škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

bende aranıza katıldım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gursoyye

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
30 ekim tarihi ile bende aranıza katılmış bulunmaktayım. 1.6tdı greentech octi elegance aldım. tercihimde forumunuzun çok büyük katkısı oldu. Bu forumu kuran ve paylaşımda bulunan herkese teşekkür ederim. Aracı aldım kendim yapma imkanım(yer ve zaman) olmadığı için sonax uce de boya ve koltuk koruma yaptırdım. Daha deneyimli arkadaşlarıma sormak istediklerim
 1) Ön park sensörü taktırmak istiyorum bunu boleroda görmem mümkünmü (önümüzdeki sene colombus alacam yurt dışından onda sorun yokmuş)
 2)bluetooth kiti sonradan takılabiliyor mu telefonun bluetoothundan boleroyu göre biliyorum ama bağlanamıyorum
 3)bagajı açtığımda hemen kilit mekanizmasının bir boşluk ordada iki tane şerit var bir şey takılması için sanırım ama içi boş ne olduğunu bilen varmı
 4)bu araçta vag comla açtırıla bilen özellikler nelerdir
« Son Düzenleme: 14 Kasım 2013, 20:00:14 Gönderen: gursoyye »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Bu sorulara ben de cevap arıyorum.

Çevrimdışı fkoz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gursoyye;450090
30 ekim tarihi ile bende aranıza katılmış bulunmaktayım. 1.6tdı greentech octi elegance aldım. tercihimde forumunuzun çok büyük katkısı oldu. Bu forumu kuran ve paylaşımda bulunan herkese teşekkür ederim. Aracı aldım kendim yapma imkanım(yer ve zaman) olmadığı için sonax uce de boya ve koltuk koruma yaptırdım. Daha deneyimli arkadaşlarıma sormak istediklerim
1) Ön park sensörü taktırmak istiyorum bunu boleroda görmem mümkünmü (önümüzdeki sene colombus alacam yurt dışından onda sorun yokmuş)
2)bluetooth kiti sonradan takılabiliyor mu telefonun bluetoothundan boleroyu göre biliyorum ama bağlanamıyorum
3)bagajı açtığımda hemen kilit mekanizmasının bir boşluk ordada iki tane şerit var bir şey takılması için sanırım ama içi boş ne olduğunu bilen varmı
4)bu araçta vag comla açtırıla bilen özellikler nelerdir

Hayırlı olsun. Keyifli sürüşler diliyorum size. Ben de aynı aracı aldım, inşallah yılbaşına doğru gelecek. Boya koruma ve iç korumayı servis teslim almadan önce yapacağını söyledi bana. Siz ne kadara yaptırdınız Sonax'da?
« Son Düzenleme: 14 Kasım 2013, 22:36:06 Gönderen: fkoz »

Çevrimdışı gursoyye

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sonaxın sıfır kilometre için olan paketinden 290 tl ye yapıldı liste fiyatından http://www.sonax.com.tr/uygulamalar/fiyat-listeleri.html

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1-2- enderelektronik diye biryer var nette. Biraz pahalı ama ön park sensörünüde bluetoothu da takarlar. Sanırım yüce otodan orjinal parçaları alıp uyguluyorlarmış.

3- Oradaki boşluğa ben şemsiye taktım. Nette gördüğüm bazı fotolarda üçgen reflektörün takılı olduğunu görmüştüm.

4- vagcomu da enderelektroniğe sorabilirsiniz. WV modellerine ek özellikler açıyorlar. Sanırım Skodayı da açabilirler.
« Son Düzenleme: 16 Kasım 2013, 19:00:13 Gönderen: genious61 »