škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Multimedi ekranda Youtube ve Video izlemek

smtcglr · 193 · 94068

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı firat1337

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erdener6;635046
Konu açılmışken buraya yazayım. Android Auto' yu bir türlü kullanamadım. İlk denediğimde park halinde olduğum gibi bir uyarı veriyordu uygulama tam hatırlamıyorum. Şimdi de resimdeki hatayı veriyor. Karşılaşan, çözümünü bilen var mı acaba?

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet dün akşam ben de bu ekranla karşılaştım ama USB kabloyu çıkarıp taktım düzeldi. Aslında ben şunu farkettim, telefonu usb den bağladığınızda hiçbirşey yapmadan 5 dakika beklediğinizde zaten kendiliğinden hiçbir hata vermeden bağlanıyor. Ama arabaya bindiniz, kontağı açtınız, usb kabloyu taktınız ilgili menulere girip android autoyu bolerodan actınız bağlantı kuruluyor ekranını beklediniz; bu sırayla işlemleri yaptıgınızda bağlantıda illaki sorun oluyor. dediğim gibi hiçbirşey yapmadan beklediğinizde çat diye android auto açılıyor.
Samet kardeşimizin yardımlarıyla da Car Stream ile tv haberlerini izleye izleye gidiyoruz eve :)

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Anroid Auto da ayarlarda otomatik başlatma var. Usb yi bağlayınce direk andorid auto kendiliğinden çalışıyor bişey yapmanıza gerek kalmıyor. :)

Çevrimdışı erkan22

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu uygulamaları indirdim fakat araca bagladıgımda telefonu kapatıp tekrar açılıyor sorun nedir çözemedim saygılar telefon gm6

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kabloda ya da usb yuvasında sorun olmasın, genelde resetleme kısa devreden kaynaklı olur bildiğim kadarıyla.

Çevrimdışı erkan22

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Tekrar denedim maalesef olmadı sorun aynı başka bir kablo alıpta denim bakalım

Çevrimdışı chag

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben youtube izleyebiliyorum. ama telefon hafızasındaki ve telefondaki sd kart hafızasındaki videoları göremiyorum. home'a uzun süre basınca boş çıkıyor dizin. neden olabilir?

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ac1dBuRN;634678
Samet bey merhaba,

Android Auto çalışıyor, carplay i de uygulamalar arasından görüp seçebiliyorum. Ancak carplay uygulamasında (Android Auto bağlamadan önce) youtube açmış olmama rağmen ekranda "Click last icon in bottom bar & start playing from..." yazısı oluyor. (yazının altında play, next, previous simgeleri oluyor ancak bunlara basınca da apk hiç tepki vermiyor)

Bahsettiğim yazıyı sizin ilk eklediğiniz resim olan aşağıdaki resimde de gördüğüm için aynı durumdan nasıl kurtuluğunuzu sormak istedim.

Söylediklerinizden tek denemediğim apk ismini değiştirmek kaldı. Onu da bugün deneyip bilgi paylaşırım.

Hocam sorunu çözebildiniz mi?

Çevrimdışı Ac1dBuRN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hamemo;635132
Hocam sorunu çözebildiniz mi?

Mehmet bey, evet sorunu çözebildim. :) Bolero ekranda en sağdaki ikona tekrar basılı tuttum, bu sefer oldu. :)

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ac1dBuRN;635134
Mehmet bey, evet sorunu çözebildim. :) Bolero ekranda en sağdaki ikona tekrar basılı tuttum, bu sefer oldu. :)

Hocam daha önce carstream i sorusunsuz açıyordum. Son iki gündür bende de aynı sıkıntı var. Android Auto yu açıp carstream i çalıştırmak istediğimde click the button sayfası arac ekranına geliyor ve başka birşey açılmıyor. Android Auto 2.9 versiyonu yüklü,  carstream in adını değiştirmiştim. Sıkıntı nereden kaynaklanıyor, bulamıyorum.

Çevrimdışı Simply Clever

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Dediklerinizi sira sira yaptim ama iki gundur ugrasmama ragmen bir turku ekrani yansitamadim boleroya. Ama bende mirrorlink ozelligi hic devreye girmiyor telefonu baglayinca. Sadece sarj oluyor telefon. Kablo orijinal degil bununla ilgisi var midir bilmiyorum yarin orijinal kabloyla deneyecegim. Elimden de gelir boyle seyler ama cozemedim bir turlu sorunu...

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=16007]Simply Clever[/MENTION]   telefonunun modeli nedir ?

Çevrimdışı erdener6

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: firat1337;635056
Evet dün akşam ben de bu ekranla karşılaştım ama USB kabloyu çıkarıp taktım düzeldi. Aslında ben şunu farkettim, telefonu usb den bağladığınızda hiçbirşey yapmadan 5 dakika beklediğinizde zaten kendiliğinden hiçbir hata vermeden bağlanıyor. Ama arabaya bindiniz, kontağı açtınız, usb kabloyu taktınız ilgili menulere girip android autoyu bolerodan actınız bağlantı kuruluyor ekranını beklediniz; bu sırayla işlemleri yaptıgınızda bağlantıda illaki sorun oluyor. dediğim gibi hiçbirşey yapmadan beklediğinizde çat diye android auto açılıyor.
Samet kardeşimizin yardımlarıyla da Car Stream ile tv haberlerini izleye izleye gidiyoruz eve :)
Evet dediğiniz şekilde bekledim ve oldu. Ben kabloyu takıp bolero ekrandan bağlantı kuruyordum. Hata alınca da çekiyordum kabloyu. Şimdi dediğiniz gibi beklediğimde kendiliğinden bağlandı. Yalnız biraz istikrarsız işliyor. Bazen kontağı çevirdikten 5 dk sonra bağlanıyor, bazen hiç bağlanmıyor bazen de anında bağlanıyor. Ama eninde sonunda bağlanması yetti bana :)
Carstream ile video da izleyebildim bugün. Tek sıkıntım Spotify kaldı. Müzik araçta çaldığı halde "Spotify çalışmıyor görünüyor" yazısı çıkıyor ekranda. Hangi şarkının çaldığını falan Bluetooth 'ta olduğu gibi göremiyorum.

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Simply Clever

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;635181
@Simply Clever telefonunun modeli nedir ?

Sorunu çözdüm hocam, orijinal kablo ile sorunsuz çalıştı. :gut:

Çevrimdışı hamemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Android Auto versiyon 2.9, Carstream versiyon 1.8.3 yüklü olupta Carstream uygulaması çalışmayan var mı? Bende durup dururken Carstream çalışmamaya başladı ve problemi çözemiyorum. Yardımcı olabilecek kimse var mı?

Çevrimdışı bsarmaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hamemo;635451
Android Auto versiyon 2.9, Carstream versiyon 1.8.3 yüklü olupta Carstream uygulaması çalışmayan var mı? Bende durup dururken Carstream çalışmamaya başladı ve problemi çözemiyorum. Yardımcı olabilecek kimse var mı?

Benim de çalışmaz oldu, tekrar yükleme yapmama rağmen android auto ekranı açılmasına rağmen car stream çalışmıyor.