škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Llumar Camfilmi + Yıkama Fırsatı (Ankara)

OnurB · 17 · 4994

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese Merhaba,

İnternette gezerken denk geldiğim ve uygun bulduğum bir fırsatı sizinle paylaşmak istedim.

Ankarada yeni açılan bir firma açılışa özel 5 cam filmini 150 TL'ye yapıyor ve üzerine iç dış yıkama hediye ediyormuş.

http://forum.donanimhaber.com/m_114155674/tm.htm

Amacım reklam değil , firma ile ilgili bilgi sahibi de değilim.
Fiyatı uygun bulduğum için paylaşıyorum :)  :wax:

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Llumar cam filmi için bu fiyat bayağı sansasyonel. Yani filmin maliyeti zaten o kadardır. Orijinalliğinden emin olmak gerek; fatura ve garanti kartını veriyor mu acaba firma? Bende hala 5 yıl önce verilen garanti kartı duruyor mesela.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Fatura ve garanti verdiklerini yazmışlar yorumlarda.

Dediğim gibi sadece denk geldim ve ucuz olduğu için paylaştım :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: OnurB;557868
Fatura ve garanti verdiklerini yazmışlar yorumlarda.

Dediğim gibi sadece denk geldim ve ucuz olduğu için paylaştım :)

Ben sana bir şey demedim Onur:) Böyle fırsatları paylaşalım tabii ki:ok:

Konuyu detaylı okumadım zaten, sadece bir göz gezdirdim. Fatura ve Llumar garanti kartını verdiklerine dair bir şey görmedim orada. Elbette garanti veriyoruz diyorlardır.

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bence ürün gerçek olmasa dahi yıkama ile beraber gayet uygun fiyat..

Yorumlarda bahsedildiği kadarı ile de çok canayakın insanlarmış :)

Çevrimdışı srdr4270

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;557867
Llumar cam filmi için bu fiyat bayağı sansasyonel. Yani filmin maliyeti zaten o kadardır. Orijinalliğinden emin olmak gerek; fatura ve garanti kartını veriyor mu acaba firma? Bende hala 5 yıl önce verilen garanti kartı duruyor mesela.

Yorumlarda diyor ki :
yostuning
Dün; 17:50:14 (5 mesaj)
Orjinal Lumar Kesinlikle orjinallik garantisi veriyoruz.
Sadece şubat ayı için fiyat bu fiyattır amacımız daha iyi hizmet verebilmek ve çok yüksek fiyatlarla insanların kandırılmasına dur demektir.
Kar oranımız yok denecek kadar azdır anca reklamın pahası piçilemez mantığı ile hareket etmekteyiz...
Teşekkürler

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: srdr4270;557983
Yorumlarda diyor ki :
yostuning
Dün; 17:50:14 (5 mesaj)
Orjinal Lumar Kesinlikle orjinallik garantisi veriyoruz.
Sadece şubat ayı için fiyat bu fiyattır amacımız daha iyi hizmet verebilmek ve çok yüksek fiyatlarla insanların kandırılmasına dur demektir.
Kar oranımız yok denecek kadar azdır anca reklamın pahası piçilemez mantığı ile hareket etmekteyiz...
Teşekkürler

Yani? Ben ne dedim? Ben garanti vermiyor mu dedim? Ne yazmışım hatta: "Elbette garanti veriyoruz diyorlardır" yazmışım zaten birkaç mesaj yukarıda. Garanti kartıyla ilgili bir ibare göremediğimi yazdım ki o mesajı yazdığım an itibariyle daha halen o konuda birşey yazmamıştı DH'deki konu sahibi; konu içinde açıkça bahsi geçmesine rağmen. Sizin için sözlü olarak verilen bir garanti yeterliyse yaptırabilirsiniz tabii ki. Benim için belge önemlidir; Llumar cam filminde de garanti kartı verilir. 4,5 yıl önce Ankara yetkili bayiisinde cam filmi yaptırdığımda daha benim talep etmeme gerek kalmadan firma bana faturamı ve garantimi kartımı vermişti. Demek istediğim budur yani.

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kampanyayı düzenleyen firmanın sahibinin yorumu

Arkadaşlar lumar toptancımız ile görüştüm dedi ki; lumar bayisi olursan garanti kartlarından veririz size ama o zaman da bayiler arası rekabet yaratmamak için ZORUNLU 300-350tl den aşağı film çekemiyormuşuz. Ve başka markalarıda çekemiyormuşuz o yüzden bu bizim işimize gelmiyor... Ürün orjinal sıfır kurusunda gelmektedir geri dönüşüm falan değildir öyle bir durum olsa filmde hata çıkar öyle bir durumda da haklı olarak söktürürsünüz. Gelelim garantiden kasıt ne? Güneşten dolayı morarma, beyazlama, hava kabarcığı yapma, kavlama, çizilme(elibize anahtarı alıp çiziliyormu diye çizilenler garanti dışıdır)...
Yaptığımız işlerden hiçbir olunsuz yorum almadık şimdiye kadar farklı amaçlar ile yazanları lütfen dikkate almayınız.
Teşekkürler

bi an düşündüm ve araştırdım. şu yorumu gördükten sonra vazgeçtim. sanırım sorularımızı da cevaplıyor Ender abi :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mert noktayı koymuşsun:ok:

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bayi olup, müşterisine garanti kartı verenlerin günahı ne? Atalarımız ne güzel özetlemiş durumu.

Söz uçar, yazı kalır.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aldığımda filmliydi araba ama bendeyken bir iki hata ile bir kaç yerden yırtıldığı için adresi kapıp, değerlendireceğim...
Benim için garantinin bir önemi yok, fiyat uygun, iç-dış yıkama bizim mahallede zaten 40-50 den aşağı değil ki, film 100 e gelecek demektir.
Paylaşım için teşekkürler.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;559161
Aldığımda filmliydi araba ama bendeyken bir iki hata ile bir kaç yerden yırtıldığı için adresi kapıp, değerlendireceğim...

Benim için garantinin bir önemi yok, fiyat uygun, iç-dış yıkama bizim mahallede zaten 40-50 den aşağı değil ki, film 100 e gelecek demektir.

Paylaşım için teşekkürler.

Abi sen hangi mahallese yasiyon beverly hills mi?

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
40 a 50 ye yıkama varsa insanlarda burada yıkamaya geliosa hemen oaraya bir yıkama açalım :)

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O konuyu ben de okudum ve ciddi bir şekilde düşündüm. 5 sene değil 3 sene gitse de yeter bana. 6 senedir araba bende zaten nikahıma alacak halim yok, bir 6 sene daha tutmam yani  :D

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;559292
Abi sen hangi mahallese yasiyon beverly hills mi?

Yıldızdayım, biliyorsun...
Oto yıkamacılar coştu bayağı, ıncık, cıncık marka malzeme falan bi ton yalan atıp, extra bişey yapıyorlarmış gibi lafa kalabalığıyla bu fiyatlara araba yıkıyorlar...
belki ben ucuza yıkatabilirim ama mersoların, rangelerin, X5 lerin yanında hoş olmuyor diye hiç gitmiyorum...
Daha mahallede araba yıkatmışlığım hiç yok, ya kendim yıkarım, ya da bildiğin eski lukoil de...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)