škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Yeti Lastik tavsiye

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pyrzkzy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba

Skoda Yeti 1.6Dsg 2015 için lastik tavsiyesi olan var mı ?

bendeki istepne continental , fakat aracın üzerindekiler michelin di.
205/15/R16 üzerinde ki rakamlardı

şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı miyop

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.instagram.com/mysensorlog/
[MENTION=17627]pyrzkzy[/MENTION]

Bölgemizdeki bayilerin araçlarında hep Continental takılıydı zamanında aracımı alırken..  Fabrika lastikleri, Continental oluyor sanırım.. iyi bir lastikdir. Özellikle, kuru yol tutuşu  başarılıdır. Bütçeniz uygun ise, ona yönelebilirsiniz.

Michelin lastiklerin hamuru yumuşaktır, ama Türkiye yol şartlarına pek dayanıklı değillerdir.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=17627]pyrzkzy[/MENTION]

Kış lastiği almayı düşünüyorsanız continental'i tavsiyesi ederim. Ben kullanıyorum ve çok memnunum.

> Sizinle aynı model Yeti kullanıyoruz ama, greeline'lerde stepne olduğunu bilmiyordum :confused:

Çevrimdışı Erkki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=17627]pyrzkzy[/MENTION] şuan yaz lastiklerinde 215/60/16 Continental kullanıyorum iyi gidiyorlar tavsiye edebilirim fakat bitmek üzereler ve araştırmalarım Goodyear yönünde hatta 215/65/16 uyar mı diye düşünüyorum
 kışlıklarda da aynı ebatta Goodyear EGP GEN-1 kullanıyorum gerçekten başarılılar.

Çevrimdışı Erkki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;643639
@pyrzkzy

Kış lastiği almayı düşünüyorsanız continental'i tavsiyesi ederim. Ben kullanıyorum ve çok memnunum.

> Sizinle aynı model Yeti kullanıyoruz ama, greeline'lerde stepne olduğunu bilmiyordum :confused:
[MENTION=7795]Toygar[/MENTION] hocam bende de stepne mevcut hatta tam boy

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=15038]Erkki[/MENTION]

Valla aracı 2013'de aldım; stepne yerine patlak lastiğin içine zerk edilen madde ve pompa var sadece. Yeni kasalarda durum değişmiş demek :)