škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arıza lambası yakarmı ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sensoy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar , aşağıdaki resimdeki üründen aldım, henüz takmadım, arıza yakması konusunda çekincem var, ayrıca garanti kapsamında sıkıntı olur mu ? Bilgisi olan arkadaşlardan tavsiye rica ediyorum.

[/url][/IMG]
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2017, 17:29:41 Gönderen: sensoy »

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Verdiğiniz bağlantı kayıt olun diye tutturdu. Anladığım kadarıyla plaka lambası, arıza ışığı yaksa bile VAG-COM ile söndürülebiliyor.

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kayıt olun yazısının arkasındaki fotolarda led gördüm, araç içine takacaksanız yakmaz, plakaya takacaksanız yaksa da vagcom la söndürülür, arıza çıkarırsa orijinal ampullere döner servise gidersiniz. ;)

Çevrimdışı sensoy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[/url][/IMG]

Resim ekleye bildim sonunda, bu iç aydınlatma lambası için sormuştum.
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2017, 17:31:50 Gönderen: sensoy »

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bildiğim kadar iç lambaların arıza kontrolu yok, dolaysıyla led olup olmamasının da önemi yok.

Çevrimdışı sensoy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İlginize teşekkür ederm, deneyip sonucu bildireceğim .

Çevrimdışı sensoy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Led lambaları taktım, resimlerde pek belli değil ama, gayet güzel aydınlatıyor, arıza lambasıda yakmadı.
[/url][/IMG]
[/url][/IMG]
[/url][/IMG]
[/url][/IMG]

Çevrimdışı sensoy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ercan87;616314
[MENTION=8818]sensoy[/MENTION]  merhaba. Cok guzel olmus gule gule kullanin.  Ledlerin modeli markasi nedir, nerden aldiniz,  kaca aldiniz, montajini nasil yaptiniz? Arabaniz gibi bizide aydinlatirsaniz belki yapmak isteyen arkadaslar olur������

Merhaba, ürünleri http://www.wish.com. sitesinden aldım, Çin sitesi herhangi bir markası yok 12 Volt olmasına dikkat edin. Ürünler tahminen 2-3 haftada geliyor.

2 Ad Yuvarlak led  = 16 TL
2 Ad Dört Köşe Led = 22 TL
2 Ad Arka aydınlatma için Led = 16 TL
Toplamda 54 TL ye mal oldu, montajı kendim yaptım,

Yuvarlak ve dört köşe led leri paralel lehim yaptım, üst aydınlatmayı sökmek için lambaların değil diğer köşesinden kredi kartı ile kastırarak kapak açılıyor 2 adet torklu vidaya ulaşılıyor, bu iki vida sökülünce üst parça komple aşağı doğru açılıyor, elektrik soketini çıkardıktan sonra dışarıda gerekli bağlantılar yapılıyor.  Dikkat edilmesi gereken led lambaların + ve - kutuplarını doğru lehim yapıp bağlamak gerekiyor, kastırarak açılan yerleri özellikle arka koltukların olduğu yerde şeffaf kapaklı olanları açarken kırmamaya dikkat edin, sorusu olan varsa cevaplamaya çalışırım, ilginize teşekkürler.
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2017, 15:41:41 Gönderen: sensoy »