škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Anadolu topraklarının çilekeş oğlu :-) (kolaj)

Ziyaretçi · 55 · 21532

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;39252
her Allah'ın günü 190 görüyon mu? :hanz:

performanslı kullanımlarda terleme yapabiliyormuş, zaten ne bi çekiş kaybı hissettim, nede bir lamba falan yaktı. VAS cihazındada tüm değerler normaldi.

benim arabam şantiye güvercini değil, bkz. başlık :hih:

Aynen normal bizim octide de vardrı serkan abi kontrol etti nomalmiş o kadar olması:)

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;39252
her Allah'ın günü 190 görüyon mu? :hanz:

performanslı kullanımlarda terleme yapabiliyormuş, zaten ne bi çekiş kaybı hissettim, nede bir lamba falan yaktı. VAS cihazındada tüm değerler normaldi.

benim arabam şantiye güvercini değil, bkz. başlık :hih:

öle olsun bakalım... :hoh:

geçen hafta gün aşırı hergün istanbula gittim... 4 gibi düzceden çıkıyom, gece 11-12 arası dönüyom... allah ne verdiyse gidiyoz... genede terleme yapmadı... benimkinde var bi gariplik o zaman..
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

hakanerdogan

• Ziyaretçi
çekmeyen araba nere terlesin ki :D :D

abi niye gariplik olsun, zaten adam hepsi yapıyor demedi, bize gelenlerden yapanlar çıkıyor dedi, yani no pıroplem :D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yani no pıroplem :D
-----------
:kiki::kiki::hanz:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

hakanerdogan

• Ziyaretçi
fabiayı sizler için tekrar zorlu koşullar altında test ettim, süspansiyonların sınırlarını zorladım :)

hiç bşide olmuyo :)

park ettim el frenini çekip indim baktım gayır gayır ediyo geliyo benden tarafa, değmeyince yere :kiki: taşı godum :D

bide gidip Yeti meti diyolar, aha sana Yeti işte :lol:

zırtına furdum yükü, üzümler tomatalar ney bi ağır çekiyor ki bauu... bide içine 6 kişi bindik :D

4 yetişkin iki çocuk :)

tahminlerime göre sadece yük olarak 470 kg kadar bişi vardı :)

köy yolunu düzleye düzleye geldik :lol:

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
depodan yakıtmı aktı... çizgi çizgi toz olmuş..
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: beytullah;43759
depodan yakıtmı aktı... çizgi çizgi toz olmuş..

doldurduktan sora, pompayı alırken damlatıyor. ben asla vurdutmam köküne kadar mazot :)

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alem adamsın Hakan, tas kaya demiyip, zorluyosun pinek arabayı, Yetin olsa neler yaparsın sen,

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Yeti olsa Fronterayla, Rangerla falan kapıştırrım birbirlerine bağlayıp çekerim zıt yönlü :++: :++: :++:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;43976
Yeti olsa Fronterayla, Rangerla falan kapıştırrım birbirlerine bağlayıp çekerim zıt yönlü :++: :++: :++:

Macera adamı aynı babam gibisin hakan abi :D

Yapma deyince illa gider yapar araba geçmez ıslak yerler patinaja düşer dersin o inadına ordan geçmek ister geçerde sonuç olarak lastiklerden duman çıkar birazcık :D

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
park sensorüde varmış senin arabada Hakan, ne zaman yaptın, orijinalinde yoktu heralde.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mustisahin;44006
park sensorüde varmış senin arabada Hakan, ne zaman yaptın, orijinalinde yoktu heralde.

park sensörü+çelik kartel muhafaza alırken hediye...

Çevrimdışı GNA70

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Abi ne yapmışın sen ya :)
[SIGPIC][/SIGPIC]Bu Benim Serseri Serbest Stilim...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Maceraya devam. Bu gidişimde jiple gittim, ardıma peder geldi fabikle, dönüşte yine ellerimdeydi zıkada :D

Aha bu bizim kurbanlık, seçtik bi tane getirdik, babanne temizledi pakladı, kurban ibadetimizide yerine getirelim :D :D :D

Her şey islami usullere uygun, hayvana asla işkence eziyet edilmeden profesyonelce yapılmıştır, her türlü alet edevat kullanımından kaçınılmamıştır layıkı ile yerine gelmesi için. Yoksa bazılarını görüyoruz TV de, bıçağı alıp kendim kurban edesim geliyo kasap bozuntusunu. Neyse, kızdım bi an.

