škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arabanın altına duba çarptı ve DSG'deki gıcırtı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı telepinu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün aracımızı teslim aldım. 1283TL fatura çıktı. Kasko'ya başvurmuştuk.
Motor'da bir sorun çıkmamış. Motor sesi pürüzsüz, arabanın gidişi güzel.

Anladığım kadarı ile en kötüsünü söylediler ve kasko'yu çok karıştırmadan (bozmayın, değmez vs) farklı şekilde halletmek istediler...

İyi Günler

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı telepinu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
karter, yağ sensörü, sönsör ile ilgili parça, yağ parası, işçilik.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bununla gecmis olsun. Serviste yapildigi icin ilerdede isine yarayacak bi islem olmus. Fiyat ta bisey degil.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Böylece geçmiş olsun. Tamamını kasko karşıladı mı peki?
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: telepinu;574355
Merhabalar,
Bugün arabanın altına inip kalkan duba çarptı. Nasıl oldu diye sorarsanız acelem vardı (Hamamönü'nün orada) yol açık görünüyordu ama duba inikmiş, ben yavaşça girerken kalktı, arabayı biraz kaldırıp indirdi. Sonra işe gittim.

Akşam motoru rölantide biraz çalıştırdıktan sonra motor arıza ışığı yaktı, sonra yağ yanmaya başladı ve motoru durdurun uyarısı verdi. Arabayı bırakıp servisi aradım.

Ne dersiniz?

Diğer bir konu da araba trafikte bir miktar gittikten sonra yokuş yukarı dur kalk trafikte kalkarken gıcırt ses geliyordu. Sanki yokuş kalkış için yaptığı frenlemeden mi diye düşündüm. Bugün düz yolda da rölantide giderken 1'den 2'ye giderken de gıcırt seslerini duymaya başladım. Ses var ama silkelemiyor. Bunu da bakarlar herhalde.

Araba'yı alalı 7 ay oldu, severek aldım ama inşallah arabadan soğumam. Çok da masraf çıkartmazlar umarım.

Dsg 'ye zarar gelmemiş ya 1280Tl mühim değil. Çok geçmiş olsun .. Allah tekrarından korusun.
« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2016, 10:19:29 Gönderen: Muratogretmen25 »

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Çok geçmiş olsun hocam. Esasında kazanın meydana geldiği yerdeki güvenlik kameralarından belki tabelayı kapatan araç tespit edilebilir ama bu ne kadar işinize yarar bilemedim. Eğer hala katkısı olacaksa aklıma gelmişken paylaşmak istedim. Tekrar çok geçmiş olsun.

Çevrimdışı Sabri

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Bahsettiğiniz şanzımandan gelen gıcırtı sesi benin Octavia'da da var, siz sorunu çözdünüz mü? Selamlar

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sabri;578448
Geçmiş olsun. Bahsettiğiniz şanzımandan gelen gıcırtı sesi benin Octavia'da da var, siz sorunu çözdünüz mü? Selamlar

Sabri kardes once hosgeldin diyelim sana ilgili basliktan.

Ve sendemi hidrolik dubaya carptin.

Çevrimdışı matbiyecom

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Reklam dubaları, plastik olduğu için hasar vermeyen ürünlerdir. Hızlı çarpınca, süretten dolayı hasar vermiştir.
Geçmiş olsun dileklerimizle.