škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

8 Kasım Riva buluşması fotoğraflar ve (video eklendi)

Mesdi · 244 · 73490

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
off :(  

Uğur abi de var  Hakan da  ta Ankaradan  gelmiş :o

pazartesi  ciddi  sınavım  olmayaydı keşke :(

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;46721
oh be  duşumuda aldım rahatladım... (İzmitten eve varmış bulunmaktayım. 2.5 saat falan sürdü)

katılan herkese çok çok teşekkürler, inanılmaz keyifliydi. tekrar görüşmek üzere :)
hakaanııım sizin ev tabakhaneye yakınmı yoksa...:kiki::kiki::kiki:

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı xxman

• New York Subesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok güzel bir buluşma olmuş arkadaşlar, aranızda olup sizleri tanımak çok isterdim. Maalesef yapmam gereken başka bir işim olduğundan ötürü katılamadım. Çekirge hesabı inşallah 3. buluşmada bende olacağım :)
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,
Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YÜKSEL;46717
Rica ederim kayınçom, Keşke sen de olabilseydin ama beşiğin başını boş bırakmamak lazım:kiki:
nasipse bi dahaki sefere enişteem...:ok:
nem o zaman ailenin en küçük üyesiyle birlikte geliriz...:D

Çevrimdışı YÜKSEL

• Forumun Abisi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mihalgazi;46726
nasipse bi dahaki sefere enişteem...:ok:
nem o zaman ailenin en küçük üyesiyle birlikte geliriz...:D

İnşallah...:ok:
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım etmez. MONTAIGNE... :dede:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mihalgazi;46724
hakaanııım sizin ev tabakhaneye yakınmı yoksa...:kiki::kiki::kiki:

yav hep bu 06 cılar beni gazlıyo yolda, şindi 34 olsa tanımam etmem ama arabanın Angarada bi şanı var. 160 la sakin sakin gidiyom, geldi 1.6 megancı dalaştı, bi SsangYong dalaştı, biz üçlü grup yapıyoduk TEM'i kapadık, anaaa, XC 90 da geldi, 190-200 arası kitledim, meganla SsangYong'cu duman oldu, Volvocu çaktı ben çaktım, o çaktı ben çaktım, hibinenin OGS si varmış ankaraya girerken gişelerde uzadı :++: :++: :++:
« Son Düzenleme: 08 Kasım 2009, 21:13:04 Gönderen: hakanerdogan »

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: AhmetH;46722
off :(  

Uğur abi de var  Hakan da  ta Ankaradan  gelmiş :o

pazartesi  ciddi  sınavım  olmayaydı keşke :(

tanışsak çok iyi olurdu ama neyse, bi dahakine görüşmeye çalışalım. benimde bu yılki son etkinliğim gibi bişe. 16 Kasımda vizeler start alıyor. ara tatilde falan yada daha sonrası-öncesi güzel bi vakte denk gelirse olur inş.

Çevrimdışı YÜKSEL

• Forumun Abisi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;46730
yav hep bu 06 cılar beni gazlıyo yolda, şindi 34 olsa tanımam etmem ama arabanın Angarada bi şanı var. 160 la sakin sakin gidiyom, geldi 1.6 megancı dalaştı, bi SsangYong dalaştı, biz üçlü grup yapıyoduk TEM'i kapadık, anaaa, XC 90 da geldi, 190-200 arası kitledim, meganla SsangYong'cu duman oldu, Volvocu çaktı ben çaktım, o çaktı ben çaktım, hibinenin OGS si varmı gişelerde uzadı :++: :++: :++:

Eee zaten yol bitmiş Hakan...:kiki:
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım etmez. MONTAIGNE... :dede:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
var içerde bi 20-30 km daha Eryaman'a kadar, kesin iner arabayı yakardıda, Allah takdir ettide aldı beni başından :++: :++: :++:

Çevrimdışı serdar5306

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bravo Hakan İstanbullara bile buluşmalara gittin helal olsun sana ama arabanı göremedim resimlerde
2005 FABİA CHOİCE 101 BG SİYAH

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: serdar5306;46739
bravo Hakan İstanbullara bile buluşmalara gittin helal olsun sana ama arabanı göremedim resimlerde

