škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid spaceback ve yine ben

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Harika, çok beğendim. Güle Güle binin:)

Çevrimdışı ender_atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
öncelikle güzel dilekleriniz için teşekkür ederim

- arac özel sipariş olarak geldi tr de ilk plakalandıran spaceback oldu bu konuda ayrı bir sevincim var.

- fiyatını paylaşmamı istediler çünkü daha dediğiniz üzere fiyat acıklanmadı.

- ECUFAST yüncüler skoda nın ayrı bir firma kurulmuş yüncüler performance diye yetkili servisten bağımsız çalışıyor ondan dolayı garanti olayı tabiki servis vermiyor. benim her arabam yazılımlı idi sorun yaşamadım maşallah.

- aracın standart özelliklerini vede yaptıklarımı ayrıntılı yazdım merak edip soran arkadaşlar tekrar inceleyebilirler

- kalite anlamında normal rapidten daha iyi geliştirmişler öncek aracım normal rapid olduğundan daha iyi kıyaslama yapabiliyorum yol tutuş ve izalasyon cok iyi

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah Ender Abi yine farkını koymuşun, araba çok güzel duruyor, hayran kaldım, kalite konusunda düşüncelerinize katılıyorum, umarım normal Rapidlere göre farketmediğimiz birçok konuda iyileştirmeler mevcuttur. Bu arabalara bayılıyorum ama birkaç şey hevesimi kırıyor. Bu aracınızı da güle güle kullanın, Allah kaza bela vermesin...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fotolardan gördüğüm kadarıyla kalite yine aynı. Bir aracın tasarımını bu kadar güzel yapıp, kalitesini bu kadar kötü yapmak neyin kafasıdır anlamadım. İşçilikde sorun yok ama, kalite cidden kötü. Belki segment kriterlerini karşılıyor ama Fabia' dan bile daha kötü bir malzeme kalitesine sahip.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aman da aman, canavar Maaşallah.... Güle güle kullanın.
Çok da parlamış. Boya koruma falan var mı?
145 hp yapıldıktan sonra, dsg tarafında kararsızlık oluşmadı mı?
Audi A3'ün çift yumurta ikizi gibi.... :)
« Son Düzenleme: 16 Mart 2014, 17:33:01 Gönderen: Levcho »

Çevrimdışı Boldenon

• Fast & TDI
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun aracınız

a3-golf-oktavia platform kardeşleri. rapidin platformu polo dur. bizimkiler yani sedanlar polo sedan olarak satılıyor zaten biraz makyaj farkıyla. zaten bakınca ön takımı vs aynı polo ile.

Çevrimdışı Boldenon

• Fast & TDI
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
dynoya çıkmadan yapılan yazılıma nasıl güvendiniz ? aynı yazılımın 2 farklı araçta çok farklı güçler (139 hp ve 150 hp) verdiğini gördüm dyno üzerinde. yapan adamlar işini biliyor olabilir ama dyno olmadan babam yapsa yazılımı yaptırmam. alınan maksimum güç tabi ki önemli ama güç-devir grafiğini bilmediğim bir yazılıma güvenemem.
« Son Düzenleme: 16 Mart 2014, 19:56:56 Gönderen: Boldenon »

Çevrimdışı ender_atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ecufast yıllardır bu işi yapıyor hiç bir forumda olumsuz bir konu ve cevaba rastlamadım. sizin gibi inanmayanlara dyno cıkları ile karşılık veriyorlar zaten.

ayrıca youtube bazı videolarıda mevcut.

bugün arkadaşımda olan yeni kasa leon 1,4tsi 140hp deneme yaptık ışıklarda kalktık kafa kafaya vede sonrasında benim aracın tam arka kapısında ilerlemeye devam etti. yanlız olmasaydım yanımdakine video cektirirdim

Çevrimdışı Boldenon

• Fast & TDI
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracınızın en verimli çalıştığı devir aralığını bilmiyorsunuz, hangi devirde ne güç verdiğini bilmiyorsunuz. Aracınızın hızlanması hissedilebilir. Gayet normaldir. 130 hp de olabilir aracınız, 150 de. Ne biliyorsunuz.
kime sorarsanız sorun, aynı yazılım atılan 2 farklı araba(aynı model) asla aynı değeri vermez. Dyno üstünde yapılmayan ve kafadan kopyala yapıştır yapılan programlara güvenmem.
Dynodynamics 145 hp veriyorsa eğer aracınız, dpf ile vedalaşın. Kısa süre içinde mortingen...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracın fiyatları belirlenmediğinden, turkuaz sistemi üzerinden evrak  oluşturup işlemlere başlayabilmek mümkün değil. Bayilerin elinde bulunan  araçlar test araçlarıymış ve plakası çıkan tek bir araç var Türkiye' de  ve hangi bayi olduğunu biliyorum ama söylemek istemiyorum. Bu aracın  müşteriye satışı yokmuş. Bilgilerinize, saygılarımla.

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle hayırlı olsun yeni aracınız, Şık araba & Güzel uygulamalar= keyifli sürüşler ;)

Çevrimdışı onderr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Saffetin garajında rapid ve rapid spaceback karşılaştırması vardı malzeme aynı diyordu tek fark PİANO BLACK mış

Çevrimdışı bachelor

• Choice
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.filmseyretmek.com
Alıntı
- arac özel sipariş olarak geldi tr de ilk plakalandıran spaceback oldu bu konuda ayrı bir sevincim var.

sizden önce tescil yapanlar mevcut :)
Plaka No 33cmz** Marka SKODA Model Yılı 2014 Ruhsat Tarihi 04/03/2014 Tescil Birimi MERSİN Cinsi AB Heçbek Renk 1 KIRMIZI Renk 2 BİLİNMİYOR Çalıntı mı? HAYIR Hak Mahrumiyeti VAR

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bachelor;461965
sizden önce tescil yapanlar mevcut :)
Plaka No 33cmz** Marka SKODA Model Yılı 2014 Ruhsat Tarihi 04/03/2014 Tescil Birimi MERSİN Cinsi AB Heçbek Renk 1 KIRMIZI Renk 2 BİLİNMİYOR Çalıntı mı? HAYIR Hak Mahrumiyeti VAR

Spaceback olduğu ne malum :) Hocam bu araçtan plakalanan tek bir araç var o da Oğuşlar' ın test aracı ;) Türkiye' de müşteriye satılan bir Spaceback yok ;)

Çevrimdışı bachelor

• Choice
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.filmseyretmek.com
Alıntı yapılan: crash;461976
Spaceback olduğu ne malum :) Hocam bu araçtan plakalanan tek bir araç var o da Oğuşlar' ın test aracı ;) Türkiye' de müşteriye satılan bir Spaceback yok ;)
yakından gördüm bizzat gözlerimle :) oda 4k otomotivin test aracı