škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Telefunken tlf 350 3d görüntülü 2yil garantili

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı club-ber

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ürünü 28,01,2012 Tarihinde Watan bilgisayardan aldım fakat acilen nakite skıstıgım için Satışa cıkardım aldığım fiyatın cok altında weriyorum izmir içi gelip elden alabilirsiniz.
adıma kesilmiş faturası we garanti blgesi full kutu içeriğinde werilicektir alıcak olan kişiye sadece deneme amacım oldu çokkaliteli ve güsle bi ürün. yanlş yola saptıgınızda hmn 4 sanıye içinde yeni rota hesaplaması war. film dvd müzik tv izleeybilirsiniz. sarjı yaklasık5 saat gidiyo.
ömür boyu ücretsiz harita güncelleme özelliğide bi awantaj daha cok sayamadıgım bi çok özelliği var ekrandan daha jelatinini bile cıkarmadım aldıgım gibi kutusunda duruyor.

Özellikler
İşlemci Teknolojisi     Sirf ATLAS
Harita Yazılımı     Başarsoft
Navigasyon Yazılımı     i-GO
Harita Özellikleri     Otomatik Rota Hesaplama, POI Kayıtlı Adres Bulma, Rota Similasyonu, Farklı Rota Seçenekleri, Pusula, Yol Bilgisayarı, Hız Göstergesi
İşletim Sistemi     Win CE 6.0
Mobil Ram Boyutu (mb)     128
Desteklenen Hafıza Kartı     Micro-SD (TransFlash)
Mobil Ekran Boyutu (inch)     5.0
Ekran Tipi     Renkli Ekran
Ekran Özellikleri     TFT
Bağlantı Özellikleri     Bluetooth, GPS, USB
Multimedya Özellikler     FM-Transmiter, MP3 Çalar, 3.5 mm Audio Çıkış, MP4 Oynatıcı, Sesli Yönlendirme, Video Oynatıcı, E-Kitap

Malum sitelerde GET ilanım wardır arkadşlar k.kartyla almak istiyenler olursa albilirler ..
FİYAT 200 TL :+1:
507 779 3762 ( Ferhat Aras )