škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bolero SD Kart Desteği

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kullanım kılavuzunda herhangi bir bilgi göremedim bununla ilgili. Kaç GB'lık SD kart desteği var Bolero'nun bilen var mı? Piyasada bulunan çoğu kartla denenmiştir falan diyor ama boyutuyla ilgili bir bilgi yok. 32 veya 64GB'lık kart alıp arşivi oraya atmak istiyorum CD vs. uğraşmamak için.

Birde en fazla 1000 klasör/dosya destekler diyor. USB belleğe alt klasörlerle beraber 2500 şarkı falan attım hepsini görüyor. Ana dizinde mi 1000 dosya desteği demek istemişler acaba?
« Son Düzenleme: 31 Ekim 2014, 12:01:18 Gönderen: ailotana »

Çevrimdışı dr_enver

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı bulentcandan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Önerilen 160kbps mp3 kayıtları ve en az class4 sd kart. Başka bilgi bulamadım.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Azami 32 gb.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bulentcandan;483323
Önerilen 160kbps mp3 kayıtları ve en az class4 sd kart. Başka bilgi bulamadım.

Class10 almayı düşünüyorum zaten bende o kadar parça arasında geçişlerde yavaşlık olmasın diye. MP3lerde 128kbps bendeki ama sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Zaten ha 128kpbs ha 160kpbs, orjinal CD kalitesinde olmuyor nasılsa ikiside.
Alıntı yapılan: enoktakenokta;483335
Azami 32 gb.

Eski Bolero'nun kullanma kılavuzunda 32gb diyor azami olarak, bunda belki bir değişiklik vardır demiştim. Ayrıca ana dizinden sonra en fazla 8 klasör altı olabilir diyor eskisinde ve bir klasörde en fazla 1000 dosya olabilir diyor. Bunda da öyle demek ki.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdi şöyle bir şey var. Eski Bolero'da SD/SDHC destekler diyor. Bunda SD/SDHC/SDXC diyor. SDXC kartlarda 64GB'dan başlıyor benim bildiğim. Az bi para da değil ki 100 liradan fazla onlarda
« Son Düzenleme: 01 Kasım 2014, 17:03:42 Gönderen: ailotana »

Çevrimdışı yaltunay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;483349
Class10 almayı düşünüyorum zaten bende o kadar parça arasında geçişlerde yavaşlık olmasın diye. MP3lerde 128kbps bendeki ama sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Zaten ha 128kpbs ha 160kpbs, orjinal CD kalitesinde olmuyor nasılsa ikiside.

Ben SD kart dönüştürücü ile 16GB Class 4 microsd kullanıyorum ve yaklaşık 10 GB'lık kısmı dolu. İlk açılış dahil hiçbir sıkıntı çıkmıyor. Bence Class10 almaya gerek yok. Class10 ile Class4 arasında ciddi fiyat farkı var. Class10 kartlar sadece sd karta müzik dosyası atarken hızlı olur. MP3'te okurken sd kart yavaş okusa da sıkıntı yok.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
32GB'lık aldım. Tamamen doldurdum. İlk taktığımda 4-5 sn falan bekledi. Gayet güzel geçiyor parçalar arasında. Olay sizin dediğiniz gibi. Class4, Class10 minimum yazma hızlarıyla ilgili. Okuma hızları zaten hepsinde yüksek.