škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.2 tsi otomatik style modeli aldim. Sunroof var.şimdi sizce neler yapayım ve yaptira

3806 · 21 · 4584

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence de 17"jant olmalı octavia en az

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı 3806

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Jantlari sordum değiştirme olanağını.değişir ama sadece jantin suspansiyonlarin felan lastiğe uygun hale getirilmesi lazım diyince uzamasin diye vazgeçtim.

Çevrimdışı Leventce

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 3806;574908
Jantlari sordum değiştirme olanağını.değişir ama sadece jantin suspansiyonlarin felan lastiğe uygun hale getirilmesi lazım diyince uzamasin diye vazgeçtim.

17 lik jantli skoda gor hocam uzerinde kendi orjinal skoda jantlari olsun cok fark ediyor cokkkk

Çevrimdışı kursad2566

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracınız hayırlı olsun. Led aydınlatma benim vazgeçilmezim.iç aydınlatmalar plaka aydınlatma ve aynalar. Sislerİ unutmamak lazım. Bir de difüzör.

Çevrimdışı 3806

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kursad2566;575078
Aracınız hayırlı olsun. Led aydınlatma benim vazgeçilmezim.iç aydınlatmalar plaka aydınlatma ve aynalar. Sislerİ unutmamak lazım. Bir de difüzör.

Tesekkurler.şimdi içi bej olduğu için led aydınlatma bana pek hoş gelmiyor.lambalar yaninca bence bej goruntu daha hoş gorunuyor.ama plakalar led olur ona bisey demem.

Peki cila olayına ne dersiniz?

Çevrimdışı abdullahmrt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: secret;574872
Hayırlı olsun yeni aracınız. Öncelikle cam filmi ile, kaput koruma, boya koruma ( seramik kaplama değil )  wax ile cila yaptırmanızı tavsiye ederim ( motor koruma ). Daha sonra aliexpress den ufak tefek araç için koruyucu malzemeler ve aksesuarlar... Bir de Navigasyon yoksa aracınız da SmartLink i aktif etmelisiniz. Bi de Vagcom ile gizli özelliklerini açtırmanız. Kazasız belasız sürüşler dilerim.
bende  yeni sifir beyaz fabia aldim seramik kaplama yaptirmami onerdiler ancak fiyat konusunda geri yapmak zorunda kaldim.hala da dusunuyorum.ne yapabilirim sizce

HUAWEI G700-U20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi