konusunda kırmızı istedim kırmızı yoktu çevremdeki herkes beyaz almamı önerdi benim içimden geçende mavi ama beyaz alıcaz gibi duruyor can tavana gelince bugün tekrar fotoğraflara baktım araç can tavansız boş araba hissi veriyor o yüzden can tavan konusunda aileme baskı yapacağım kesin :)
« Son Düzenleme: 08 Şubat 2015, 18:11:36 Gönderen: Kursat7452 »

Çevrimdışı Kursat7452

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Redneck1980

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.facebook.com/cagdasyasambursa
Öncelikle Hayırlı olmasını diliyorum araç 10 numara kupon bi araç
tercih çok doğru bende spaceback 1.2 tsi elegance cam tavan kırmızı yada beyaz olsun istedim ama en az 3 ay beklemek gerektiğini öğrenince vazgeçip rapid 1.2 tsi elegance 10.10.14 tarihinde aldım bundanda çok memnunum tam bir aile arabası....

Dip not: Bence Cam tavan en az kaporta kadar sağlamdır ncap testlerini izle ayrıca cam tavansız o araba kendini o kadar göstermiyor.... :)

Çevrimdışı Kursat7452

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Redneck1980;496518
Öncelikle Hayırlı olmasını diliyorum araç 10 numara kupon bi araç
tercih çok doğru bende spaceback 1.2 tsi elegance cam tavan kırmızı yada beyaz olsun istedim ama en az 3 ay beklemek gerektiğini öğrenince vazgeçip rapid 1.2 tsi elegance 10.10.14 tarihinde aldım bundanda çok memnunum tam bir aile arabası....

Dip not: Bence Cam tavan en az kaporta kadar sağlamdır ncap testlerini izle ayrıca cam tavansız o araba kendini o kadar göstermiyor.... :)
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim bende dediklerinizden sonra cam tavanlı almaya karar verdim tabi bende sıra beklemek istemediğim için tekrar bayiye soracağım eğer ellerinde cam tavanlı varsa cam tavanlı alacağım bu hafta kesin alacağım aracı zaten fotoğraflarınıda buraya koyarım sağolun tekrardan yorumunuz için :)

Çevrimdışı ibrahimguclu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle cam tavan stil paket almanızı tavsiye ederim sonra çok pişman olursunuz ... Çok kilometre yapmıyorsanız TSİ DSG aracı da bir düşünün derim...

Çevrimdışı Hydra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Kursat7452;496329
Merhaba arkadaşlar bu hafta 2015 model Rapid Spaceback 1.6 dizel DSG elegance paket almayı düşünüyorum forumda baktım kullanıcılarda var. Görüşleriniz ve önerileriniz nelerdir?

Merhabalar öncelikle çok iyi bi seçim. bayilerde 2015 varmı hangi bayiye baktınız? ve size ne fiyat verdiler bilgilendirebilirseniz sevinirim

Çevrimdışı ozgrsrgn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2014 Rapid Spaceback 1.6 TDI DSG Elegance sahibiyim.3 aydır kullanıyorum Maşallah aracımdan çok memnunum.Bu haftasonu 80 tl yakıt aldım ve karadan İstanbul-Bursa yaptım 428 km gitti.110 km yi geçmedim ve sakin kullandım,araç hem yormuyor hemde az yaktığını görünce yolculuk daha keyifli oluyor...

