škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Tavan Döşemesi Sarktı 2004 Collection

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alitutal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İyi Günler Arkadaşlar, buradaki ilk yazım.
Öncelikle Merhaba,

Arabamın sağ arka tarafındaki tavan döşemesi sarktı.Birileri ağaç tutkalı ile  yapıştırılabilir demiş denedim iyice berbat oldu.Şimdi sarkma iyice büyüdü, tavanda pis görünüyor. Araba sunrooflu.Sanırım bize döşemeci yolu göründü gibi.
İstanbul da bu işi kaliteli olarak nereye ve kaça yaptırabilirim fikirlerinizi alayım dedim.

Çevrimdışı DetailingKemal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı aliserhanuyar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldin Ali kardeş aramıza. Ayrıca geçmiş olsun.
Bali ile yapıştırıldığını duydumda ağaç tutkalını ilk senden duyuyorum. Döşemenin hali gözlerimin önüne geldi diyebilirim. Döşemeciler kabaca 150-200 tl civarına yapıyorlar diye biliyorum, ama İstanbul piyasası nasıldır, arkadaşlar yol gösterecektir. Büyük geçmiş olsun tekrar.

Çevrimdışı DetailingKemal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aliserhanuyar;377551
Hoşgeldin Ali kardeş aramıza. Ayrıca geçmiş olsun.
Bali ile yapıştırıldığını duydumda ağaç tutkalını ilk senden duyuyorum. Döşemenin hali gözlerimin önüne geldi diyebilirim. Döşemeciler kabaca 150-200 tl civarına yapıyorlar diye biliyorum, ama İstanbul piyasası nasıldır, arkadaşlar yol gösterecektir. Büyük geçmiş olsun tekrar.

Aha dediğim abi buydu :D

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence hiç uğraşmayın, bizim de başımıza gelmişti, sarkan kumaş tavan malzemesinden değil normalde yapışık olduğu süngerden boşlayarak sarkıyo siz herhangi bir yapıştırıcı kullandığınız zaman direk kumaşa renk verecektir ayrıca tavan bir kere mukavemetini kaybettimi gerisi de geliyor. İşçiliği konusunda tavsiye alabileceğiniz bir yere gidin kumaşını seçin tertemiz yapsınlar.

Çevrimdışı karahan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ayni sorun bendede var iyi bir döşemeciyi bulmak mesele :(

Çevrimdışı veys

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İğne ile süsleme yapanını ve yapistrıcı kullanılanlar gördm de sarkık durması daha iyi
En güzelini döşemeciler yapar