škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.2 tsi otomatik style modeli aldim. Sunroof var.şimdi sizce neler yapayım ve yaptira

3806 · 21 · 4580

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 3806

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar arabayi sıfır aldım.şuan aksesuar felan yok boş.neler eklettirebilirim,neler yapmam lazim sizce....

Çevrimdışı cagatayozkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben olsam camlara film çektirirdim
arka spoiler taktırırdım ,ön tampon çıtası  ve yan camlara krom çıta
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2016, 13:52:13 Gönderen: cagatayozkan »

Çevrimdışı 3806

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Filmi muhtemel yaptiracam.camlarda krom çıta var zaten.servis diğer aksesuarlara çok para istiyor .spoyler sordum 700 TL dedi.

Çevrimdışı engin_z_engin

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam sizin araç zaten full yaptırılacak pek bir şey yok aslında.
krom cam çerçevesini bende yaptırmak istiyorum ama nereden yaptırabileceğimi bilmiyorum.

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sadece cam filmi yaptırdım ben. Servis 580 TL fiyat verdi. Dışarda daha kalitelisini yari fiyatina yaptırdım. En gerekli bence cam filmi.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı engin_z_engin

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Physicist16;574863
Sadece cam filmi yaptırdım ben. Servis 580 TL fiyat verdi. Dışarda daha kalitelisini yari fiyatina yaptırdım. En gerekli bence cam filmi.

Hocam nerede yaptırdınız, memnun musunuz?
Benimde yaptırmam gerekiyor çocuktan dolayı.

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bursa da iseniz http://arrcamfilm.com . Lumar 1. Kalite 300 TL yaptirdim. Önler 1 arkaları 2 numara yaptirirsan iyi olur.

Çevrimdışı secret

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun yeni aracınız. Öncelikle cam filmi ile, kaput koruma, boya koruma ( seramik kaplama değil )  wax ile cila yaptırmanızı tavsiye ederim ( motor koruma ). Daha sonra aliexpress den ufak tefek araç için koruyucu malzemeler ve aksesuarlar... Bir de Navigasyon yoksa aracınız da SmartLink i aktif etmelisiniz. Bi de Vagcom ile gizli özelliklerini açtırmanız. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Çevrimdışı 3806

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: secret;574872
Hayırlı olsun yeni aracınız. Öncelikle cam filmi ile, kaput koruma, boya koruma ( seramik kaplama değil )  wax ile cila yaptırmanızı tavsiye ederim ( motor koruma ). Daha sonra aliexpress den ufak tefek araç için koruyucu malzemeler ve aksesuarlar... Bir de Navigasyon yoksa aracınız da SmartLink i aktif etmelisiniz. Bi de Vagcom ile gizli özelliklerini açtırmanız. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Tesekkur ederim .boya korumalar için üzülüyorum ya daha yeni boyalı arabaya cila fln atıyoruz :) :) ama gerekli olabilir.smartlink için servisten 600 lira istediler.bnce şuan için çok gerekli değil  oyuzden ben actirmadim .ben şuan için aksesuar tarzı değişiklikleri yapmak istiyorum.gizli özellikleride servise ücretsiz actiracagim sözünü aldim ilk gittiğimde ama ne gibi özellikler var bilmiyorum bilen varsa söylesin az özellik acmasinlar.dualariniz içinde sagolun herkese kazasız belasız surusler dilerim.

Çevrimdışı 3806

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Physicist16;574863

Benim film satan tanıdık var ordan yaptiracam muhtemelen 150 yl ye biter benim camlar :)

Çevrimdışı secret

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 3806;574875
Tesekkur ederim .boya korumalar için üzülüyorum ya daha yeni boyalı arabaya cila fln atıyoruz :) :) ama gerekli olabilir.smartlink için servisten 600 lira istediler.bnce şuan için çok gerekli değil  oyuzden ben actirmadim .ben şuan için aksesuar tarzı değişiklikleri yapmak istiyorum.gizli özellikleride servise ücretsiz actiracagim sözünü aldim ilk gittiğimde ama ne gibi özellikler var bilmiyorum bilen varsa söylesin az özellik acmasinlar.dualariniz içinde sagolun herkese kazasız belasız surusler dilerim.

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=32579
Konu başlığı buradan bakabilirsiniz.

Çevrimdışı Ghokun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Leventce

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hocam jantlari degistir bence 17 veya 18 super duruyor ...
 Arabaya direk super spor guxlu bir hava veriyor gerci yeterince donanım ve özelliği var ayrica hic birsey yapmasan bile havaliiii