škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia kolçak

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kocayusuf3

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1.2 TSI ambiante aracımı 10.03.2011 tarihinde aldım. Çokca uzun yola çıkmaktayım, kolçak sordum ucuk bir rakam söylediler 250 den başlıyor dediler serviste. Ankarada uygun bir yer bilen arkadaşdan cevap beklerim ,SAYGILARIMLA.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Orijinali 500 TL civarı, yan sanayiler de konsola vidalanan tipte, benim içime asla sinmez...

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
orjinal kolçak 525 lira. işçiliksiz fiyat. kendiniz de takabilirsiniz sanırım. konsola vidalananlardan taktırdım. öyle bişey takarsanız üzerine çok fazla yüklenemezsiniz. kendiniz alışırsınız ama arabaya her bineni uyarmak olmuyo. pişmanım taktıgıma.

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
forumdan bi fabia sahibi arkadasımızda yan sanayi benim aldığım yerden taktırmıstı kolcağı

k.örende isterseniz adres vereyim gidin bakın 30 lira
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı TheACN

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben orjinali kdv dahil istanbul ümraniye skoda da 432 tl fiyata aldım. Vida falan yok yerine cuk diye oturtuluyormuş. Henüz aracı teslim etmediler o yüzden sağlamlığı konusunda bir fikrim yok ama çarşamba gününe kadar almamış olursanız yazarım görüşlerimi de :)

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
orjinal kolçak çok sağlam.ben 85 kiloyumbir kaç kere arka tarafa uzanırken dirsegimden bütün ağırlığımızı kolcaga vermistim.hiç birşey olmadı.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: TheACN;214712
Ben orjinali kdv dahil istanbul ümraniye skoda da 432 tl fiyata aldım. Vida falan yok yerine cuk diye oturtuluyormuş. Henüz aracı teslim etmediler o yüzden sağlamlığı konusunda bir fikrim yok ama çarşamba gününe kadar almamış olursanız yazarım görüşlerimi de :)

Vida var, 3 adet hemde, döküm metal kol el freni altındaki yuvada bulunan yere vidalanıyor..

Çevrimdışı ALi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı metronom23

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
kolçak lar spoiler ler difizör derken baya para ediyo bunlar orjinal aksesuarlar çok pahalı arkadaşlar