škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bursada Tavsiye edebileceğiniz Felliciaya bakan tamirci yada servis

Ziyaretçi · 13 · 10507

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kenand70

• Ziyaretçi
Rölantide yanan yağ lambası sonunu çözebilecek Bursada usta aranıyor

Ugur A.

• Ziyaretçi
Yağ viskozitesi ve seviyesi tam mıdır?
Göz kırpma şeklinde yanıyor ve devir yükselince de sönüyorsa eğer herşey de olması gerektiği gibi ise yağ müşiri arızalanınca o yanmayı yapar.

Çevrimdışı emre_tokay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar egerki bursada bildiginiz tanidiginiz skoda dan anlayan ve ucret konusunda da kaziklamayan tanidiginiz bir usta varsa lutfen yardimci olun. Ben bursa orhangazi de yasiyorum ve burada bizim arabalardan anlayan usta yok neredeyse sirf bu yuzden arabayi saticam. Herkese yardımlari icin teşekkür ederim.

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre_tokay;484813
Arkadaslar egerki bursada bildiginiz tanidiginiz skoda dan anlayan ve ucret konusunda da kaziklamayan tanidiginiz bir usta varsa lutfen yardimci olun. Ben bursa orhangazi de yasiyorum ve burada bizim arabalardan anlayan usta yok neredeyse sirf bu yuzden arabayi saticam. Herkese yardımlari icin teşekkür ederim.

Araçınız  hangi model? Gerçi favorit- felicia konusuna yazmışsınız ve başka bir konuya'' Yıl başında Felicia aldım'' yazmışsınız;
 Profilde ise A4 octavia gözüküyor. Bu iki araç da birbirinden  teknoloji olarak farklı.

Felicia- favo ustaları başka nesil. Octavia ustaları başka bir nesil. Skoda da ikisini (eski ve yeni modelleri) bilen usta bulmak zor.

Çevrimdışı emre_tokay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodaizm;484823
Araçınız  hangi model? Gerçi favorit- felicia konusuna yazmışsınız ve başka bir konuya'' Yıl başında Felicia aldım'' yazmışsınız;
 Profilde ise A4 octavia gözüküyor. Bu iki araç da birbirinden  teknoloji olarak farklı.

Felicia- favo ustaları başka nesil. Octavia ustaları başka bir nesil. Skoda da ikisini (eski ve yeni modelleri) bilen usta bulmak zor.

Sorunumu yazdiktan sonra aklima geldi ve hemen bilgilerimi guncelledim. Daha onceden octavia aracim vardi ama suanda 2000 felicia 1.3 glxi var kusura bakmayin :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı KorsanKedi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benimde boşa atınca, vites değişimi esnasında stop etme sorunum var, Bir yıl oldu aracı alalı, birçok yere gittim. Ama düzelmedi. Şu usta iyidir diye tavsiye veremiyorum maalesef. Halen bu sorunla mücadele etmekteyim.

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı

eski sınav dersanesinin yan tarafında köfteci var onunda yanında bi usta var kaldırımdan dal sağda görcen ben çoğu şeyi ona yaptırmıştım. işinde iydir sorun bu derse yapar veya birine yönlendirir.
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2014, 23:54:03 Gönderen: melo_32_75 »

Çevrimdışı hidyak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
siz deki yag lambası sorunu bnm 93 model favoritte vardı.. araba calısırken sorun yok ama rölantiye geldimi yag lambası yanıp yanıp sönüyordu.. nedenide çin malı yağ pompası kullanılşmasıydı çıkma orjinal yağ pompasıyla değiştirdik öle bir sorunum kalmadı. sakarya da yaptırdım..

Çevrimdışı Murat66

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hidrolik yağından olabilir. Corsada aynı sorun vardı seyir halindeyken yağ lambası yanıp yanıp sönüyodu bazen. Usta hidroliklerden birinin yağı eksilmiş dedi. Fren hidroliğine yağ ekleyince sorun çözüldü

kenand70

• Ziyaretçi

Çevrimdışı ayhan16

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar bursa da skoda tamircisi küçük sanayide fuat usta vardır.  3. Blok No: 65 Erol oto kendisi yıllarca skoda yetkili servisliği yapmıştır. Ben çok memnunum fiyat konusunda tavsiye ederim :ok: