škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

0 octavia almayı düşünüyoruz...

61musty · 38 · 13817

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı afyon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
http://www.milliyet.com.tr/otomobil-alacaklar-dikkat-/ekonomi/detay/1981017/default.htm
1.2 TSI Octavia demiştik.. nedeni ortada.. 1.6 dizele kanmayın hem seri kalkış, ve hızlanma, hem ucuz servis bakım maliyeti ve daha ucuz MTV bu gidişle her 100cc ye vergi gelecek ve 1600 motorlar arada 3 kademe olacak

Çevrimdışı erhandemir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: afyon;488599
http://www.milliyet.com.tr/otomobil-alacaklar-dikkat-/ekonomi/detay/1981017/default.htm
1.2 TSI Octavia demiştik.. nedeni ortada.. 1.6 dizele kanmayın hem seri kalkış, ve hızlanma, hem ucuz servis bakım maliyeti ve daha ucuz MTV bu gidişle her 100cc ye vergi gelecek ve 1600 motorlar arada 3 kademe olacak
Varsin 3 kademe olsun ben 1.6 civic ten memnunum guclu arabaya biniyorum sonucta vergisinide oderim

Çevrimdışı Burakkayalık

• Vagkolik
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erhandemir;487209
Benzin 5 lira 50 kurus lpg 2lira 30 kurus kardesim onu hesap et birde yaklasik 1 hafta once gidis gelis tam 200 kmlik bir yolculuk yaptim 35 lira ile gidip geldim km yaptikca tuketim dusuyor birde 10 binde sonra gor sen civic hangi 1.2 tsi 200 kmde 35 tl yakiyor soyle bana birde dizelle kiyasliyorsun hadi dizelden 10 tl fazla yaksin ne var ben bunda once arabaya binmiyormusun essege biniyormusum sanki 7 sene skoda kullandim

Ben 200 km de 40 lira yakıyorum 1.4 TSI arabam düz benzinli. Uzun yolda yaklaşık 23 kuruş maliyeti var bana. Hondaya tüp taksan ancak o kadar yakıyor bu neyin kıyası. Tüplü arabanın dezavantajlarıda cabası

Çevrimdışı erhandemir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Burakkayalık;488608
Ben 200 km de 40 lira yakıyorum 1.4 TSI arabam düz benzinli. Uzun yolda yaklaşık 23 kuruş maliyeti var bana. Hondaya tüp taksan ancak o kadar yakıyor bu neyin kıyası. Tüplü arabanın dezavantajlarıda cabası
Ortalama hizin ne kadar acaba ben surekli dip gaz ve makas atarak giderimde eko mod var benim aracta onuda hic kullanmam ama kullanan arkadaslar ise yaradigini soyluyor yani bu kisiden kisye degisir sen sakin kullanirsin az yakar ama ben agresif kullanirim...

Çevrimdışı Burakkayalık

• Vagkolik
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ortalama hızım 110-120 km arası. Türkiye şartlarının gerektirdiği seviye ölçüsünde. Daha fazlası olmaz mı tabikide olur. İzmir-Çeşme otobanında 235 kmyide gördüm. Herşey tadında güzel. Allah kaza bela vermesin kimseye.

Çevrimdışı afyon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;483451
Bende Optimal paket aldım hız sabitleyici ekleterek. Hemen her şey var zaten gerekli olan. Hep uzun yola gittiğim için DSG olması da çok önemli değil. Zaten 6.vitese atıp, hız sabitleyiciyi açıp gidiyorum. Şehir içi ağırlıklı kullanacaksanız DSG alabilirsiniz siz.

nerede ve ne kadara taktırdınız? memnun musunuz?

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle