škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.6 tdi dsg elegance 2013 octavia arıyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alp f.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar merhabalar. başlıktan da anlaşılacağı üzere 1.6 tdi dsg elegance 2013 octavia arıyorum. sıfırının fiyatı 74000 tl. dolayisiyle netten az km yapmış yani maksimum 10000 km 2. el bakıyorum ama 25 civarı ilan var onlar da 70000 tl civarı istiyorlar. bu durumda tavsiyeleriniz nelerdir. seçenekler şunlar

1- sıfırının fiyatının düşmesini beklemek( bu konuda skoda takipçileri arkadaşlardan yorum bekliyorum skodada fiyat indirimi oluyor mu geçenlerde bi arkadaş skoda bayisinin mayısı bekleyin fiyatlar inebilir dediğini duydum)

2- ilan sayısının ve dolayisiyle de 2. el fiyatlarının düşmesini beklemek

tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
önce foruma hoş geldiniz.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sıfırının fiyatı düşmez, 2. elde de sıfırlardaki artışa binaen artış olmuştur onlarda da ancak km arttıkça fiyat düşer.

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle foruma hoşgeldiniz..Konuya gelince

1-Sıfırının fiyat düşmesini boşuna beklemeyin adamlar 3 4 ay sıra yazarken fiyatı aşağı çekmezler

2-Sıfır alıpta 20 veya 30 bin km yapıp sıfırından çok para isteyen kendince uyanıklarada fırsat vermeyin acele etmeden piyasayı araştırın illaki kafanıza yatan uygun fiyat ve donanımda bulursunuz..

sadece acele etmeyin ve araştırın

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sıfırının fiyatı düşmez. Araç daha yeni olduğu için uzun süre kampanya da olmaz. Zaten dolar-euro aldı başını gidiyor, e şimdi seçim olacak bunun üstüne vergi zamları binecek. ancak ve ancak Octavia makyaj görmeye yakın bir indirim olur diyorum ben.

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam bende Aralık ayında aracımı alırken acaba Ocak ayını beklesem ellerinde kalan 2013 modelleri uygun fiyata verirler mi? diye düşünmüştüm ama iyi ki beklemeden almışım.  Fiyatlar 4-5 bin TL arttı. Zaten 1 aya kadar 2014'ler gelecek ki zaten ozaman model yılından dolayı bir zam daha olacak. Yani indirim ve kampanya bence hayal. 2014'ler gelince 2013 fiyatları aşağı çekilir mi derseniz sanmam ve de 2013 zaten çok az bayide kalmıştır. Şahsi fikrim temiz ama fırsatçılık yapmayan birsinden 2013 bulursanız düşünebilirsiniz.

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bir de bizim millet açız diye ölüyo ama maşallah arabalarda sıra var bu nasıl iş anlamadım. biz böyle oldukça sürekli pahalı araç alırız.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: civanmukti;457359
bir de bizim millet açız diye ölüyo ama maşallah arabalarda sıra var bu nasıl iş anlamadım. biz böyle oldukça sürekli pahalı araç alırız.

:adm: her şeyi, her şeyi!!

Çevrimdışı emrekeskin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;457356
http://www.dod.com.tr/VehicleCard.aspx?vehicleID=457582&v=ikinciel-SKODA-OCTAVIA-1.6-TDI-CR-DSG-105-HP-ELEGANCE-III

Bu ilan mantıklı götünüyor o zaman

Bu araç renk olarak biraz farklı bir araç, bu rengi almanızı tavsiye etmem her bayiye 2 şer tane yollamışlardı satana kadar göbekleri çatladı. Hatta liste fiyatından 1000 tl indirim bile yaptıklarını hatırlıyorum. Fiyat konusuna gelince bu aracın fiyatının düşme şansı yok piyasaya sürüldüğünden bu yana 10 bin tl zam geldi araca ve gelmeye de devam ediyor, 2. el de aynı şekilde artmaya devam ediyor. Eğer gerçekten Oktavia dizel otomatik almayı düşünüyorsanız acele edin çünkü; 1 hafta içinde tekrar zam geleceğini hatta euro bu şekilde artmaya devam ederse 80 bin tl seviyelerinini bulacağını söylüyorlar bilginize...

Çevrimdışı hbucak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Topaz kahve bu renk, bence güzel, aynısı vw grubunda da vardı.görmenizi tavsiye ederim

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emrekeskin;457428
Bu araç renk olarak biraz farklı bir araç, bu rengi almanızı tavsiye etmem her bayiye 2 şer tane yollamışlardı satana kadar göbekleri çatladı. Hatta liste fiyatından 1000 tl indirim bile yaptıklarını hatırlıyorum. Fiyat konusuna gelince bu aracın fiyatının düşme şansı yok piyasaya sürüldüğünden bu yana 10 bin tl zam geldi araca ve gelmeye de devam ediyor, 2. el de aynı şekilde artmaya devam ediyor. Eğer gerçekten Oktavia dizel otomatik almayı düşünüyorsanız acele edin çünkü; 1 hafta içinde tekrar zam geleceğini hatta euro bu şekilde artmaya devam ederse 80 bin tl seviyelerinini bulacağını söylüyorlar bilginize...

Benim de aksine rengi hoşuma gitti A7 Octavia alıyorsam ya bej alırdım ya da bu kahveden galiba.Neredeyse hepsi ya beyaz ya da siyah.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Topaz kahveyi canlı canlı 1-2 defa gördüm bence hoş bir renk değil.

Kimse yanlış anlamasın ama bu araca en çok yakışan renkler bence platin gri ve kapuçino beji. Biraz daha spor görünüm için de beyaz tercih edilebilir.