škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Dağbaşından Selamlar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı High Voltage

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
kalender 9 sazan çok iyimiş, şanslıymışın.Artık günden güne azalıyor.Yeni resimler geliyor:

« Son Düzenleme: 08 Ekim 2009, 13:43:37 Gönderen: High Voltage »

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ailemize hoş geldiniz aracınzda manzaralarda süper yalnız bi tavsiye o kılfılardan biran önce kurtulun aracın güzelliğini bozmuş
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı High Voltage

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar hepinize teşekkürler hoşbulduk.Skoda aracım olmadan aranıza kabul etmeniz gerçekten çok ince bir davranış.Dahası farklı marka aracı olanlarlada diyalog cidden çok samimi.Yani herkes içiçe.Benide bu ortamda bulunmak ve hiç olmazsa bir arkadaşa fayda sağlayabileceğimi düşünmek çok mutlu ediyor.Sağolun, Eyvallah.................

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Küçük bir grubuz. Genelde birbirimizi yüzyüze de tanırız, buluşmalardan ya da seyahatlerden. O nedenle herkes birbirini bir başka tanır sever sayar, birbirine yardım eder elinden geldiğince :)

Burada, benim arabam 250 basar, seni rampada tokatlar, en az benim arabam yakar gibi dipsiz muhabbetler olmaz, maksadımız seviyeli muhabbettir, dostluktur öncelikle, kürke bakmayız :ok:

Çevrimdışı High Voltage

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Doğru söze ne denir?Eyvallah denir.Bende bunun için burdayım.:ok:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;40018
Küçük bir grubuz. Genelde birbirimizi yüzyüze de tanırız, buluşmalardan ya da seyahatlerden. O nedenle herkes birbirini bir başka tanır sever sayar, birbirine yardım eder elinden geldiğince :)

Burada, benim arabam 250 basar, seni rampada tokatlar, en az b:ok:enim arabam yakar gibi dipsiz muhabbetler olmaz, maksadımız seviyeli muhabbettir, dostluktur öncelikle, kürke bakmayız
:ok::ok::+1:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