škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Merhaba Skoda

fkoz · 11 · 3663

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fkoz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba,

Çok sevdiğim bir arkadaşımın aklıma soktuğu ve daha sonra da benim araştırmalarımla gönlümün kaydığı 2013 model Octavia 1,6 TDI/DSG beyaz renkli aracımı inşallah yılbaşına doğru teslim alacağım. 17" jant ve blue tooth ilavesi yaptırdım. Yalnız şimdi de Direksiyon kontrollü DSG de ekleteyim diyorum ama yapabilir ler mi bilmiyorum. Bu arada forumda Adana'dan olan arkadaşlar var mı?

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aramıza hoşgeldiniz, güzel tercih;)
Oluyorsa direksiyon kontrolden önce 3 kollu direksiyonu tavsiye ederim..

Çevrimdışı hbucak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bluetooth alınca 3 kollu direksiyonla gelmiyor mu?Yani ikisini bir alıyorsun 4 kollu direksiyona bluetooth siparişi almıyorlar.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aramıza :wlc: Octi üzmez, iyi seçim yapmışsınız :ok:

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun Allah kazasız zevkli sürüşler yaşatsın sana...
3 kollu direksiyon ve dsg kontrolünü 17 janta ekletseydin ballı ekmek kadayıfı olurdu... :)

Çevrimdışı FLAYMAN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fkoz;449518
Herkese merhaba,

Çok sevdiğim bir arkadaşımın aklıma soktuğu ve daha sonra da benim araştırmalarımla gönlümün kaydığı 2013 model Octavia 1,6 TDI/DSG beyaz renkli aracımı inşallah yılbaşına doğru teslim alacağım. 17" jant ve blue tooth ilavesi yaptırdım. Yalnız şimdi de Direksiyon kontrollü DSG de ekleteyim diyorum ama yapabilir ler mi bilmiyorum. Bu arada forumda Adana'dan olan arkadaşlar var mı?

arkadaşım hoş geldin bende adanadanım benimde aracım geldi özgende salı teslim alıyorum bende 1.4 tsı 140 beygir ilavelerim sunroof anahtarsız çalıştırma ve bluetooth var seçimim iyi allah hiç birimize laza bela vermesin güzel günlerde kullanmak nasip etsin

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldiniz,keyifli sürüşler.tercihiniz harika.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fkoz;449518
Herkese merhaba,

Hayırlı uğurlu olsun. Siparişinizi ne zaman geçtiniz ? Eğer çok olmadıysa sonradan ilave yapabilirsiniz.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı fkoz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hbucak;449554
bluetooth alınca 3 kollu direksiyonla gelmiyor mu?Yani ikisini bir alıyorsun 4 kollu direksiyona bluetooth siparişi almıyorlar.

Blue tooth ile 4 kollu veya 3 kollu tercihi yapılabiliyor.

Çevrimdışı fkoz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FLAYMAN;449687
arkadaşım hoş geldin bende adanadanım benimde aracım geldi özgende salı teslim alıyorum bende 1.4 tsı 140 beygir ilavelerim sunroof anahtarsız çalıştırma ve bluetooth var seçimim iyi allah hiç birimize laza bela vermesin güzel günlerde kullanmak nasip etsin

hayırlı olsun, keyifli sürüşler diliyorum. Adana'dan bir octi ci arkadaş bulduğuma sevindim. teslim alırken serviste herhangi bir uygulama yaptırdınız mı? boya koruma vs. gibi. veya bize ne tavsiye edersiniz?

Çevrimdışı fkoz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;449738
Hayırlı uğurlu olsun. Siparişinizi ne zaman geçtiniz ? Eğer çok olmadıysa sonradan ilave yapabilirsiniz.

bayiye sordum, sonradan ilave için süre geçmiş, olmuyormuş. 3 kollu sportif duruyor, fakat 4 kollu kullanımı daha rahat gelmişti bana.