škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid spaceback ve yine ben

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bachelor;461977
yakından gördüm bizzat gözlerimle :) oda 4k otomotivin test aracı

Test aracı olduğuna emindim zaten ;) O zaman Oğuşlar haricinde 4K' da plakalandırmış aracı ;)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşım aracın gerçekten çok ama çok güzel olmuş. Rabbim kazadan beladan nazardan korusun inşallah fabia2 mi sattım şimdide bu kanıma girdi iyimi. :)

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Guzel alet.. hayirli olsun... kazasiz belasiz...

Çevrimdışı makalin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, rapid sedandan daha mı kaliteli yoksa aynı mı? Bir de kaça aldığınızı merak ettim yazarsanız sevinirim.

Çevrimdışı Boldenon

• Fast & TDI
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
iç döşeme rengi harici fark yok kalite açısından.

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Rolly

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;461978
Test aracı olduğuna emindim zaten ;) O zaman Oğuşlar haricinde 4K' da plakalandırmış aracı ;)

Birkaç gün önce skodaya test sürüşüne gittim octavia için araç tatmin ediciydi. Amcamla konuştum araç hakkında bi arkadası satılan araçlar ile test araçları farklı demiş (traktör için) ayni 90 bg yazan bi test aracı ile satılan test aracı aynı bg ye sahip değilmiş diye. bugün Edirne skoda bayiini aradım daha aracın fiyatı açıklanmadı dedi cumartesi günü test sürüş kokteyli yapacakları söyledi (test sürüşü sırasında arabayı gördüm fiyat belli değil diye satmıyoruz dedi). bu resimlere bakarak amcamın arkadaşının dediği doğra galiba fazla mevzuyu bulandırmaya gerek yok %90 araç test aracı (kendi görüşümde). İlk mesj için biraz fazla uzun oldu ama teşekkürler.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gerçekten çok güzel. vallahi bir anda yazılasım geldi araca :D ama içmekan kalitesi konusunda hep negatif yorumlar görüyorum canımı sıkıyor. bir de araç polo şasesi mi yoksa golf şasesi mi? yayları hangi arabayla uyumluydu?

güle güle kazasız belasız binin

Çevrimdışı Rolly

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;461743
Hayırlı olsun.Bu rapid spaceback sınıfında epey ses getirecek birşeye benziyor.Tabi fiyatları abartmazlarsa.

http://www.skoda.co.nz/models/rapid-spaceback/roominess
fikir yürütme açısından

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;462214
gerçekten çok güzel. vallahi bir anda yazılasım geldi araca :D ama içmekan kalitesi konusunda hep negatif yorumlar görüyorum canımı sıkıyor. bir de araç polo şasesi mi yoksa golf şasesi mi? yayları hangi arabayla uyumluydu?

güle güle kazasız belasız binin

Polo 6r Golf4 platformu üzerine kurulu. Fabia ise eski kasa Polo platformunda. Rapid büyük ihtimal Polo platformundadır..

Çevrimdışı Boldenon

• Fast & TDI
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Rapid zaten bazı ülkelerde polo sedan olarak satılıyor. Az biraz makyaj farkıyla.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;462229
Polo 6r Golf4 platformu üzerine kurulu. Fabia ise eski kasa Polo platformunda. Rapid büyük ihtimal Polo platformundadır..

http://en.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Group_A0_platform#A05

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;462234
http://en.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Group_A0_platform#A05

spaceback gayet hoşuma gitti. 1-2 yıl sonra ikinci el cam tavanlı 105lik alınır bence :)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Rolly;462209
Birkaç gün önce skodaya test sürüşüne gittim octavia için araç tatmin ediciydi. Amcamla konuştum araç hakkında bi arkadası satılan araçlar ile test araçları farklı demiş (traktör için) ayni 90 bg yazan bi test aracı ile satılan test aracı aynı bg ye sahip değilmiş diye. bugün Edirne skoda bayiini aradım daha aracın fiyatı açıklanmadı dedi cumartesi günü test sürüş kokteyli yapacakları söyledi (test sürüşü sırasında arabayı gördüm fiyat belli değil diye satmıyoruz dedi). bu resimlere bakarak amcamın arkadaşının dediği doğra galiba fazla mevzuyu bulandırmaya gerek yok %90 araç test aracı (kendi görüşümde). İlk mesj için biraz fazla uzun oldu ama teşekkürler.

;) aynen ;)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı ender_atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda yüncüler'de abim çalışıyor yüncüler üzerinden çıkış yapılıp sonra kendisi noter ile aldı. sitres yapmayın yani bi şeyleri kanıtlamaya gerek yok