škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Su Kaçağı Sorunu kapı altına su birikmesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tavandan inecek olan su tavan döşemesinden hiç sızmaz mı? Ön izgara giderlerine de bakmak gerekebilir. Umarım tespit doğrudur.

Çevrimdışı Umut Yeti

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Umarım en kolay ve masrafsız yoldan halledilir geçmiş olsun. Konuyu ben açmıştım benim sorun da forumdaki arkadaşların önerileri ile halledildi. Gider tıkanmış. Ben bildiğiniz elime ilk geçen kurumuş bir çam ağacı yaprağı oldu bilirsiniz uzun incedir. Çam yaprağıyla Şöyle bir dürttüm gideri ve su şırıl şırıl akmaya başladı.

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aslinda değişimi duyunca biraz korktum.ama sonrasında sorun yaşanma ihtimalini ve garanti uzatmanın degisimini
Ücretsiz olmasında yapılması en doğru karar olduğu kanisindayim..

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Umut Yeti;646821
Umarım en kolay ve masrafsız yoldan halledilir geçmiş olsun. Konuyu ben açmıştım benim sorun da forumdaki arkadaşların önerileri ile halledildi. Gider tıkanmış. Ben bildiğiniz elime ilk geçen kurumuş bir çam ağacı yaprağı oldu bilirsiniz uzun incedir. Çam yaprağıyla Şöyle bir dürttüm gideri ve su şırıl şırıl akmaya başladı.

Çok titizim o konuda sürekli kontrol ederim. Su  giderlerini..Aslında  cam tavanli araç alacağım dediğimde çok kişi sorun yaşarsın demesini hiç unutmadım.ama onunda keyfi bir başka.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nedense "ustalara" pek güvenim yok! O yüzden ısrarla kanallara bakılması gerekiyor dedim. Her iki taraftan da kanal drenajlarından su geldiğini gözlemlemek lazım.

Çevrimdışı Umut Yeti

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MURATE;646823
Çok titizim o konuda sürekli kontrol ederim. Su  giderlerini..Aslında  cam tavanli araç alacağım dediğimde çok kişi sorun yaşarsın demesini hiç unutmadım.ama onunda keyfi bir başka.

Aynen öyle bende cam tavan istiyordum ancak 2012 model bizim yeti dizel. Bizim kasada cam tavan yoktu. benzinlilerde vardı oysaki... Kim ile konuştuysam araba araştırırken herkes bana aynı şeyi söyledi. sunroofun bakımlarını iyi yaptırman gerek, sorun yaşarsın, boşver sunrooflu araba alma başın ağrır vb. vb. Tek bir kişi bile almam konusunda destek olmadı. Hoş eğer benim aracın kasada sunroof olsaydı kesinlikle tıkar kulaklarımı alırdım çünkü çok hoşuma gidiyor gerçekten ayrı bir zevk.. Tekrarı yaşanmaz inşallah yeniden geçmiş olsun.

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Değerli arkadaşlar,  cumartesi değişim işlemi bitti.Sonrasinda kuafor ve temizlik extra koltukları temizleme isleri yapildi. Dün aracımı teslim aldim. Her hangi bir sorun yok. Servisim beni yine yanıltmadı. Herşey kusursuz...özlemişim yeti mi. Haftasonu gelsede gezsem.....