škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

octi'm nazara mı geliyor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu gün geçen gün yarım kalan  vernik kalıntıları vardı pürüzleri aldırayım diye çıktım çarşıya aracı park etmiştim.geri geri çıkarken arkamdan geçen brodvey'i göbekten yani yandan arka tamponla tıkladık :uve::uve::uve:ne olduğunu anlayamadım sn ler içinde reno da bişey olmadı ama benim arka tampon çizik oluştu diye düşünürken sanayinin yolunu tuttum boya yaptırdığım yere gösterdim ne dese iyidir tampon geri doğru esnemiş ve boyayı çatlatmış,kılcal çizikler halinde yanına varıp bakınca belli oluyor.Usta pasta ve cila yapmasına rağmen maalesef geçmedi.bir gün öncede kedi kaputun üstüne çıkmış verniği çizmiş biraz da derin sanırım orayada pasta ve cila yaptı 2000 nolu zımparadanda yapmasına rağmen geçmedi o zor belli oluyor elemizle dokununcada ele gelmiyor ama maalesef boya korumadan 1 gün sonra aracımın başına gelenler.buna ne yapılır bilmiyorum ama baya bi yoruldum.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben size derimki her vuruğu yaptırmayın naza bonzuğu olur en azından :)

ahmettatlı

• Ziyaretçi

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;42721
Ben size derimki her vuruğu yaptırmayın naza bonzuğu olur en azından :)
:ok:evet bende bu en son tampondaki kılcal çizikleri yaptırmayacağım orası kalsın.yoksa olmuyor.illaki oluyor  dört dörtlük olmıcak en iyisi böyle kalsın diyorum.ama irfan hocanın aracına özenmiştim yaw:hanz::knp:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Ufak tefek nazarlıklar hepimizde var Hocam, bütüne bak, derine çok inme, Allah beterinden esirgesin...

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sıkma canını , olur böyle vakalar, nazar boncuğu olsun...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
boşveeer. benim arabanın üzerinde belki şu an 1000 lira vardır, hiç anlayabiliyor musun? Berker'le poliş yaptığımız gün eve döndüğümde otoparktaki demire vurdum :++: :++:

indim, pastayla düzelteyim diye, meğer daha önceden vurduğum yermiş zaten :++:
« Son Düzenleme: 22 Ekim 2009, 14:37:28 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakan ve diğer arkadaşlar baya sinirlerim yatıştırdınız yoksa psikolojim bozulacak resmen yaw:uhu:.Bu gün bahsettiğim branda kargodan teslim aldım ve bir saat arabyı yıkayıp temizledikten sonra pırıl pırıl ettim ve brandayı taktım güzel oldu,kedi:vur: ve tavuk :kafa::ban:tırnaklarından kurtulduk gibi inş.

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende tamponu polish yaparken aşıdırmıştım :( Boya kalktı tabi..Ee ne yapalım nazar boncuğu oda..

Geçmiş olsun hocam takmayın valla..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
"takmayın valla.."
---------
neyi takmıyayım brandayı mı:hanz::hanz::hanz:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Branda aslında sağlıklı değil.

Branda örteceksen araba üzerinde toz olmamalı, yoksa boya ile branda arasında kalan tozlar boyayı çiziyor. Rutubet kalıyor branda altında sabah akşam sıcaklık farkı nedeniyle.

Branda yerine düzenli boya bakımı (wax, düzenli ve doğru yıkama) daha az zarar veriyor...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;42983
Branda aslında sağlıklı değil.

Branda örteceksen araba üzerinde toz olmamalı, yoksa boya ile branda arasında kalan tozlar boyayı çiziyor. Rutubet kalıyor branda altında sabah akşam sıcaklık farkı nedeniyle.

Branda yerine düzenli boya bakımı (wax, düzenli ve doğru yıkama) daha az zarar veriyor...
hcm dedimya bir günde boyacıdan boya karumadan geldim o gün geceden kedi çıkacağım derken çizmiş şimdi o çizikler maalesef pasta cila yapıldığı halde geçmiyor.Bazen yanından çocuklar geçiyor çalı çırpı değnekle oynuyorlar bakıyorsun ertesi gün araca bineceğimde bir çizik daha görüyorum bu defa kafayı yiyecek oluyorum havadan mı kapıyor nemden mi anlamıyorum.yoksa branda benim için de zahmetli iş aslında her branda açıp kapatmada temizlemek zorundayım.başkada çarem kalmadı.