škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

25.10.2014 "Geleneksel" Ankara Buluşması:)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Türkiye de bu konuda tekim herhalde :)

Bende aracı almaya giderken special sanmıştım ama ruhsatta classic yazısını görünce şok olmuştum.

evet bu arada bozukta olsa bi "asr" de var araçta.

@Emin, kızaklayarak "mini cooper" a çarpmaktan son anda kurtulduktan sonra, abs beynini yaptırmaya karar verdim :D

Haa birde "arka park sensörü" de var (sonradan takılma) yav benim araç "elagence" donanımda benim mi haberim yok :D

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;482801
benden başka kim vardı HTP??
Bu arada bu buluşma sayesinde alaşım jantlı, ABS li, arka frenleri disk, 101 lik elk aynalı bir ''classic'' görmüş oldum.
Skoda üreticileri tam kafa yaa...

HTP oğuzhanda var, ama bayağı geç saatte katıldı aramıza (kayseriden geldi adam). Ne kadar zorlasamda kalkmadı benle...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DuMaN38;482844
HTP oğuzhanda var, ama bayağı geç saatte katıldı aramıza (kayseriden geldi adam). Ne kadar zorlasamda kalkmadı benle...

Onun klasmanı benim, ben olmadığımdan kalkmamıştır, yoksa yazılımlı doğukanı da geçeriz...
Fazla mı abarttım??
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;482846
Onun klasmanı benim, ben olmadığımdan kalkmamıştır, yoksa yazılımlı doğukanı da geçeriz...

Fazla mı abarttım??

Touranı da çersiniz abi siz sıkıntı yok :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;482850
Touranı da çersiniz abi siz sıkıntı yok :)

Ben touran la kalktığımda Ali fuat erken kalktı az biraz.Videoda belli.İleride de sandığım kadar açamadı yada basmadı.Düzgün hava şartların touranla bi roll yapmak istiyorum.Fabrika verilerimiz arası sadece 0,5 saniye.Benim son süratim ise tourandan fazla.Yani kısaca yenilen pehlivan güreşe doymadı:D

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;482852
Ben touran la kalktığımda Ali fuat erken kalktı az biraz.Videoda belli.İleride de sandığım kadar açamadı yada basmadı.Düzgün hava şartların touranla bi roll yapmak istiyorum.Fabrika verilerimiz arası sadece 0,5 saniye.Benim son süratim ise tourandan fazla.Yani kısaca yenilen pehlivan güreşe doymadı:D

Bende aynı şeyi Buğra abiyle konuştum rolla alırım gibime geldi :) yenildikçe doymadım giden benzin oldu keşke ilk geçildiğimde gaz alaydım :))

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;482854
Bende aynı şeyi Buğra abiyle konuştum rolla alırım gibime geldi :) yenildikçe doymadım giden benzin oldu keşke ilk geçildiğimde gaz alaydım :))

Emin Roll de bile affetmem seni... sen 3. vitese takarken ben 2. vitesin keyfini çıkarıyorum :)

zaten 2. kalkışımızda ben biraz geç kaktım farkettiysen, ama biraz ilerledikten sonra benimki ciddi biçimde öne atılıyor...

Ben doğukanla kalksam ne olur onu merak etmeye başladım :D

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu buluşma işi gittikçe eğlenceli olmaya başladı, kalkış lastiklerimi takıp, öyle gelecem bi dahakine...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yav illa Ankara'ya atlayıp geleceğim o olacak. Buluşma demeyin bana :D

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir dahaki buluşmayı hava tahminlerine bakıp ayarlayacağım vallahi:)
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DuMaN38;482856
Emin Roll de bile affetmem seni... sen 3. vitese takarken ben 2. vitesin keyfini çıkarıyorum :)

zaten 2. kalkışımızda ben biraz geç kaktım farkettiysen, ama biraz ilerledikten sonra benimki ciddi biçimde öne atılıyor...

Ben doğukanla kalksam ne olur onu merak etmeye başladım :D

hiç mütevazide olma zaten abi illa bidakine cruze la gel diyonuz bana düpünen geçiyim hepinizi :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;482869
Bir dahaki buluşmayı hava tahminlerine bakıp ayarlayacağım vallahi:)

Sayın adminim rüzgar şiddet ve yönünü de şey ederseniz :)

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;482872
hiç mütevazide olma zaten abi illa bidakine cruze la gel diyonuz bana düpünen geçiyim hepinizi :)

Pardon Emin yaa, ama iyi birşey yaptın arabamı sevmemi sağladın :)
Cruze ile gelirsen bende fabia nın katalizor iptal ederim yazılım üstüne birde chip yaparım +45 hp alırım sen o zaman gör  :D :D Hatta dayanamam birde hava filtresi takar ara gazı veririm haa :D

Azdaha zorlarsan sinirden yanlarım arka tamponu sallaya sallaya giderim (ESMERİM ci şahin, hemide Karabüklü)
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2014, 16:41:20 Gönderen: DuMaN38 »

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DuMaN38;482874
Pardon Emin yaa, ama iyi birşey yaptın arabamı sevmemi sağladın :)
Cruze ile gelirsen bende fabia nın katalizor iptal ederim yazılım üstüne birde chip yaparım +45 hp alırım sen o zaman gör  :D :D Hatta dayanamam birde hava filtresi takar ara gazı veririm haa :D

Azdaha zorlarsan sinirden yanlarım arka tamponu sallaya sallaya giderim (ESMERİM ci şahin, hemide Karabüklü)

Ve beyin koşarak uzaklaşır :) bi geceye sığmayacak insan tiplemeleriyle karşılaştık resmen :)