škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ben de aranıza katılıyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Selcuk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese selam,

İlk görüşte kalbimle ve mantığımla aşık olduğum Octavia'ma (1.6 TDI DSG Beyaz - Bluetooth, 17inç Denom, KESSY) bir aksilik olmazsa (inşallah olmaz) bir hafta içinde ben de sahip olacağım. Özellikle benim gibi yeni sahip olacaklara ve kredi kullanacaklara vdf'nin full paketteki kampanyalarını önerebilirim. +2 yıl garanti, kasko ve 4 servis paketi alındığında faiz oranında 10 puanlık bir düşüş gerçekleşiyor.

Herkese kazasız belasız mutlu sürüşler diliyorum.

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, güle güle kullanın aracınızı Selçuk Bey...

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:hsg:

Hayırlı olsun! Güle güle kullanırsınız inşallah.

Çevrimdışı versamax

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Bekleyiş ne kadar sürdü?

Çevrimdışı Selcuk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: versamax;449106
Hayırlı olsun. Bekleyiş ne kadar sürdü?

Bayram öncesi 1.4 TSI için başvuru yapmıştım ancak gerek benzinli - dizel arasında gidip gelmemden gerekse de özel sipariş olup 2013 içerisine yetiştirememeleri nedeniyle bayram sonrası 1.4 TSI'ı iptal ederek 4 Kasım gelecek araçlardan seçim yaptım. Bu nedenle çok bekleme durumum olmadı. Kredi onaylanması da evrakların teslimi sonrası sadece 1 saat sürdü. Şimdi de sabırsızlıkla aracın çekilip işlemlerinin bitirilmesini bekliyorum. :gaz:

Çevrimdışı akdede

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun iyi günlerde kullanmanız dileğiyle..

Çevrimdışı demir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Selcuk;449118
Bayram öncesi 1.4 TSI için başvuru yapmıştım ancak gerek benzinli - dizel arasında gidip gelmemden gerekse de özel sipariş olup 2013 içerisine yetiştirememeleri nedeniyle bayram sonrası 1.4 TSI'ı iptal ederek 4 Kasım gelecek araçlardan seçim yaptım. Bu nedenle çok bekleme durumum olmadı. Kredi onaylanması da evrakların teslimi sonrası sadece 1 saat sürdü. Şimdi de sabırsızlıkla aracın çekilip işlemlerinin bitirilmesini bekliyorum. :gaz:

bende aynısını bekliyorum işlemler bitmiş bayii perşembe akşamı araç bizde dedi bende beyaz 16" jant 1.6 elegance tdı dsg + ahşap kaplama+ bluetouth sipariş etmiştim bekliyoruz bakalım:sun:

Çevrimdışı Selcuk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demir;449174
bende aynısını bekliyorum işlemler bitmiş bayii perşembe akşamı araç bizde dedi bende beyaz 16" jant 1.6 elegance tdı dsg + ahşap kaplama+ bluetouth sipariş etmiştim bekliyoruz bakalım:sun:

Size de hayırlı olsun. Hangi bayiden aldınız siz?

Çevrimdışı hbucak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin...