škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Lutfen bir fikir verin.

Onurr · 14 · 2477

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Onurr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar daha once araci 2. El dusundugumu soylemistim. Bir bayii beyaz  2016 yani 6 inc ekranli olan modeli 116 bine veriyor. Ne dersiniz bu arac icin.? Bir de bu modelde otomatik uzun kisa far var mi?

Çevrimdışı Ncr1

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Detaylı bilgi verebilir misiniz aracın motoru donanımı kaç kilometre de olduğu gibi

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Onurr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arac sifir 1.6 dsg prestij dizel ama kuucuk ekranli olanlardan.

Çevrimdışı izmirli öğretmen

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Zevk ve bütçe meselesi.   uygun ise sıfır alırım benım olsun derim . senin keyfin biliri ekranı aktif kullanırım dersen 2. el düşün

Çevrimdışı maystor

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sıfır kasmayın, içinize sinen 2. el aracı alın geçin. Vergi avantajı, fiyat avantajı her türlü daha karlı, kalan parayla da bütçeyi zorlamadan gezersiniz.

Çevrimdışı semix44

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hiç düşünmeden al derim 1.5 inçh ekran için okadar para vermeye değmez...

Çevrimdışı Onurr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Zaten bunu almasam ikinci el alacagim sifirda ekstra kampanya olmazsa. Araca 5 yil civari binerim o yuzden sifiri da bir yoklayim dedim fiyat uygun geldi ama bayilerin geneli boyle mi yoksa gercekten uygun mu dusmus bilmiyorum.

Çevrimdışı Ncr1

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Farkları 8 inç ekran 10 renk ambiyans aydınlatma ve çerçevesiz dikiz aynası görsel açıdan güzel bunlar benim bildiğim şu anda 4 bin tl indirim var yani 121 122 ye gelir karar sizin 0 da ikisi arasındaki fark bu  2. Elde ise bu güncellemelere sahip araç daha uyguna bulunur elbet tamamen sizin için önemine bağlı

« Son Düzenleme: 25 Eylül 2016, 13:56:43 Gönderen: Ncr1 »

Çevrimdışı Onurr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Araci skoda bayisinden alacagim bir sey cikarmi bilemedim. Bayi sifir arac olarak satiyor elinde kalanlardan galiba bunlar.

Çevrimdışı Ncr1

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bence de elinde kaldığından bir sorun olduğunu sanmam zaten dediğim gibi şu an 4 bin tl indirim var

Çevrimdışı asaletinbedeli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Al geç hocam ekran biraz daha büyük olsa ne olacak 3 değil 10 farklı renk olsa ne olacak. Sıfır aracın keyfi bambaşka. 10.000 tl daha uyguna 10.000 km'ye kadar araç bulabileceksen ikinci el de olur ama bu araç gerçekten çok hesaplıymış.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Onurr;591094
Araci skoda bayisinden alacagim bir sey cikarmi bilemedim. Bayi sifir arac olarak satiyor elinde kalanlardan galiba bunlar.

https://www.sikayetvar.com/skoda-sifir-2015-superb-boyali-cikti

https://www.sikayetvar.com/skoda-aracta-boya-dokulmesi-olustu

https://www.sikayetvar.com/skoda-defolu-arac

https://www.sikayetvar.com/skoda-bayiden-sifir-aldigim-arac-komple-boyali-cikti

Bu kadar para verecekseniz boya makinesi ile cm cm bakın derim aracı teslim almadan önce.
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2016, 17:05:24 Gönderen: trio »

Çevrimdışı Onurr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kontrol etmek lazim ama boya makinasini nerden bulalim alip ekspertize sokmak lazim. Bizim burda da baska bir markanin bayisi tirdan indirirken devirmis araci yapip boyayip satmisti. Iki yil sonra arac satilirken ortaya cikmisti. Dava vs. bir suru ugrastilar parayi almak icin.