škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

0 octavia almayı düşünüyoruz...

61musty · 38 · 13816

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 61musty

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar...Sene sonu nasipse octavia alamayı düşünüyoruz...ötv indiriminden yaralanacağız..Engelliler için...Engelli kardeşim var...Fakat octavia dsg biraz pahalı gelidi bu yüzden 1.6 optimal düz vites almayı düşünüyoruz...Bu araba hakkındaki düşünceleriniz nelerdir..Kullanan varsa yorumlarını alabilirmiyim ?..Bide 3 doanım seçeneği var..Optimal sizce yeterlimi donanım olarak..Ambitiondan çok bi farkı varmıdır ?Son sorumda bayiye gittiğimde liste fiyatından indirim yaparlarmı yaparlarsa ne kadar bi indirim uygularlar? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

Çevrimdışı chimarea23

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam optimal bence fiyatına göre en iyisi.
Ambitionda keşke olsaydı dediğim her şey optimalde var. DSG güzel oluyor ama düz vites de güzel. Ben düz vites aldım. Ambition. Memnunum.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
konuları araştırırsanız birçok fikir edinebilirsiniz, aynı soru ile birçok başlık açıldı forumda

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Konuyla ilgilenenlere fikir olsun diye yazayım. Dün Octavia 1.6 TDI DSG Elegance için ankaradan fiyat alındı, 78,900'den en son 78'e bıraktılar. Alacak kişi bana sordu, oğuşlar'ı arayın dedim. Oğuşlarla biraz pazarlık neticesi aynı araç 75'e alındı. Fark az buz değil, bilginize... Ankara bayileri güzel öpüyor. Konyada mazdaya uğramıştım yazın, Mazda 3 önceki kasa dizel touring'i 56,900'e bırakıyorlardı. Aynı gün geçerken ankarada sormuştum baiye, 59 idi en son.

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
senin aradığın özellikler optimalde var ise senin için yeterli olan o olmalı.. optimalda olupta ambitionda olmayan özellikleri sonradan ekletip ekletemiceğinede bi bak istersen belki sonra kendin o özellikleri yaptırsan daha ucuza gelebilir .. arabayı kesinlikle dsg almanı tavsiye ederim gerçekten çok güzel bi sürüş konforu sağlıyor .. fiyat konusundada her bayi farklı bi fiyat indirimi yapıyor..

Çevrimdışı alp f.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam oguslarda ilgilenen satis temsilcisinin adi neydi acaba baya indirim yapmis ben de ayni araci almak istiyorum cunku

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: alp f.;483400
Hocam oguslarda ilgilenen satis temsilcisinin adi neydi acaba baya indirim yapmis ben de ayni araci almak istiyorum cunku

Tanıdığımız birisi yok, önemli de değil, siz arayın yeter ;) zaten üstlerine soruyorlar.

Çevrimdışı 61musty

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam bi ara ix35 düşündük tam bayiye gittik tam alıyoduk son anda vazgeçtik..Şimdi peder verso alalım diyor..FAkat cidden o parayı haketmeyen bi araba...Civic de seçeneklerimiz arasında...Civi hem ucuz hem sağlam araba..Çok yakıyor ama lpgli..Fakat octavia en güçlü seçenek gibi duruyor ama civice göre baya tuzlu..:D:D

Çevrimdışı dr_enver

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
optimal paket kesinlikle yeterli ama bir eksiği cruise control olmaması eğer uzun yol yapmayan biriysen sıkıntı olmaz ama aracını manuel değil de dsg almanı tavsiye ederim

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende Optimal paket aldım hız sabitleyici ekleterek. Hemen her şey var zaten gerekli olan. Hep uzun yola gittiğim için DSG olması da çok önemli değil. Zaten 6.vitese atıp, hız sabitleyiciyi açıp gidiyorum. Şehir içi ağırlıklı kullanacaksanız DSG alabilirsiniz siz.

Çevrimdışı Selo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende yaklasık 1 hafta once oguslardan 2014 optımal TDI dsg fıyatı aldım 71,000 TL.

Çevrimdışı 61musty

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Selo;483489
bende yaklasık 1 hafta once oguslardan 2014 optımal TDI dsg fıyatı aldım 71,000 TL.
Harbimi kardes normal fiyati 73.900 cok guzel fiyat almissin..Bide telefonlami aldin o fiyati ??
« Son Düzenleme: 02 Kasım 2014, 09:38:13 Gönderen: 61musty »

Çevrimdışı Selo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yok bayiden aldim gittim konustum. Bakalim artik 2015 mi 2014 mu alim diye dusunuyorum.