škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

bakım fiyatları?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bana biraz yüksek geldi fiyat; 30.000 ya da 60.000 bakımı için bir nebze anlaşılabilir zira bujilerin değişimi sözkonusu; ancak 15.000 ya da 45.000 bakımı için 350 civarı bir rakam tutar diye düşünüyorum.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;434700
Superb için biraz daha pahalıya yapıyorlar sanki, ben telefonla fiyat almıştım 450 civarı demişlerdi tdi superb için

yuh!!! bu ne arkadaş ya...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara AND da yağ/hava /benzin/polen filtresi+10w40yağ+klima gazı=430 tl dediler, yaptırmadım ben de...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yağ filtresi 10 tl hava filtresi 22 tl polen filtresi 12 t yağıda otostart kampanyasından almıştım 4 lt yağ 55 tl ye gelmişti+20 tl de işçilik verdim 2 gün önce :)

Parçaları kendim alıyorum Mann marka ustaada 20 tl verip yağımı değiştiriyorum bilgisayara bağlayıp uyarıyıda sildiriyorum daha sonra yola devam :)

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;435951
Yağ filtresi 10 tl hava filtresi 22 tl polen filtresi 12 t yağıda otostart kampanyasından almıştım 4 lt yağ 55 tl ye gelmişti+20 tl de işçilik verdim 2 gün önce :)

Parçaları kendim alıyorum Mann marka ustaada 20 tl verip yağımı değiştiriyorum bilgisayara bağlayıp uyarıyıda sildiriyorum daha sonra yola devam :)

Garanti dışı kalma kaygısı olmasa bakımda yapılanlar bellidir. Yağ, yağ filtresi, polen filtresi, hava filtresi, yakıt filtresi, karter tapası değişir yola devam...

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen haftasonu 60.000 bakımına 460-TL ödedim. 60.000 olduğu için ayrıca bujiler ve benzin filtresi de değişti.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
3 ay sonra benimde 4. yıl bakımım var. şu an 80.000km o zamana 90.000 olmaz ama, buji, benzin filtresi ve V kayışı değişmesi gerekiyor..

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben kampanyayı kaçırmayım diye 10 gün önceden senelik bakıma gittim. km azdı. izmir renk oto'da gerçekten güzel ilgileniyorlar. izmirliler ankaralılara göre şanslı. araba superb 2.0 tdi 140. yağ/polen/hava filtreleri, shell 5 / 30 yağ (4.3 lt), işçilik, würth spreyle motor yıkama %20 ve bilgisayarla ve motor içinde genel kontroller. kendi indirimleriyle 291 tl tuttu. dıştan köpük ve su sıkma dahil + 20 tl bahşiş de var. ayrıca burada yazılım konusunda bilgisayara girince çek fabrikasından eksik olanlar şunlar deyip ücretsiz yükleme imkanı. sen sormadan kendileri söylüyor. ankarada ben söyledim gerek yok dediler. fabrika dsg şanzıman ve direksiyon yazılımlarının yenilenmesini istemiş. kaydı girince fabrikadan direk yükleniyormuş. kendileri veya genel istek yok yani. aşağı yukarı 2 saati geçkin bir sürede yükleniyor. o sırada birisi yeni superb aldığı için sabaha yetiştirmek amacıyla onu öne aldılar mecburi vaktim olmadığı için bir ay sonra gittiğimde sıra beklemeden direk alacaklar.

orada farkettim. arabalar fabrikadan gelirken çizilmesin diye üzerlerini beyaz yapışkan naylon ile kaplamışlar. alınacağı zaman onları söküp yıkıyorlar.

havaya kalkmışken altına bakma fırsatım oldu. altı bomboş bu ne iştir diye bakarken 4*4 olanlar için gereken zamazingolara yer ayrıldığını farkettim. tek parça seri üretim olduğu için böyle bu sebepten içerdeki arka ortadaki çıkıntı var. bunun bir iyiliği eksoz borusunu da buraya gömmüşler alttan darbe durumunda zarar görme imkanı yok. ayrıca alttan ısıya karşı yalıtımda var. kısaca izmir renk oto (gaziemir karabağlar tarafında) hoşuma gitti. izmire yolum düştüğünde bakımı orada yaptıracağım. sonradan telefonla arayıp bir eksiğimiz var mı diye sordular.

Çevrimdışı cafedip

• Çaylak
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ankara'da 90.000 bakımını geçen hafta özel serviste yaptırdım. Buji, V kayış ve kasnağı değiştirdiler ilave olarak. 400 TL tuttu.

Çevrimdışı westwint

• ÇİFTE RAPİD SAHİBİ
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: josefsalvatini;434576
4 mart da benim araba 15 bakimina 310 tl yuce oto da odemis
Sonra bahar kampamyasinda gecen hafta yuzde 20 indirimle 360 tl odedik erdogana yani indirim hikaye once yuDe 40 zam sonra yuDe 20 indirm buda zammin gecis sekli:)

Süper izah, süper mizaç, şiddetle katılıyorum :gkhn:
Rapid - Octavia A7 - Scala Premium

Çevrimdışı guvenxoca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
evet 15bin bakımını and da yaptırdım ve kazığı yedim...

standart bakım 399 tl tuttu yuhh dedim,shell helix 5w30 yağa 190 tl yazmışlar ya bu servisler varya tam kazıkcı,garanti bitince aynen özel servise bu ne yaa ...

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: guvenxoca;438513
evet 15bin bakımını and da yaptırdım ve kazığı yedim...

standart bakım 399 tl tuttu yuhh dedim,shell helix 5w30 yağa 190 tl yazmışlar ya bu servisler varya tam kazıkcı,garanti bitince aynen özel servise bu ne yaa ...

Aracı ilk aldığımda 15.000 bakımını ben de And'da yaptırmıştım ve o zaman fiyat oldukça makuldu.

Artık bütün işlerimi Efe'de hallediyorum; sizin verdiğiniz fiyata göre Efe biraz daha ucuz gibi.

Çevrimdışı guvenxoca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;438557
Aracı ilk aldığımda 15.000 bakımını ben de And'da yaptırmıştım ve o zaman fiyat oldukça makuldu.

Artık bütün işlerimi Efe'de hallediyorum; sizin verdiğiniz fiyata göre Efe biraz daha ucuz gibi.

valla keşke fiyat alsaymışım,çok pişman oldum and a gittiğime eve yakın diye orayı tercih ettim ama 400 tl kitlediler..

Çevrimdışı ichief

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Daha bunların 45.000 60.000 ve sonrası bakımları var :) Ben Passatın 15 ve 30 bin bakımlarına 400 küsür verdim,45.000 bakım için tam 950 lira verdim çıktım,ilave olarak ön balatalar,aks askı kolu ve fren hidroliği dahil.. Dışarda 550-600 e halledilebilirdi :D