škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ASR Var Mıdır?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracımda acaba asr varmıdır merak ediyorum öncedende sormuştum düğme varsa vardır diye cevap aldım ama düğme felan göremedim 9 senedir ben bir yardımcı olursanız sevinirim.

Skodanın stesinde var yazıyor

http://www.skoda.com.tr/root/showroom/octavia/facts/octavia_facts2.asp

Araç 2001 octavia elegance

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arka cam reziztansının düğmesi var o sırada mı oluyor olsa?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar benim araç 2003 collection modeli ama burda siteden kopyaladığım özelliklerde abs,ebd,asr,esp yazmasına rağman maalesef asr ve esp yok,collectionlarda var diyor ama anlamış değilim hangi akla hizmettir bilinmez.buyrun okuyun.
-----------------

Ayrıca                            aşağıdaki ilave donanımlar daha üst donanım seviyesine                            sahip olan Collection modelinde bulunmaktadır.
                          - Sabit hız kontrolü
                          - Elektrik kumandalı sunroof
                          - Xenon farlar, far yıkayıcıları
                          - Yağmur sensörü
                          - Park sensörü
                          - Ön koltuğa bebek koltuğu konduğunda yolcunun hava                            yastığının devre dışı bırakılması
                          - Çok fonksiyonlu direksiyon simidi
                          - Motor ve elektronik sistem tercihine bağlı olan çok                            sayıda güvenlik arttırıcı ekipman- ABS fren sistemi,                            EBD, patinaj önleme sistemi ASR, ve elektronik dengeleme                            sistemi ESP.
                    - 16" alüminyum alaşımlı jant
                    - Otomatik, 3 hafızalı sürücü koltuğu
                    - Radyo CD çalar
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı uğur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
kadir sizin araçta maalesef asr yok 2001 yılında mevcut değildi..

Alıntı yapılan: fenomen;21646
arkadaşlar benim araç 2003 collection modeli ama burda siteden kopyaladığım özelliklerde abs,ebd,asr,esp yazmasına rağman maalesef asr ve esp yok,collectionlarda var diyor ama anlamış değilim hangi akla hizmettir bilinmez.buyrun okuyun.
-----------------

Ayrıca                            aşağıdaki ilave donanımlar daha üst donanım seviyesine                            sahip olan Collection modelinde bulunmaktadır.
                          - Sabit hız kontrolü
                          - Elektrik kumandalı sunroof
                          - Xenon farlar, far yıkayıcıları
                          - Yağmur sensörü
                          - Park sensörü
                          - Ön koltuğa bebek koltuğu konduğunda yolcunun hava                            yastığının devre dışı bırakılması
                          - Çok fonksiyonlu direksiyon simidi
                          - Motor ve elektronik sistem tercihine bağlı olan çok                            sayıda güvenlik arttırıcı ekipman- ABS fren sistemi,                            EBD, patinaj önleme sistemi ASR, ve elektronik dengeleme                            sistemi ESP.
                          - 16" alüminyum alaşımlı jant
                          - Otomatik, 3 hafızalı sürücü koltuğu
                          - Radyo CD çalar

internet sitesinde açıklamalar yurt dışı sitelerinden çevirilerek koyuluyordu.esp ve asr collection plus donanımında mevcut.sizinki normal collection o yüzden sizde yok...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
o zaman collection plus diye yazmaları gerekirdi değil mi?

Çevrimdışı uğur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;21751
o zaman collection plus diye yazmaları gerekirdi değil mi?

o yıllarda araç fiyat listesinin altında donanım tuşu vardı orda gerçek donanımlar yazıyor.dediğiniz gibi yazmaları gerekirdi ama bazen görüyoruz laurin klement modlini bile koyuyorlar ama o model ülkemize gelmiyor ama koyuyorlar işte...
maalesef internet sitesi yeterli güncellik ve bilgi içermiyor....

Çevrimdışı delidolu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2001 model collection mu varmış? Neden benim haberim yok! :) Sadece A4 donanım sonlandırılmasına son 2 yıl kala -2003/2004- model olanlarda var diye biliyorum.

İlanı öyle vermesi satıcının da işine geliyor. Özellikleri yazılınca insan araba değil sanki uzay gemisi alıyorum havasına bürünüyor. Bir de bütün muğlalılar mı octi coll alır anlamam ki?! senle beraber tanıdığım 4 muğlalının 1'inde fabiş var, diğer 3 kişide de coll var. nedir bu toprağında mı suyunda mı !? :DDD

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: delidolu;22227
2001 model collection mu varmış? Neden benim haberim yok! :) Sadece A4 donanım sonlandırılmasına son 2 yıl kala -2003/2004- model olanlarda var diye biliyorum.

İlanı öyle vermesi satıcının da işine geliyor. Özellikleri yazılınca insan araba değil sanki uzay gemisi alıyorum havasına bürünüyor. Bir de bütün muğlalılar mı octi coll alır anlamam ki?! senle beraber tanıdığım 4 muğlalının 1'inde fabiş var, diğer 3 kişide de coll var. nedir bu toprağında mı suyunda mı !? :DDD
sen muğla'dan mısın ve neresindensin?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
collection plus mı alsaydım acaba esp ve asr için.aldığımda tam anlamıyordum doğrusu bu kadar özellikli bir araca bindiğimiz mi vardı.ama olsa göz çıkarmazdı.esp ve asr bana göre çok önemli.yokuş kalkış sistemi ve lbs olsaydı daha fena olmazdı.