valla işin en meşakkatli yeri bana mı kaldı bilmiyorum, hiç bi şekilde herhangi bi foto koymayacağım kurbana ait ama el arabasına koyduğum hayvanının malum torbasını 1 km kadar sürüp (bayada ağır ha belim koptu :D) çaya inip temizlemek gerekiyormuş :D Dahada bişi demiyom, o çay bu çay, ve 2 saat çeşitli duyularını yitiren ben :D :D :D

şuurum yerindeyken çekmişim bi kaç resim :lol:

Neyse yaptık ettik, akşam oldu, amcam tutturdu traktörlerin birinin (İş Bora) lastiklerini değişelim, iyi değişelim amca, levye var di mi? var var...

ben araba tekeri gibi sanıyom, indir havayı, levyeyle sıyır, ne var sanki :D :D :D

valla bi iki saat uğraştık olmadı, köyün delüğanlılarını çağırdım, Süperboy Bahri var bizim, bakın neler yaptı :D :D

Önce levye sıkıştırmayı denediler, sora başımıza toplanan köylülerden biri dedi kazmayla lastik-jant arasına vurun (tabi böyle bir Türkçe asla değil :D) iyi dedik deneyelim.

Baktık meydan iyice kalabalandı, ben artık geri çıktım, iş inada bindi :D :D

sonra ahaliden biri dediki, kazma levye olmaz bu iş, iyisimi siz onu ezin, bizim diğer traktörüde getirdik, olaya bakın :D :D (tekeride baya zor söktük)

yine ayrılmadı lastik janttan, çok net hatırlıyorum ben ilkokul bebesiydim ilk takıldıklarında :lol: :lol: (9-10 sene falan oluyor :D)

sonra yine ahaliden bi ses çıktı, sabunlu su dökün çıkar diye, gittim prili bastım bi maşrapa suya ama artık gülmekten karnım yarılacak, bu yöntem tuttu, başardık :D

bi an fabiamın sprint jantının olduğunu düşündümde :hanz: :hanz: :hanz:

sonunda hallettik onuda.

buradaki Reno ise yine ben orta okulda falandım, net hatırlıyorum yaylada falan sürerdim bunu, rampada gaza asılınca vites boşa falan atardı kendilğinden :D :D

bi park ettik, öyle kalmış araba bolluğundan çürüdü mahvoldu gitti. bineriz diye satmadık ama o kadar 4x4 içinde kim biner, yazık oldu. çoluk çocuk parçaladı.

3 gün fabikin yattığı yer :D

bide kötü yere park etmişiz, gacılar üzerine balkon süpürmüş iyi mi :kiki: :kiki: sen o kadar parlat :D

Valla mal toplanmış, alıcı aranıyor, hemen affetmedim vurdum bagaja biraz meyve kurban eti protein vitamin olsun en GDO suzundan, doğuz gribi ney gapmıyahk. :D :D :D  organik beslenmek için bütün çilemiz :D :D (birazda macera :D)

ön kalktı yine havaya, küçük araba yav işte, o kadar büyük arabaya binince hakikaten ne kadar mini bi arabamız olduğunu anlıyorum, minicik yauv :D motoru bilem avuç kadar :D

pisiknet sürmek gibi geliyo bu bana sanki :lol: :lol:

valla yükü burdan vurunca kaldırmayı denemedim bile, te o arkadaki düzlüğe kadar saldım, ordan gaptırdım ama arabanın atında dolu yağıyordu sanki, sağ arka marşbiyelin dibindeki muhafaza var ya, o artık yok, memleketim topraklarına bıraktım :D

bizim kocaayakların arasında, şehirdeki evdeyiz şimdi, boş hali ha, 5 kişi biniyoruz, lastikler orcinal, mişlencilere duyrulur :hih:

yine nerden bakılsa bi toplam 600 kg yükle falan yine o kötü yollarda taşın mıcırın içinde 5.1 litre ortalamayla geldim, bastımda yani. zaten burun havadaydı yarısı boşa dönmüştür tekerin :kiki:

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maceraperest Hakan iş başında :D Allah kabul etsin hakancım.Köyde yeşilde çimende kurban kesmenin tadı bi başka oluyor gerçekten.Eline emeğine sağlık.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...