škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb 2.0 TDI CR 170 HP DSG Tiptronic Siyah

selchuk · 83 · 33973

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bizim öğrencilik bitti 2007 de biz öldük o zaman:D.yaş 30 a 1 yıl 2 ay kaldı zaten:D
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: selchuk;45362
bizim öğrencilik bitti 2007 de biz öldük o zaman:D.yaş 30 a 1 yıl 2 ay kaldı zaten:D
inş hasret bitmek üzere şimdi sende ne heyecan vardır gece uyuyormusun bari.Rabbim bu heyecanı bizlere gösterir mi acaba,ama Rabbime sonsız hamler olsun ki ben octi col.rüyamda görsem inanmazdım buna bile o kadar çok şükrediyorum ki.Ama insanoğlu öyle demiyor elindekiyle yetinmiyor işte.Kimbilir bizim altımızdaki o beğenmediğimiz araca kimler sahip olmak istiyordur ki....
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

hakanerdogan

• Ziyaretçi
sayısal olasılığıda çok düşük ya, nerdeyse imkansız, 10 numara oynasam, hesaplarıma göre o da 2.5 milyonda bir :lol:

neyse biz çalışalım önümüze bakalım :++: :++: :++:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
valla her cumartesi sayısal oynuyom belki çıkar diye 6 çıkarsa v12 q7 5 çıkarsa fabiaya chip
4 çıkarsada iddaya yatıracamda bi türlü çıkmıyo:D üç bile tutmuyo:D onun için iddaaya başladım ufaktan ufaktan para biriktireyim:D

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;45365
inş hasret bitmek üzere şimdi sende ne heyecan vardır gece uyuyormusun bari.Rabbim bu heyecanı bizlere gösterir mi acaba,ama Rabbime sonsız hamler olsun ki ben octi col.rüyamda görsem inanmazdım buna bile o kadar çok şükrediyorum ki.Ama insanoğlu öyle demiyor elindekiyle yetinmiyor işte.Kimbilir bizim altımızdaki o beğenmediğimiz araca kimler sahip olmak istiyordur ki....

haklısın elindekiyle yetinmiyor.benim ilk arabam 2002 fabiaydı 1.4 68 bg mpi comfort modeli.annem beğendi benimde hoşuma gitti.arabayı aldık millet dalga geçmeye başladı skoda alınırmı diye.aradan 6-7 ay geçti etrafımda bunu diyen 2 kişi aynı arabadan aldı.iyikide almışım sonra octavia bindim şimdide nasipse superb.diyorumki iyiki fabiayı almışım yoksa skodaya ön yargılı olacaktım kimbilir.Allah'a şükür bugünleri gösterdi bize.daha iyileride sizlerin olsun inşallah:)

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;45368
valla her cumartesi sayısal oynuyom belki çıkar diye 6 çıkarsa v12 q7 5 çıkarsa fabiaya chip
4 çıkarsada iddaya yatıracamda bi türlü çıkmıyo:D üç bile tutmuyo:D onun için iddaaya başladım ufaktan ufaktan para biriktireyim:D

lotoyu haftada 3-4 liralık oynuyorum.çıkarsa araba olarak aklımda biçok var ama para kalmayabilir:D.audi r8 5.2 v10 spyder,lincoln navigator ya da cadillac escalade bide:kiki:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
desenize LOTO forumdan birine vursa yarısı ÖTV diye gidecek :kiki:

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakanım listeyi çıkardım.17 tane araba var.toplamı 4 milyon eder heralde.onun için 20-25 milyon çıkması lazım. oda hayal.zaten çıkmasın.bi evin bi araban bi işin,bide eşin olsun.hepsini hallettimde bi sonuncusunu halledemedim:kiki::kiki:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
eş ne ya boşver eşi eş olunca olmuyo o dediklerin öle hemencene. evlenmemeyi düşünüyorum. (ta 8 yaşımdan beri bunu diyorum, he he evet öle öle değişir ilerde dediler, daha Allah korusun hiç öle bişi düşünmedim, kararımda emin adımlarla gidiyorum :++: :++:)

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;45377
eş ne ya boşver eşi eş olunca olmuyo o dediklerin öle hemencene. evlenmemeyi düşünüyorum. (ta 8 yaşımdan beri bunu diyorum, he he evet öle öle değişir ilerde dediler, daha Allah korusun hiç öle bişi düşünmedim, kararımda emin adımlarla gidiyorum :++: :++:)
bende öyle diyodumda yaş kemale eriyo.30 a ne kaldı:D:D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
taktın 30'a, yaşa bakma ya hayata bak, dersin bitmesine kaç dk. kaldı diye saate bakarsan geçmez o ders, yerim yaşını hani ruh nerde...:)  yav aynı kızla ben (ölmezsek inşaallah) bi ömür aynı evde nası dururum :++: :++: :++: :++: :++: :++: :++:

bi kızdan değil hani, ben bi dişiyle anlaşamam :lol: olmuyor yani denemediğim şey değil :++:

evlencem dersemde bi tek Gökhan Abi'yi gaza getirip ardından kıs kıs gülmek için falan olur :kiki:

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;45382
taktın 30'a, yaşa bakma ya hayata bak, dersin bitmesine kaç dk. kaldı diye saate bakarsan geçmez o ders, yerim yaşını hani ruh nerde...:) yav aynı kızla ben (ölmezsek inşaallah) bi ömür aynı evde nası dururum :++: :++: :++: :++: :++: :++: :++:

bi kızdan değil hani, ben bi dişiyle anlaşamam :lol: olmuyor yani denemediğim şey değil :++:

evlencem dersemde bi tek Gökhan Abi'yi gaza getirip ardından kıs kıs gülmek için falan olur :kiki:

sen benden önce evlenirsin Hakanım kesin:D:D:D

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evlenmem diyenler hep önce gidiyo.evleniyim diyenlerde evde kalıyo.sen kesin gidicisin:D

hakanerdogan

• Ziyaretçi