škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb 1.4 150HP STYLE Manuel Almalı Mıyım?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı egeyildirim

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kolgezer;612478
Fiyat çok kötü sayılmaz.tercih çok doğru ,suprb şu anda piyasanın en alınası aile aracı zannımca. Aracı alalı 1.5 yıl olmuş hala sürerken haz duyuyorum.Lakin manuel kullanıcılar beni bağışlasın ama d segmenti bir aracın artık oto şanzıman olması gerekir. Siz en son ne zaman bir manuel merso,bmw, volvoya bindiniz:))

valla segmenti ne olursa olsun markası ne olursa olsun manuel tercih ediyorum. araba kullandığımı hissediyorum :) bu dediğiniz markalar keşke manuel tercihi de sunsa derim hatta 15-20 bin aşağısına, belki skoda değil audi sahibiydik şuan :)

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egeyildirim;612625
valla segmenti ne olursa olsun markası ne olursa olsun manuel tercih ediyorum. araba kullandığımı hissediyorum :) bu dediğiniz markalar keşke manuel tercihi de sunsa derim hatta 15-20 bin aşağısına, belki skoda değil audi sahibiydik şuan :)

Her ikisi de aynı fiyat olsa yine manuel mi tercih ederdiniz?

Çevrimdışı egeyildirim

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kolgezer;612642
Her ikisi de aynı fiyat olsa yine manuel mi tercih ederdiniz?

aynı fiyatı bırakın, manuel 2000-3000 civarı pahalı olsa bile manuel tercih ederim. öyle bir hastalık var bende :)

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egeyildirim;612677
aynı fiyatı bırakın, manuel 2000-3000 civarı pahalı olsa bile manuel tercih ederim. öyle bir hastalık var bende :)

Geçmiş olsun:)

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: badteacher;612623
Arkadşım bende de 2012 dizel focus vardi.sonrasinda act ye gectim 2016da.resmen aldığına değecek.konfor genişlik inan iyiki aldim diyeceksin.uzun yolda 4 ltleri grdum.şehir icide 6 8 arasi yakiti var.
Hayirli olsun şimdiden ..

Suda ilginc focus dizelde de ayni km yapiyordum ayda ve bu araclada ayni km yi yapiyom.valla aylık yakıt param ayni ;)

Çok teşekkür ederim siz de güle güle kullanın. :) Yakıt tüketimi gerçekten ekonomik görünüyor bakalım ben hangi değerleri göreceğim.

Ayrıca performansı nasıl değerlendiriyorsunuz araçtaki?

Çevrimdışı badteacher

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fairfight;612710
Çok teşekkür ederim siz de güle güle kullanın. :) Yakıt tüketimi gerçekten ekonomik görünüyor bakalım ben hangi değerleri göreceğim.

Ayrıca performansı nasıl değerlendiriyorsunuz araçtaki?

hocam gizli özellikleri actirirken gaz tepkime hassasiyetini de aktif yaptım.spor modda arac performans olarak beklentini karşılayacak.emin olabilirsin

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: badteacher;612719
hocam gizli özellikleri actirirken gaz tepkime hassasiyetini de aktif yaptım.spor modda arac performans olarak beklentini karşılayacak.emin olabilirsin

Anladım hocam ben de öyle umuyorum. Serviste mi yaptırdınız vagcom kodlamasın?

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gaz tepkisinde 2 ayar bir bizim normal ayar bir de audi ayarı. yazılımla gaz tepkisi kısılmış onu audi ayarına alınca tepki artıyor. bu da insanlara audi daha iyi imajını veriyor :)

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;613133
gaz tepkisinde 2 ayar bir bizim normal ayar bir de audi ayarı. yazılımla gaz tepkisi kısılmış onu audi ayarına alınca tepki artıyor. bu da insanlara audi daha iyi imajını veriyor :)

Dediğiniz gaz tepkisi olayı vagcom ile mi açılıyor yoksa motor yazılımıyla mı?

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;613151
VAGCom ile.

Vagcom yaptırırken bu özelliği de aktif hale getirteceğim teşekkürler