škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapidlerimizi & Spacebacklerimizi modifiye

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nejaterselcan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Epeydir foruma uyeyim son zamanlarda hep bi sorun sikinti konusur olduk.
Tabikide kronik ariza yasiyan arkadaslarimiza bi an once saglikli bi cozume ulasmasini bende temmeni ediyo ve bekliyorum ama bu baslik sadece tabi ilgi gorurse araclarimiza yaptiklarimiz yapicaklarimiz yada yapabilceklerimizk konusup paylasalim diye aciyorum diger model sayfalarinda bu tarz basliklar var ve cok guzel paylasimlar oluyo umadi  ayni sinerjiyi bizde yakalayabiliriz.
Su ana kadar gordugum en modifikasyona ugramis arac umit arkadasimizin ki bi cok kisk aracina yaptigi uygulamalari begenerek kendisine nerde nasil yaptirdigini sormasina ragme  tam bi cevap verdigini gormedim ama bende merakla bi cevap bekliyorum
Her turlu arac fotografi modifikasyonla ilgili paylasimlara acik bi baslik bu
Amac araclarimizi guzellestirebilmek adina fikir alisverisi.
Herkese iyi aksamlar iyi forumlar

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
güzel bir fikir ancak sanırım rapidlerimizde modifikasyondan ziyade tuning var. bu sebeple bugün aracımızda ne değişiklik yaptık diye bir konu var.

iyi dilekler için de teşekkürler

Çevrimdışı nejaterselcan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Evet orasi var ama ben bi tanede bizi bolumumuzde bizler icinde olmasi gerektigini dusundugum icin actim bakalim hayirlisi
Umari  en yakin zamanda bi cozume ulasilir sizin sikintida korhan bey

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nejaterselcan;535941
Evet orasi var ama ben bi tanede bizi bolumumuzde bizler icinde olmasi gerektigini dusundugum icin actim bakalim hayirlisi
Umari  en yakin zamanda bi cozume ulasilir sizin sikintida korhan bey

olsun hatta sabit başlık olsun rahat takip edilsin, bence de iyi olur, mesela ben geçenlerde arka plakalığı söktüm, her bagaj kapatışta zonk zonk titreşim sesi yapıyordu çok sinir oluyordum, sökmüşken yazılarıda kalınlaştırdım ve kenar çerçeve çizgilerinide silip çakma APP plaka yapıp direk kapağa yapıştırdım, oh be dünya varmış zonklama sesinden kurtuldum, en yakın zamanda resim paylaşırım yapmak isteyenlere örnek olsun.

Çevrimdışı nejaterselcan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saday;535953
olsun hatta sabit başlık olsun rahat takip edilsin, bence de iyi olur, mesela ben geçenlerde arka plakalığı söktüm, her bagaj kapatışta zonk zonk titreşim sesi yapıyordu çok sinir oluyordum, sökmüşken yazılarıda kalınlaştırdım ve kenar çerçeve çizgilerinide silip çakma APP plaka yapıp direk kapağa yapıştırdım, oh be dünya varmış zonklama sesinden kurtuldum, en yakın zamanda resim paylaşırım yapmak isteyenlere örnek olsun.

Bende tamamen plaka cevresinindeki koruyucu sokup 3m bantla yapistirdim plaka araci aldimda satici kendi app yapmis zaten (:
Birde on panjur icin krom parcalarim geldi bu gun elime ulasicak bu aksam yada yarin uyguliycam bende fotograf paylasirim (: birde su plaka aydinlatmasini ve tum aydinlatmalark beyaz ledle degstrmek istiyorum bu islemi serviste yaparlari disarda uygulama yaptirmaya garanti olayindan cekiniyorum

Çevrimdışı Mgenco

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nejaterselcan;536009
Bende tamamen plaka cevresinindeki koruyucu sokup 3m bantla yapistirdim plaka araci aldimda satici kendi app yapmis zaten (:
Birde on panjur icin krom parcalarim geldi bu gun elime ulasicak bu aksam yada yarin uyguliycam bende fotograf paylasirim (: birde su plaka aydinlatmasini ve tum aydinlatmalark beyaz ledle degstrmek istiyorum bu islemi serviste yaparlari disarda uygulama yaptirmaya garanti olayindan cekiniyorum

Bende tüm ampülleri değişmeyi düşünüyordum. Fakat bildiğim kadarıyla servis uygulamayı yapmıyor ne yazık ki. Dışarıdada yaptırsanız garanti olayı olacak. Ben garanti bitene kadar çok uğraşmayacağım.

Çevrimdışı ümit Aziz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.piramitinşaatyapimarket.com
öncelikle güzel düşünceleriniz için teşekkürler,Yapılan işin kötüsü olmaz ayrıca spacbak modifiyeye en uygun araçlardan birisi,yeni yaptıgım yenilikleri paylaşıcam

black jant
ön lip
amerikan park (ayarlana bilir )

Çevrimdışı nejaterselcan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Umit bey iyi guzel paylasim yapiyosunuzda bu dunya siri degilki size kac kisi sordu nerde nasil yaptirdiniz diye neden cevap vermiyosunuz hayir sorulari gorupte cevap  vermemek neden yani devlet sirri degilki
Tamam iyi guzel burda arabanizi paylasiyosunuz insanlarada bu konuda yardimci olum
Son olarakta yeni yaptigim seyleri paylasicam derken sadece fotograf koyunca yeni yaptiginiz seyler anlasilmiyo yazarak belirtirseniz daha iyi olur.
Sevgiler

Çevrimdışı ümit Aziz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.piramitinşaatyapimarket.com
Ben gereken herşeyi sölüyorum yine sölüyorum,Eksoz uçları fiber tamponcuda 2 günlük bi sürede yapıldı,ön ek lip golf 7 ye ait,arka cam üstü spoyler zaten yine fiberclass Ayrıca antep dışında olanlar nası yaptırır bilmyrm ama antepde oln arkadaşlarıma yardımcı olurum