Çevrimdışı Kursat7452

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ibrahimguclu;496530
Kesinlikle cam tavan stil paket almanızı tavsiye ederim sonra çok pişman olursunuz ... Çok kilometre yapmıyorsanız TSİ DSG aracı da bir düşünün derim...

merhaba zaten ilk başta Rapid Spaceback 1.4 TSİ DSG düşünüyordum ama skoda 1.4 TSİ DSG getirmiyormuş hiçbir modelinde zaten ellerin TSİ olsaydı direk düşünmeden yeti alırdım :)

Birde stil paketi hiç sormadım fiyatı hakkında bilginiz varmı?
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2015, 17:08:47 Gönderen: Kursat7452 »

Çevrimdışı Kursat7452

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hydra;496539
Merhabalar öncelikle çok iyi bi seçim. bayilerde 2015 varmı hangi bayiye baktınız? ve size ne fiyat verdiler bilgilendirebilirseniz sevinirim

Merhaba öncelikle her bayide 2015 model yok onu başta söyleyeyim ben ÇAKIROĞLU Skoda'yı tercih ettim. İlk başta Yüce Motor'a gittim ama oradan almak içime sinmedi doğrusu sonra Çakıroğluna gittim 1.6 TDI DSG Elegance paket normalde 62.400 TL ben 59.000 e alıyorum ama daha cam tavan konusunda karar vermedim. Bu arada bu fiyatı nasıl aldınız diye sormayın iyi bir pazarlıkla ve çevremdeki dostların yardımıyla bu fiyatı aldım bir gün sonra başka bir bayiliği aradım ismini lazım değil aracı sordum aynı fiyat dedi ama pazarlıkla son 60.500 dedi :)

Çevrimdışı Kursat7452

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozgrsrgn;496575
2014 Rapid Spaceback 1.6 TDI DSG Elegance sahibiyim.3 aydır kullanıyorum Maşallah aracımdan çok memnunum.Bu haftasonu 80 tl yakıt aldım ve karadan İstanbul-Bursa yaptım 428 km gitti.110 km yi geçmedim ve sakin kullandım,araç hem yormuyor hemde az yaktığını görünce yolculuk daha keyifli oluyor...

bir depo ile 1000 km yapıyor benim hesabıma göre :) bir arkadaşımda polo aldı aynı motor 1.6 TDİ DSG 90 PS  hızlanmasının çok çok iyi olduğunu yani 90 beygir ilk başta kafamda soru işareti yaratmıştı ama arkadaşım anlatınca kafamda soru işaretide kalmadı yakıtıda az tam genç arabası :)

Çevrimdışı Hydra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Kursat7452;496620
Merhaba öncelikle her bayide 2015 model yok onu başta söyleyeyim ben ÇAKIROĞLU Skoda'yı tercih ettim. İlk başta Yüce Motor'a gittim ama oradan almak içime sinmedi doğrusu sonra Çakıroğluna gittim 1.6 TDI DSG Elegance paket normalde 62.400 TL ben 59.000 e alıyorum ama daha cam tavan konusunda karar vermedim. Bu arada bu fiyatı nasıl aldınız diye sormayın iyi bir pazarlıkla ve çevremdeki dostların yardımıyla bu fiyatı aldım bir gün sonra başka bir bayiliği aradım ismini lazım değil aracı sordum aynı fiyat dedi ama pazarlıkla son 60.500 dedi :)

Kürşat bey aldığınız fiyat normal elegance paket değilmi? + stil paket yada imaj paket dahil değil bu fiyata?

Çevrimdışı Kursat7452

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hydra;496630
Kürşat bey aldığınız fiyat normal elegance paket değilmi? + stil paket yada imaj paket dahil değil bu fiyata?
Hayır 1.6 TDİ DSG 90 PS + Elegance paket diğer paketlerden veya cam tavan istersem eklettiricem henüz karar vermedim. Yani opsiyon almadığım sürece fiyat 59.000 hatta 58.500 tam olarak :)

Çevrimdışı Hydra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Kursat7452;496635
Hayır 1.6 TDİ DSG 90 PS + Elegance paket diğer paketlerden veya cam tavan istersem eklettiricem henüz karar vermedim. Yani opsiyon almadığım sürece fiyat 59.000 hatta 58.500 tam olarak :)

Hevesinizi kırmak istemeyeyim ama bende ortalama aynı fiyatları almış idim. bence biraz daha pazarlık yapın.