škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

superb III trapezoid egzoz çıkışı

mstalay · 87 · 29075

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dayanamadım sportline diffüzör kodu gelene kadar Milotecleri taktım, business gri ile aynı renk oldukları için çok şık durdu bence :

http://i.hizliresim.com/ZkXZJk.jpg

http://i.hizliresim.com/o3Xj97.jpg
« Son Düzenleme: 26 Mart 2016, 22:08:17 Gönderen: rumiexile »

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=2596]rumiexile[/MENTION] Kesinlikle katılıyorum. Oldukça güzel olmuş. Güle güle kullanın.
Hatta biraz daha bilgi verirseniz memnun olurum. Nereden nasıl temin ettiniz, montajı nasıl yaptınız.

Selamlar.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;567436
[MENTION=2596]rumiexile[/MENTION] Kesinlikle katılıyorum. Oldukça güzel olmuş. Güle güle kullanın.
Hatta biraz daha bilgi verirseniz memnun olurum. Nereden nasıl temin ettiniz, montajı nasıl yaptınız.

Selamlar.

Teşekkürler Abdurrahman bey, skodadop sitesinden aldım ama kaldırmışlar orda daha ucuzdu,  milotecin kendi sitesinden de alınabiliyor ama:

http://milotec.de

Montaj çok kolay üç görünmeyen vidası var onlarla difüsöre sabitleniyor.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam sanki bu uçlar octavia A7 için olanının aynısı,

Zaten dikkat ederseniz difizörde egzozo için ayrılmış yerlere boy olarak biraz kısa gelmiş.

Netten hem Superb-3 VRS hem de sportline a bakarsanız uçların difizöreki yerlere boyut olarak bire bir oturduğunu göreceksiniz.

Tabii ki si beğendiyseniz sorun yok :)

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Can bey merhabalar, a7de uçlar diffüzörün o kısmını tamamen kaplıyor ama superbde sağ ve solda boşluk kalıyor, aslında ürün boyut olarak aynı, karşılaştırma için şu fotoğraf fikir verebilir:

http://i.hizliresim.com/9oar8Z.jpg

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Iste ben de onu diyorum aslinda :)

Difizor sekli ayni oldugundan A7 egzozlarini Superb3 e uyumlu diye koymuslar. Aslinda olmasi gereken A7 deki tibi Superb de de o alanin tamamen dolmasi. Vrs ve sportline da o sekilde.

Aslinda eger ugrasirim derseniz elinizdeki ucla bir fiberciye giderseniz o kaliba gore difizoru tam kaplayacak sekilde size yapabilir

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;567474
Iste ben de onu diyorum aslinda :)

Difizor sekli ayni oldugundan A7 egzozlarini Superb3 e uyumlu diye koymuslar. Aslinda olmasi gereken A7 deki tibi Superb de de o alanin tamamen dolmasi. Vrs ve sportline da o sekilde.

Aslinda eger ugrasirim derseniz elinizdeki ucla bir fiberciye giderseniz o kaliba gore difizoru tam kaplayacak sekilde size yapabilir

Siz ordaki alanın ne kadar büyük olduğunun farkında değilisiniz sanırım.O kadar büyük bir dummy egzoz abes durur.
Kaldiki 2.0 TSI araçlardaki gerçek egzozlar o alanı doldurmamakta.Tıpkı milotec ekipmanı gibi...

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle başta da söyledim, yapan kişinin içine sindi ise beğendiyse sorun yok.

Ancak benim estetik anlayışıma göre o egzozlar oraya küçük. Ve Superb gibi bir araca bu tür işlemler yapılıyorsa orjinale mümkün olduğunca sağdık kalınmalı.

O alanın ne kadar büyük olduğunun farkındayım merak etmeyin :) Superb-3 2.0TSI daki egzozların o alanı tamamen doldurduğunu da biliyorum. Hatta Superb-3 Sportline başlığı altında çoğu üyenin çok beğendiği krom egzoz çıtalarının da o büyük alanı tamamen doldurduğuna da biliyorum.

Alttaki fotolara dikkatli bakarsanız, 2.0 TSI daki uçların uzunluk olarak A7 deki dummy egzozlara göre biraz daha uzun olduğunu göreceksiniz.

S line Kromajlar

2.0 TSI Çıkışları

« Son Düzenleme: 30 Mart 2016, 17:29:45 Gönderen: viperking »

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yani ? Ölçtünüzmü ?

Alıntı yapılan: viperking;568134
Öncelikle başta da söyledim, yapan kişinin içine sindi ise beğendiyse sorun yok.

Ancak benim estetik anlayışıma göre o egzozlar oraya küçük. Ve Superb gibi bir araca bu tür işlemler yapılıyorsa orjinale mümkün olduğunca sağdık kalınmalı.

O alanın ne kadar büyük olduğunun farkındayım merak etmeyin :) Superb-3 2.0TSI daki egzozların o alanı tamamen doldurduğunu da biliyorum. Hatta Superb-3 Sportline başlığı altında çoğu üyenin çok beğendiği krom egzoz çıtalarının da o büyük alanı tamamen doldurduğuna da biliyorum.

Alttaki fotolara dikkatli bakarsanız, 2.0 TSI daki uçların uzunluk olarak A7 deki dummy egzozlara göre biraz daha uzun olduğunu göreceksiniz.

S line Kromajlar

2.0 TSI Çıkışları

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Lafla anlattık olmadı, Arkadaş şekille anlatmak da yetmiyor demek ki :)

Neyse anlamak istemeyen anlamasın :) Ben uygulama yapmayı düşünen arkadaşlara işin aslını paylaşayım da... Sonrasında isteyen gider Superb'e A7 ucu takaaar, isteyen de orjinal parçayı takar.
« Son Düzenleme: 31 Mart 2016, 18:26:32 Gönderen: viperking »

Çevrimdışı Hipek

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı tolga86

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bu milotec in uçlarından bende aldım karar veremedim çok dandik görünüyo orj. parçalarla yapmak lazım beklicez bakalım isteyen varsa milotecleri gelişine veririm

Çevrimdışı yufotym

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Resmi paylasmanız mümkün mü? Bir de fiyat ne acaba?