İstanbul Emniyeti beni tehdit olarak gördüğünden aracımı İzmit'e gizledik, Yusuf Abinin arabayla gittik, ne var ki gişelerde yine benden şüphelenip çevirdiler ama Yusuf Komtanım dördümüzüde Astsubay olarak tanıtınca bide biraz bahane bulunca yırttık (ben-Gökhan Abi-Erhan Abi, Kendi (bi tek ikisi assubay)) :++:

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hani RESİMler nerde kaldı ...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mihalgazi;46758
hani RESİMler nerde kaldı ...

bekleyin ya, seçiyoz Allah Allaaah, te Allahım yaaaaa....

daha bacağıma kan inmedi. :hanz::hanz::hanz:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
buzzz gibi bi Angara sabahı körü, çıktım yollara... :D

sakin sakin İzmit'e doğru yolculuk ettim.

sabahın ilk vakitleri mevsime yada havaya aldanmayın, yollar kaygan olabiliyor.

valla İzmit'e kadar tutayım dayanayım dedim ama İzmit'e 10 km kala hacet torbam iflas etmeden durdum bari napayım dedim :lol: :lol:

buluşma yerine vardıım. kimsecikler yok, bende biraz yağını suyunu kontrol ettim oyalandım sora hemen geldiler :)

derken o kimyasallı enteresan yerde buluştuk, ordan devam ettik. (kırmızı bizden değil :D)

:lol: :lol: :lol: :lol:

sora buluşma alanına, Riva'ya vardık. sohbet muhabbet, Irfan Hocanın sinekkaydı arabası falan derken acıktık :D

hem yapıyor hem yiyooor :lol:

sonra bi açlık durgunluğu...

bi ekşime....

sayın Komutan aç, ve bulaşmayın sinyalleri veriyor :D

biber konusunda gerçek bir uzman. Fordist üretim sistemini hatırlattı bana, herkes sadece bi işi yapıyor, en iyi bildiği işi :lol:

iş istiyorum sayın başkaan!

Gökhan abinin tirilyonluk makinası, yeri geldi geceleyin yolda Beytullah Abiyi, Irfan Hocayı fotolamakda benim yüz liralık makineden geri kaldı?

neden?

camdan sarkıtıp çekmeyi yemiyorda :++: :++: :++: :++:

vatandaş doydu gardaş.

zaten düşmüş, bi tekmede sen vur... :D :D :D

vesselam yedik içtik tıkındık çok güzel muhabbet ettik güzel vakit geçirdik iyide güldük :D

sora oradan ayrıldık. Istanbullulara vedadan önce son çıkış :)

Ferrari kornasıyla bizi kahkahaya boğan adam :D

mercekli mercekli :D

valla burda arabalar duruyo gibi çıkmış ama en kötü 100-110 hız var, yan yna gelip cam açtık fotolaşıyoz :D :D :D

burası çok önemli arkadaşlar, Fabia I de viraj özellikli sis farı, Türkiyede TEK!

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ellerinize sağlık arkadaşlar güzel buluşma olmuş. Bizim harıl harıl mesai yaptığımız dönemde fan koydu. Malum acemi bilgi işlem personeli mesai yaptırır.

Alıntı yapılan: seyyah;46475
Bu hafta tersliklerle geçti. İlk önce şirket bilgisayarlarına bulaşan virüsler yüzünden mail problemi yaşadık. Daha sonra bilgi işlemdeki arkadaşlar bizim dosyaların güvenliği için yeni servere taşıdılar. Eskiden ftp serverda alan vermişlerdi. Bizde bilgilerin güvenliği için orada yedekliyorduk. Ama taşıma esnasında nasıl olduysa klasörler boş taşınmış. Serverdaki yedekler gitti. Sonra bilgisayarları formatladılar. Güncel projelerin yedeklerini alarak gönderdim. Ama projelerin hazırlandığı program versiyonu yenilenmişti. Upgrade yapıldığı için tüm dataları eski versiyonun olduğu klasörün içinde tutuyormuş. Onlarda gitti. 3 senelik çalışmam gitti. Bir haftadır mesaiye kalıyorum. Eve gidince bizim veled az gördüğü için tepeme çıkıyor. Bugün yine mesaiye geldim.