škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İstanbul Polisaj Buluşması Fotoları

srcn09 · 41 · 25345

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YÜKSEL

• Forumun Abisi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel bir buluşma oldu. Gelen herkese, mekan sahibi Hüseyin Usta'ya (ikramları için de ayrıca) Lojistik :D desteklerinden dolayı Ahmet ve Rıfat'a çok teşekkürler...
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım etmez. MONTAIGNE... :dede:

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YÜKSEL;39442
Güzel bir buluşma oldu. Gelen herkese, mekan sahibi Hüseyin Usta'ya (ikramları için de ayrıca) Lojistik :D desteklerinden dolayı Ahmet ve Rıfat'a çok teşekkürler...

fotoları isteriz:wsh:

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
İrfan abim dün eve geç vardım o kafa ile yeni konu açmayı düşünemedim böyle güzel olmuş...Sizler bayağı geç varmışsınızdır köprü çok kalablıktı...

Gerçekten müthiş bir gündü ilk defa polisaj makinesi ile uygulama yaptım ya gözüm açık gitmez.Tekrardan kapısını bize açan hüseyin ustama,Organizasyonu ayarlayan ve katılan herkese teşekkür ediyorum:ok::ok:
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

hakanerdogan

• Ziyaretçi
maşaallah maşaallah elinize sağlık, tam poliş buluşması. Ben o fiorinoyu tanıyamadım o kimin :lol: :lol: yeni bayilik mi verildi :D

o kadar abur cuburu bi arada göreceğimi bilsem niyeti bozup gelirdim :hanz: :hanz:

Çevrimdışı metheen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
irfan hocam gelmeyi cok isterdim.harika olmus gercekten fotoları gorunce içim gitti.birdahaki bulusmada insallah bende aranızda olmak isterim.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ellerinize, emeginize saglık, güzel kareler, hafta arası nasılda fırsat buldunuz :-)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İrfan hcm GLYM ürünleri satan yer veya bayii nerede var ve bu ürünleri nasıl temin edebiliriz.sanırım bayiisinde buluşmuşsunuz.Harika paylaşımda bulunmuşsunuz.inanın içim gidiyor birde octi nasiplense diyorum ama octide bu hafta içinde cici olacak inş.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı d0sT

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Pendik'te, Oğuzhan bey'in yolu üstünde olduğuma sevinsem mi(dün çeyize 6 parçayı, evimin karşısındaki iskeleden, bizzat kendisinden aldım:)), yoksa istanbul'un çıkışında(Pendik-Maslak=40 km/akşam trafiği~3 saat:() oturduğuma üzülsem mi, karar veremedim...:confused: Kısa buluşma olacağından bahsedilince, gözüm yemedi. Bu kadar detaylı olacağını bilseydim,kaçırmazdım.:uhu:
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: omer06;39411
ikramlar çok sade olmuş yakıştıramadım sizeler:D
gönlünüze sağlık herkes sağolsun
bidahakine istanbul - ankara buluşması yapalım;)
bende stajer doktor olmak istiyom:)
stajyer olmaya gerek yok ben yanlarında amele olsam o bile yeter...:adm::adm::adm:

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Kaçıranlar, gelemeyenler dert etmesin, yakında yine yaparız, benim elimde de her türlü uygulamayı yapacak kadar malzeme var  :D

Alıntı yapılan: fenomen;39565
İrfan hcm GLYM ürünleri satan yer veya bayii nerede var ve bu ürünleri nasıl temin edebiliriz.sanırım bayiisinde buluşmuşsunuz.Harika paylaşımda bulunmuşsunuz.inanın içim gidiyor birde octi nasiplense diyorum ama octide bu hafta içinde cici olacak inş.

Hocam Oğuzhan Beyden doğrudan alabilirsiniz, forum olarak zaten bimiz içimn ekstra indirim yapıyor.

Çevrimdışı Rifart

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Açıkçası saturday class tarzı bir buluşma oldu bence...
Hem birçok farklı ürünü test etme hemde panel üzerinde farklı uygulamaların sonuçlarını görme şansımız oldu....
Artık yavaş yavaş hastalık damarlarımda gezmeye başladı sanırım:adm:
Rifat

Çevrimdışı OBEY

• Auto Glym TR
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;39524
maşaallah maşaallah elinize sağlık, tam poliş buluşması. Ben o fiorinoyu tanıyamadım o kimin :lol: :lol: yeni bayilik mi verildi :D

o kadar abur cuburu bi arada göreceğimi bilsem niyeti bozup gelirdim :hanz: :hanz:
hakan bey hemen yenisini aldırdım.................:++:

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: lrfan;39622
Kaçıranlar, gelemeyenler dert etmesin, yakında yine yaparız, benim elimde de her türlü uygulamayı yapacak kadar malzeme var  :D

?

Hocam Oğuzhan Beyden doğrudan alabilirsiniz, forum olarak zaten bimiz içimn ekstra indirim yapıyor.

İrfan bey böyle bir buluşmayı tekrar düşünebilirmiyiz?