škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

21.06.2014 Cumartesi Ankara Buluşması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mehmetekmekçi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;469859
Haftasonu katılım daha iyi olur diye Mehmet.  Bizim için bir gününü ayarlayıver.

akşam 9 dan sonra olursa katılabilirim cumartesi günü kardeşim.son buluşmadaki gibi.yada sabah 12 ye kadar...sabahta olmaz zaten akşam katılabilirim.

a-city avm nin otoparkı nasıl..akşamları çok müsait oluyor.açık hava mis gibi:))

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetekmekçi;469893
a-city avm nin otoparkı nasıl..akşamları çok müsait oluyor.açık hava mis gibi:))

Araç başında muhabbet için iyi olur bence. Ancak o civarda oturup çay-kahve eşliğinde muhabbete müsait bir yer var mı Mehmet?
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı bozkurt0632

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
buluşmayı aileler de gelecek şekilde sabah kahvaltısı veya akşam yemeği gibi yapsak nasıl olur. akşam yemeği için benim önerim zigana pide :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bozkurt0632;469902
buluşmayı aileler de gelecek şekilde sabah kahvaltısı veya akşam yemeği gibi yapsak nasıl olur. akşam yemeği için benim önerim zigana pide :)

Öğlene yakın sabah kalvaltısı niyetine güzel olur aslında.
« Son Düzenleme: 17 Haziran 2014, 13:27:07 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bozkurt0632;469902

İhtiyarlar çoğunlukta tabi :) zigana iyi hoşta çok ağır abi pideleri mümkünse bu sene içerisinde birdaha gitmek istemiyorm :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
A city'nin terası çay kahve için iyi.Ama 10dan sonra kapanıyor.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;469906
Şimdi gündüz mü gidiyoruz akşam mı?
Geçen buluşmada ve sonrasında, sonraki buluşmayı gündüz gözüyle yapalım diyen arkadaşlar da olmuştu. Ben bu nedenle konuyu açarken öğleden sonra diye yazmıştım. Kendi adıma bana fark etmez, öğle de olur akşam da...

Öncelikle gündüz mü gece mi konusunda fikir beyan etmenizi rica edeceğim...
Ayrıca gündüz de olsa gece de olsa yemekli birşeyler mi yapalım, o konuda fikir rica edeceğim sizden.
Son olarak da gündüz ve gece durumunda uygun gördüğünüz buluşma yerlerini önermenizi rica edeceğim...

Burada oluşan fikir birliğine göre ben de buluşma yeri, saati, şekli, katılımcılar vs. ile ilgili bilgileri ilk mesajda sürekli güncel tutacağım...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Netleşen kişiler bana özelden numaralarını atarlarsa whatsapp grubuna eklerim bende

Çevrimdışı mehmetekmekçi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
acıty teras 10:30 a kadar açık çay kahve güzel olur. 10:30 dan sonra zaten açık otopark müsait çekeriz arabaları araç başı muhabbeti yaparız geniş alan gzl resimde çekilinebilir rahat rahat.benim görüşüm bu yönde...

Alıntı yapılan: Esariipek;469904
İhtiyarlar çoğunlukta tabi :) zigana iyi hoşta çok ağır abi pideleri mümkünse bu sene içerisinde birdaha gitmek istemiyorm :)

abi iyi hoş gelinde bn çalışacam siz muhabbet ohh ne güzel:) bozkurt abi cumartesi akşamı ne yoğun olduğumu sen biliyorsun:)

bu arada Faruk Beyden ses hiç çıkmıyor...plaka ledleri yarın elimde olacak:)amerikan parktada kararlıyım:)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O zaman şöyle yapalım derim ben:

Saat 20.00 gibi A City civarında yemek yiyebileceğiz ve rahat muhabbet edebileceğimiz bir yerde(?) buluşur ve beraber yemek yeriz. Yemekten sonra da araç başı muhabbet için A-City otoparkına geçeriz hep beraber. Çay-kahve vs. ihtiyaç hasıl olursa muhabbete A-City terasta devam ederiz.

Alıntı yapılan: mehmetekmekçi;469917
bu arada Faruk Beyden ses hiç çıkmıyor...plaka ledleri yarın elimde olacak:)amerikan parktada kararlıyım:)

Faruk'a olmadı özelden ulaşır ya da telefonla ararım ben. Emin'in de kodlama işi olması lazım. Sizin işler de hallolmuş olur. Ben de biraz vag-com dersi almak niyetindeyim kendisinden, kablo boş boş duruyor evde:)

Çevrimdışı mehmetekmekçi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
evet Ender son duruma bende katılıyorum.acıtynin orda iyi olur...evet başka arkadaşlarında görüşlerini alıp şu yer işini netleştirelim yemeği ZiganaPide de yiyebiliriz oda bi seçenek.arka caddede tanıdığımız esnaf arkadaşlar var cızgara filan güzel.çay sohbet araç başı otopark süper olur bence...faruk beye ulaşmak şart tabi:D

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetekmekçi;469920
evet Ender son duruma bende katılıyorum.acıtynin orda iyi olur...evet başka arkadaşlarında görüşlerini alıp şu yer işini netleştirelim yemeği ZiganaPide de yiyebiliriz oda bi seçenek.arka caddede tanıdığımız esnaf arkadaşlar var cızgara filan güzel.çay sohbet araç başı otopark süper olur bence...faruk beye ulaşmak şart tabi:D

Vallahi bu kadar düzenlemeden sonra katılmazsan mekanı basarız, zorla alırız seni artık:)
Faruk'a özel mesaj attım...

O zaman ben fitili ateşliyorum:

Tarih: 21.06.2014 Cumartesi
Buluşma Yeri: Zigana Pide
Saat: 20.00
Etkinlik: Beraber yemek, sonrasında A-City Otopark'ta araç başı muhabbet, sonrasında A-City Teras'ta çay-kahve...

Muhalefeti olan var mıdır? Yoksa ilk mesajı bu şekilde düzenleyeceğim...

Çevrimdışı mehmetekmekçi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bana uyar tam kişi sayısını ve saatini belli edelim ona göre rezerve yapiyim bahçeden

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetekmekçi;469923
bana uyar tam kişi sayısını ve saatini belli edelim ona göre rezerve yapiyim bahçeden

Tamamdır. Mekan ve saate itiraz gelmezse yarın akşam gibi yer ve saati kesinleştirip ilk mesajı düzenlerim...

Şu an için sayımız 9 kesin+1(Faruk'tan haber bekleniyor) şeklinde...