škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

bakım garanti kapsamı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı urene

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar geçen sene ağustos ayında 15bin km bakımı yaptırdım.
bu sene pandemi nedeniyle aracı fazla kullanamadım.aracım şu an 28 bin km de olmasına rağmen garantisi sebebiyle yıldan dolayı 10-15 gün içinde bakıma sokacağım.
size sorum aracımı bir sonraki 45 bin bakımını 43 bin de mi? yoksa 45 bin km de mi sokacağım.

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1 yıl, 15bin km hangisi önce dolarsa. Eşimin leon şuan 18bin'de birkaç ay sonra 3. bakıma (45bin) girecek.

Çevrimdışı mkoray79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim araç 19500 km de ilk bakıma 2 sene önce 9800 km de girdi.
Ekimde 2 sene dolacak hala bakıma sokmadım. Şehir dısındayım. Ekimde istanbula donunce sokacağım bakıma.
oyle 1000 2000 kmlerin ehemmiyeti olmaz. Ayrıca motor yağıda 1-2 yılda durdugu yerde bozulacak birşeyde değil. sıcaklık önemlidir motor yağı için. nekadar uzun ve nekadar yuksek sıcaklıklara maruz kalırsa omru o şekilde kısalır. Aracını surekli yuksek devirlerde kullanan birinin yağı daha kısa surede eksilir ve deforme olur. Aracını sakin kullanan ve yüksek hızlar yapmayan birinin yağı daha uzun ömürlü olur.

Çevrimdışı TuRKSySTeM

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
13 bin, 21 bin ve 34 binde yıllık bakımlara km dolmadan yılları geldiği için girdim. Garantiye önem veren biriyseniz servis bakım periyoduna uymanız araç için doğru olur.

Çevrimdışı urene

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
herkes tavsiye vermiş bilen varsa yazsın lütfen garantinin bozulmaması için 43 bin mi 45 bin mi sonraki bakım km?
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2020, 12:57:57 Gönderen: urene »

Çevrimdışı TuRKSySTeM

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: urene;657016
herkes tavsiye vermiş bilen varsa yazsın lütfen garantinin bozulmaması için 43 bin mi 45 bin mi sonraki bakım km?

28 binde girdi ise 43 bin, arkadaşların hepsi doğru yazmış, 1 yıl veya 15 bin km, önce hangisi dolarsa...